10 naudingų patarimų, kaip lengviau atlikti darbą

Ne visi nori mokyti maratonas ir daug žmonių tiesiog paleisti, išlaikyti save tinka. Dėl šių žmonių, jie nori veikia, kad būtų smagu ir jie nenori jaustis pusė mirusiųjų vėliau! Čia yra dešimt paprastų patarimų, kaip padaryti savo veiklos veiksmingumą, bet vis tiek malonus ir gana lengva:

1. Paleiskite savo tempu

Tai ne lenktynės, todėl paleisti tokiu tempu, kad esate patenkintas, net jei dirbate su grupe. Ir jei kas nors aplenkia jus, nereikia būti linkusios išbandyti ir aplenkti juos vėl! Palikite konkurencinį dvasią namuose ir tiesiog daryti tai, ką esate patenkintas.

2. Vary jūsų važiavimo maršrutą

Nevartokite patį maršrutą kiekvieną dieną arba gausite labai nuobodu ir motyvaciją. Keiskite maršrutą ar net tiesiog paleisti tą patį maršrutą atvirkštine, kol gausite naujų dalykų pažvelgti kaip paleisti, tada jis nebus gauti tiek monotoniškas, ir jums bus daug lengviau.

load...

3. Varai paros metu per

Pabandykite paleisti keletą kartų per dieną. Tai vėl bus padidinti įvairovę, išlaikyti viskas įdomu, o galbūt net atrasti kuriuo paros metu, kad jums veikia yra lengviau jums.

4. Sušilti pirmas

Pradėkite nubėgti lėtai, ir jūs rasite daug lengviau baigti visą atstumą. Palaipsniui tempą, nes manote, kad esate pasiruošę, tada jums nebus perdega per anksti.

5. Pakeisti tempą per run

Pagreitinti, sulėtinti, pagreitinti ir vėl sulėtės. Keičiant savo veiklos tempą, visoje treniruotės žinoma vis dar išlaikyti savo pulso dažnį iki, bet tai bus paleisti daug lengviau.

6. Vykdyti su draugu

Kai manote, kad jūsų entuziazmas žymėjimo ir jūsų pasiryžimas nepavyksta, tada nėra nieko geriau laikyti savo eilės, kaip veikia partneriu. Jei nieko, jūs nenorite, kad jūsų partneris žemyn, kad duos jums motyvaciją išlaikyti bėgimo.

7. Prisijunkite prie bėgimo klubas

Net geriau, nei vieną paleistą bičiulių, kaip apie dvidešimt ar taip? Prisijungimas bėgimo klubą gali padaryti jūsų paleisti lengviau ir padaryti jį labiau įdomus. Jūs gaunate susitikti mąstančių žmonių ir dalintis savo sėkmes ir kad tikrai jus motyvuoti.

8. Gauk į ritmą

Nesvarbu, ar tai klasikinės, arba sunkiųjų metalų, kai jūsų protas ar savo ausis leis savo veiklos muzika atrodo, kad daug lengviau. Prijunkite ausines į jūsų iPhone ir tegul RIP su kai kurie iš jūsų mėgstamų melodijų ir prieš jį žinote, jūsų rodomi, bus daugiau ir jums bus laukiu kito glėbyje!

9. Vykdyti, tiesiog paleisti!

Jūs neturite nustatyti sau griežtus tikslus ir terminus, bėgimo, nors platūs tikslai nėra blogas dalykas. Kas jums nereikia daryti, tačiau yra nustatyti nerealūs tikslai. Jei jaučiatės pavargę, tada sustabdyti! Jei ne, turėsite jokių paskatų ar energijos bandykite dar kartą rytoj.

load...

10. Nepamirškite kuro savo veiklos

Jei veikia pradeda jaustis sunku, tada kada galvojote apie valgo daugiau? Galbūt bandote numesti svorio, bet jei manote, kad jūs negalite paleisti, tada gal jūs tiesiog neturite energijos daryti. Jums reikia valgyti kuro savo veiklos. Taigi, nereikia badmiriauti sau!

Kokie jūsų mėgstamiausi patarimai veikia?

load...