10 naudingų patarimų, padėsiančių jums nepamiršti žmogaus trūkumų

Mes žinome, kad kiekvienas turi savo tiek erzina įpročius ir asmenybės Photoshop, bet mes neturime gyventi su visais! Mes kalbame ne apie ką nors rimta čia, tiesiog viskas, kad kai kurie vyrai, kad tikrai gali gauti pagal mergaitės odą. Jei jums patinka jūsų vyras iš žemės pakraščių, bet jo trūkumų vairuojate jūs proto, skaityti šiuos dešimt naudingų patarimų, kurie padės jums pamiršti jūsų vyras savo trūkumų ir išmokti gyventi su jais.

1. Negalima let it klaidą su jumis!

Kai jis daro, kad garsiai chomping garso su savo bulvių traškučiai ir bandote žiūrėti televizorių, tai tik erzina jus, nes jūs pranešėte tai būtų taip. Jei norite išsaugoti į nuomos nepilnametis dalykas erzina tave, jis išaugs jūsų protas į didesnį klausimu, nei ji yra iš tikrųjų. Atminkite, kad tai tik bugging jus, nes jūs leisti, kad jis riktą, kurį.

2. Nepamirškite, kad jūs neturite savo tobulumo sertifikatas arba

Ar jūs tikrai manote, kad esate tobula? Niekas nėra tobulas bet kokiomis priemonėmis, ir yra neabejotinai dalykų, kad jūs padaryti, kad erzinančius jį taip pat. Jis tikriausiai nekenčia, kaip jūs niekada įdėti viršūnes grįžo į butelius ir stiklainius sandariai pakankamai, tik tiek, kiek jums nepatinka, kaip jis sutraukia juos per stora! Nepamirškite, kad jūs turite savo gedimus taip pat ir tada, galbūt tik šiek tiek daugiau tolerancijos jo.

load...

3. Negalima pamiršti visus dalykus, kurie jums patinka apie jį

O jūs aimana apie tai, kad jis paliko klozeto vėl, jūs pamiršote viskas apie tą nuostabų nuostabai jis davė jums už gimtadienį? Prieš sulenkti jo ausį apie kažką trivialus, galvoti apie visus svarbius dalykus, kad jis gauna teisę. Kai įsimyli žmogų, jūs gaunate visą paketą, gedimus ir viskas.

4. Kai kurios merginos galėtų jį myliu už jo trūkumus ir gedimus

Niekada nepamirškite, taip pat, kad kažkas iš tiesų gali dievinti savo vaikiną, už tai, ką, jūsų manymu, yra trūkumų ir gedimų. Gali būti moteris iš ten, kurie patiktų, kad būtų galima pasiimti savo purvinas kojines iš kur jis spardė off praėjusią naktį. Na, gal, bet esmė yra ta, kad kiekvienas yra skirtingas ir niekas nėra tobulas, todėl jį myli už tai kas jis yra, o ne už tai, ką manote, kad galite padaryti jį.

5. Tiesiog mokėti jokio dėmesio į jį

Nebent tai yra kažkas tikrai rimta, kad erzina jus apie savo vyrą, tai turbūt neverta priėmimo baisi apie. Yra daug svarbesnių dalykų gyvenime nerimauti, nei smulkmenų, kurios gali dirginti jus. Išjunkite ir nepastebėti, kad mažai niggles, tai tikriausiai, ką jis daro už jus. Jei norite išsaugoti į kibimas jam apie tokius dalykus, kad neturi reikšmės, kai yra kažkas rimta kalbėti, jis bus tiesiog ignoruoti jums.

6. Pagalvokite apie tai, kas jis galėtų būti daro!

Kodėl jūs gaunate iš proto, nes jis grįžo namo vėlai vakare po to, kai su savo bičiuliais, jis galėjo grįžti namo vėlai, nes jis buvo su kita moterimi, ar ne grįžti namo ne visi! Gauk šiuos tiek erzina įpročius jis turi į perspektyvą, nes ten yra daug blogiausių dalykų, kad jūsų vyras galėjo daryti.

7. Bendraukite atvirai apie tai

Jei tikrai negali dirbti savo vyro trūkumų, tada jūs ketinate turi jį gauti iš atviros ir pasikalbėti apie tai su juo. Spręsti šią problemą subtiliai, ypač, jei ji yra kažkas labai asmeniška, bet jam pasakyti, jei darai tai, ką tikrai erzina jus, kad daug. Jūs tikriausiai pastebėsite, kad jis neturėjo jokio supratimo, tai buvo erzina jums tiek daug, todėl, jei jūs neturite pasakyti jam, tai bus ne tik eiti šalin savo.

8. Negalima naudoti jį kaip ginklą

Vienas dalykas, jūs niekada neturėtų daryti yra naudoti vieną iš savo žmogaus trūkumų kaip kovos ginklas. Kiekvienas turi savo mažai Photoshop ir, jei naudojate vieną iš savo prieš jį, jis gali naudoti vieną iš jūsų prieš jus. Tai reiškia, kad jūs niekada pamiršti trūkumas, nes ji visada gauna užaugo argumentus ir smulkių kovų.

9. Atminkite, kad jums būtų nepatinka, jei vaidmenys buvo atstatomi

Tai gali būti gana skaudus būti pasakyta, kad kažkas jums net nesuvokdami yra tikrai erzina jūsų partneris, todėl galvoti apie, kaip jūs jaustumėtės, jei batų buvo ant kitos kojos. Jei tai dalykas, kad jis daro tikrai nedaro jokios žalos, tada jūs galbūt norėsite apsvarstyti, ar jis yra tikrai verta kentėti savo jausmus keliant temą ne visiems.

load...

10. Juokas jį išjungti

Kai jūs buvote su žmogumi ilgą laiką, yra įpareigota būti keletas dalykų, kad jums abiems padaryti, kad dirginti kita kartais. Paprasčiausias būdas kovoti su juo padaryti anekdotą apie tai, o ne imtis per daug rimtai. Jūsų santykiai yra verta daug daugiau nei kad vienas nepilnametis trūkumas.

load...