10 naudingų Vokietijos kelionių patarimų

Vokietija garsėja savo triukšmingo miestų, pavyzdžiui, Hamburge ir Berlyne, klesti kaimo Bavarijos, gražių pilių ir fantastinių festivaliuose. Šalyje yra vienas iš populiariausių Europoje turistinių vietų, todėl, jei jūs keliausite į Vokietiją šiais metais, čia yra keletas naudingų patarimų, kurie jums gali reikia žinoti, keliaujant Vokietijoje:

1. Įsitikinkite, kad turite pinigų su jumis

Kai jūs einate į Vokietiją, todėl tikrai imtis pinigus su jumis, nes daug restoranų ir parduotuvių nevartokite korteles.

2. Visada laiku

Dar vienas svarbiausių Vokietija Kelionių patarimai yra – pabandyti visada būti laiku. Ką jūs girdėjote apie Vokietijos punktualumas nėra visiškai mitas. Manoma, labai nemandagu būti vėlu Vokietijoje, todėl visada įsitikinkite, kad jūs riesti laiku. Jei esate susitikimo su Vokietijos draugams ir jūs žinote, jums ateis per vėlai tada skambinti jiems, leiskite jiems žinoti.

load...

3. Vokietija gali gauti šalto

Čia yra dar vienas iš naudingų Vokietija Kelionių patarimai – pakuoti kai šiltus drabužius savo vizito į Vokietiją, ypač, jei jūs keliaujate nuo spalio iki balandžio, tuomet jūs turite įsitikinti, kad jūs turite paltai, šalikus ir kepures į savo lagaminą.

4. Pasisveikinti, kai jūs patenkinti žmonių

Tai yra normalu, kad pasisveikinti su žmonėmis, kurie jums yra įdiegiamos į Vokietiją, įskaitant moterų ir vaikų. Tai laikoma labai nemandagu ne.

5. Nepraleiskite Oktoberfest!

Vienas iš labiausiai iconic Vokietijos tradicijų yra pasaulyje garsaus metinė alaus festivalis Oktoberfest. Pagrindinis Festivalis vyksta Miunchene, bet ten vyksta visoje Bavarijoje šventės. Per šešis milijonų žmonių per metus apsilankyti Bavarijoje festivalyje, kur jie naudojasi žalvario juostas, Maisto ir, žinoma, alaus.

6. Transportas

Vokietijos viešojo transporto sistema yra viena iš geriausių, kad yra Europoje, todėl turėsite jokių problemų gaunant aplink. Jei keliaujate traukiniu, nors, reikia žinoti, kad Greitųjų traukinių gali būti gana brangus, ir kad jūs turbūt galėtų keliauti pigiau pirkti bilietą lėčiau traukiniu.

7. Virsmo etiketas

Vokietijos restoranuose, jūs paprastai rasti, kad paslauga buvo įtraukta į jūsų sąskaitą. Jis vis dar įprasta, nors pridėti patarimas, maždaug 5% iki 10%, apvalinant sumą iki tam visai euro suma.

8. Negalima kirsti kelią ant raudonos šviesos

Kitas Vokietija kelionės patarimas yra pakluskite visiems pėsčiųjų signalus, kirsdami kelią. Jei kirsti, kai raudona šviesa rodo, ne tik gausite nepritariama išvaizda ir komentarus iš vietinių gyventojų, jums taip pat gali gauti baudą.

9. Stenkitės gatvės maistą

Dar vienas geras Vokietija Kelionių patarimai yra išbandyti gatvės maisto. Rasite daug gatvės pardavėjų Vokietijoje ir maistas yra skanus ir pigus. Jūs tikrai turėtų pabandyti šiek tiek vokiečių dešra, o jūs esate ten, ir jūs taip pat galite rasti keletą fantastinių Artimųjų Rytų ir turkų maisto pardavėjų, taip pat.

load...

10. Išmokti kalbos

Daugelis vokiečiai laisvai kalba anglų, bet tai tik mandagus išmokti keletą vokiečių frazes, bent prašome ir ačiū. Dvi kitos frazės, kurie yra naudingi ir mandagūs vartojimą: „Guten Tag“, kuris reiškia „labas“ ir „Guten apetito“, kuris reiškia „gerą apetitą“, ir sakė, prieš valgant maistą.

Kokie jūsų mėgstamiausi Vokietija Kelionių patarimai?

load...