10 naudingų patarimų, kaip perteikti savo pirmąją meilę

Pirmoji tikra meilė nuo niekieno gyvenimo visada bus labai svarbus ir vienas, kad mes prisimename visada. Tai pirmas kartas, kai jauti emocijas kitam asmeniui, kurie yra gana taip giliai… Tai linksmas, nuostabus ir net baisu patirtis, visi tuo pačiu metu. Tačiau, kartu su visais tais nuostabiais naujais jausmais, kad jūs patirtį, ji bus gana tikriausiai baigti pirmasis jūsų patirties sielvartas taip pat. Jei esate savo pirmos skonio, kaip jis jaučiasi ne iš santykių pabaigos viduryje, tada skaityti mūsų dešimt patarimų, kaip gauti per savo pirmąją meilę žemiau:

1. Atminkite, kad ten bus kiti

Jūs negalite nori girdėti ją dabar ir jūs galbūt girdėjote jį anksčiau, bet jums bus meilė dar kartą. Iki šiol dauguma žmonių ne tik turėti vieną meilę savo gyvenime, todėl pakabinti ten, naujoji meilė jūsų gyvenime gali būti tiesiog už kampo.

2. Užveskite pasitikėjimą draugais

Jums gali būti jausmas nuleistos ar manote, kad jūs niekada galės vėl patalpinti savo pasitikėjimą kitam asmeniui, tačiau, laikas išgydyti, o dabar tai geras laikas pasipasakoti draugui. Atminkite, kad jie vis dar ten jums, o ne uždaryti juos; kad tai, ką draugai yra už.

load...

3. Kaip gauti per savo pirmąją meilę? Leiskite sau verkti

Negalima butelį ir internalizuoti dalykus, tegul jį ir leisti sau šiek tiek gedi laiką. Nėra nieko blogo su verkia, tai tik jūsų emocijas lizdas. Jei turite visa tai, tai bus tik trukti ilgiau už jus pradėsite jaustis geriau.

4. Laikyti save užimtas

Vienas iš svarbiausių ir naudingų patarimų apie tai, kaip gauti per savo pirmąją meilę yra – laikyti save užimtos. Jums reikia graužtis ir jums reikia verkti, bet nereikia praleisti visą savo laiką užrakintas savo kambaryje, galvoti apie liūdnus dalykus. Išeiti ir užima savo laiką, kuo greičiau tai padarysite, tuo greičiau jums bus atgal ant kojų vėl.

5. Jūsų pirmoji meilė taps nuostabus atminties

Kitas patarimas, kaip gauti per savo pirmąją meilę yra – imtis dalykų teigiamai. Negalima nekęsti, kas nutiko, džiaugtis gerais laikais vietoj. Jūsų pirmoji meilė yra ypatinga, tai kodėl skauda tiek daug, kai jis baigėsi, tačiau laikui bėgant, jums ateis puoselėti tuos savo pirmąją meilę prisimena, o ne bandyti juos pamiršti.

6. Gydyti pirmąją meilę patirties, kaip buvo pasimokyta

Atrodo, kieto pamoką dabar, bet tai yra vertinga, kad bus padėti jums ateityje. Nutrūkus yra gaila aspektas gyvenime, kad mes tiesiog negalime išvengti, ir tai yra gyvenimo būdas mokyti mums daugiau apie santykius, meile ir pasitikėjimu.

7. Analizuoti savo santykius

Meilės verčia akliesiems ir sielvartas leidžia mums net aklė, todėl šiek tiek laiko galvoti apie tai, kodėl santykiai sugedo, taip pat prisimena per visus gerus laikus. Be to, nepamirškite, kad abejonių, argumentai ir ginčus, ir kad padės jums gauti padalinti į geresnę perspektyvą.

8. Tai tikrai ne pasaulio pabaiga

Jis gali jaustis kaip pasaulio pabaigos, bet sąžiningai, tai ne! Pažvelkite į visus kitus dalykus, kad jūs turite savo gyvenime: Jūsų šeima, draugais ir, visų svarbiausia ateityje, kas žino, kas tai turi už jus?

9. Gauti savo ex iš savo gyvenimo

Have a good išvalyti, atėjo laikas pradėti iš naujo. Pašalinti visus savo ex iš namų priminimus ir neina patikrinti internete, ką jis iki šiol. Jis praeityje ir leisti jam eiti yra geriausias dalykas, kad jūs galite padaryti.

load...

10. Gydyti visą epizodą, kaip galimybę

Paimkite šį momentą žlugimo kaip galimybę padaryti daugiau savo gyvenime ir daryti kai kurių dalykų, kad jūs visada norėjau padaryti. Atėjo laikas jums dabar, todėl įsitikinkite, jį labiausiai, o jūs galite, jūs netrukus grįžo į meilės dar kartą. Ar kažką, kad bus padaryti jums jaustis įsitikinę, gražus ir pageidautina: gauti naują šukuoseną, nusipirkti naujų drabužių, subscribe į sporto salę, pradėti rašyti žurnalą… Nieko, kad gali padaryti jums jaustis geriau padaryti…

Venkite mintis, kad jūs niekada patinka kartą, jūs tikriausiai patenka į meilės anksčiau, nei jūs manote, tiesiog negauna kartaus ir laikyti tikėti tikra meile…

Ar turite kokių nors kitų patarimų tiems, kurie eiti per žlugimo? Kaip gauti per savo pirmąją meilę? Prašome pasidalinti žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...