10 naudingų patarimų, kaip pasakyti

Galite naudoti savo moteriškas žavesio ir šuniukas šuns akis gauti aplink jį, jei norite, bet kartais tai, kas iš tikrųjų reikia, yra tinkama ir nuoširdi atsiprašymas. Jums nereikia kibti ant kelių ir maldauti atleidimo, bet kai žinote buvome neteisus, tada tai tik teisę pasakyti, kad esate atsiprašau. Tai atsitinka visiems tam tikru momentu, bet kas gali padaryti klaidų, ir todėl čia yra dešimt patarimų, kaip pasakyti, atsiprašau savo vaikinu.

1. Būkite nuoširdūs su savo atsiprašymo

Sakydamas „atsiprašau“, kai jūs neturite iš tikrųjų reiškia tai leis Jums atrodyti nekantrus vaikas. Jei jūs turite galvoje, tada sako, tai kaip jūs darote. Tai ne apie tai buvo nugalėtojas ar samprotavimuose nevykėlis; tai apie žalos atlyginimo, kad jums galėjo padaryti.

2. Ar jį asmeniškai

Geriausias būdas atsiprašyti yra padaryti asmeniškai ir tai padaryti privačiai. Filmai gali padaryti grand, visuomenės gestas atsiprašymo puikiai atrodo, bet ir realiame gyvenime, atsiprašymas turėtų būti imtasi pakankamai rimtai reikia padaryti, kai esate vieni kartu.

load...

3. Pabandykite ir pamatysite, ko iš jo požiūriu

Išbandykite ir įdėti save į savo batus ir suprasti savo požiūrį. Mintys apie tai, kaip jūs jaučiatės, jei buvo vienas priėmimo pabaigoje, ir pasakoja, kad jums suprasti, kaip jis jaučiasi taip tegul žino, kad atsiprašymas yra nuoširdus.

4. Nesistenkite teisintis

Jei buvo neteisus, tada tai pripažinti, o ne bandyti ir teisintis už tai, ką padarė. Yra niekada neturėtų būti „, bet“ iš atsiprašymo, nes pasiteisinimai bus tik vanduo žemyn į atsiprašymą efektyvumą.

5. Klausyti taip pat aptarimas

Atlikę savo atsiprašymą, tegul turi savo nuomonę, taip pat. Atsiprašymas nėra iš karto išgydyti visą skauda ir jis gali norėti kalbėti apie tai. Tegul paaiškina, kodėl, ką tu sužeistas jį tiek daug ir pabandyti ir parodyti, kad jūs suprantate.

6. Paaiškinkite savo veiksmus

Jei tu kažkas tikrai blogai tada tai visai tikėtina, kad jūsų draugas reikės paaiškinimą, taip pat atsiprašyti. Tiesiog pasakykite jam tiesą ir paaiškinti, kodėl tu, ką tu, melo ir pusiau tiesų bus tik blogiau.

7. Nebandykite ir nustatyti kaltę jam

Sutikite, jei būdavome neteisūs, nebandykite ir perkelti kaltę perkelti į jį. Sakydamas kažką panašaus į „Aš atsiprašau, bet jūs man daryti“ yra tikrai ne atsiprašymas ne visi, tai pasiteisinimas. Tai bus jūsų atsiprašymo garso suklastotas ir tai nepadės išgydyti visus nesutarimus tarp judviejų.

8. Ar tai, ką jūs galite dešinėje negerai

Pasakykite jam, kad jūs norite įdėti viską teisingai ir pasiūlyti padaryti viską, kad tai padaryti. Negalima, tačiau žada kažką ir tada nemato per, ar jums padarė dalykų dešimt kartų blogiau.

9. Pasakyk jam, kad tu jį myli

Kai kas nors buvo sužeistas asmuo jiems patinka, kad galima padaryti juos apklausti visą santykius. Įsitikinkite, kad pasakyti savo vaikiną, kad jūs jį myliu, ir kad jūs tikrai atsiprašau už tai, ką padarė, nes jums gali būti suteikta jam pagrindo abejoti, kad jums rūpi jam.

load...

10. Duok jai šiek tiek laiko

Priklausomai nuo to, ką jis buvo, kad tu tai gali užtrukti šiek tiek laiko, žaizdos išgydyti. Nedarykite mąstymo, kad atsiprašymas bus viskas geriau vėl iš karto klaidą. Jei tai padarysite, jis bus rodomas taip, lyg jūs nesate atsižvelgiant situaciją rimtai.

Ar turite kitų naudingų patarimų, kaip pasakyti „atsiprašau“ su vaikinu?

load...