10 naudingų patarimų, kaip išsipildyti

Nutrūkus: jie atsitikti mums visiems. Kai yra blogiau nei kiti, bet ten tikrai vienas dalykas, mes visi galime susitarti dėl: jie čiulpia. Miesto mitas kad teiginys, kad gedulo laikotarpis po subyrėjimo bus lygus pusę visos santykių (RIP) ilgį. Gal tai tik mums, bet atrodo juokingai ilgą laiką sėdėti aplink valgyti Cherry Garcia ir žiūrėti Netflix. Įgyti dešimt svarų ir tekinimo mūsų smegenys į dumblo tikriausiai nesiruošia didinti mūsų savigarbą – ir nebūtų, mes, o mūsų ex pamatyti, kaip smagu mes kyla be jų? Žingsnį nuo greito maisto, pribaigti Pinot, ir atsisveikinti su Bridget Jones. Mes žinome visas geriausias būdas kovoti su savo širdgėla ir naudoti jį kaip priežasties tapti aušintuvas, daugiau įdomus žmogus.

Dokumento viskas

Palauk, ką? Nesijaudinkite, mes paaiškinti metodą, kodėl mūsų beprotybė. Mes manome, kad šis žingsnis prevencinė priemonė. Jūs tiesiog turėjo pertrauka-up, ir anksčiau ar vėliau jūs ketinate pamiršti, kodėl tai atsitiko pirmą vietą. Kai tik jūsų iširimas atsitinka, eiti per visus savo tekstinius prane ¹ imus, laiškų ir žinučių pokalbiuose prie esmę, ką savo ex padarė, kad buvo taip baisu. Išsaugokite jį visą, ir laikyti jį į dokumentą, kuris yra lengvai pasiekiamas. Tokiu būdu, kai kitą kartą savo ex siunčia jums teksto šeštadienį naktį kviečia jus už gėrimo, galite atverti sayno.doc ir perskaičiuoti visas priežastis, kodėl jūsų ex yra gerai, savo ex.

Pratimas

Tai tiesa – mes ne pasisako už spurgos, ledai, šokoladas ar vyno – Atsiprašau! Nors komforto maisto, gali būti geras būdas tvarkyti savo liūdesį per trumpą laiką, tai bus tik galų gale padaryti jums jaustis blogiau pabaigoje. Vietoj to, prisijungti prie vietos treniruoklių salė ar imtis savo šunį palakstyti parke. Bus ne tik naudojasi padidinti jūsų endorfinų (natūraliai pagamintą cheminė medžiaga, kuri daro jus laimingą!), Ji bus išlaikyti jūsų kūno stora ir jūsų savigarba žemiausio visų laikų rekordą.

load...

Eiti į datas – su savo geriausiems draugams

Kartais mes visi galų gale atoveiksmio datų, o kartais jie gali būti geras būdas sumažinti stresą ir turi šiek tiek pasilinksminti. Tačiau, tai visada gera idėja apkabinti yra vienas vieną kartą, o ir kas geriau padaryti, kad nei artimiausiais draugais? Suapvalinti savo komandoje, ir eiti į įdomus nuotykius, kad galų gale sukelti pavydą visame Instagram. Pradėkite tuo čiuožykla, eiti pamatyti filmą, ir tada rasti atvėsti naują restoraną, kur Jūs galite atmokėti su tikru maistu ir planuoti įdomių kelionių kartu su artimiausiais mėnesiais. Nedvejokite ir šypsena atgal mielas padavėjo!

Mažmeninė terapija

Dabar, kad jūs turite šiek tiek laiko sau, kodėl gi ne hit Mall ir planuoti savo didelį pertvarkas? Nereikia pertraukos bankas, arba. Tai užtruks tik šiek tiek langą apsipirkti gauti kūrybos sultys teka, todėl galite įsivaizduoti, stiliaus sau nauju būdu, kad stumia savo komforto zoną. Išbandykite ką nors jūs niekada bandė prieš.

Gauti skatinimas

Dabar, kad kažkas yra ne monopolizuoti savo vakarais ir savaitgaliais, jūs ketinate turėti papildomą daug energijos – tai kodėl gi ne naudoti jį gauti sau skatinamas? Pasinaudokite galimybe mesti sau į savo karjerą. Atvykti šiek tiek anksčiau, likti šiek tiek vėliau, o lankyti tinklų renginius susitikti naujų žmonių savo srityje.

Ieškoti atvėsti naują hobį

Prisiminkite, kai jūs norėjote pabandyti Alpinizmas, bet jūsų partneris buvo neįdomu? Nereikia jaudintis, kad jau dabar! Prisijungti klubą, išmokti naujų įgūdžių ir galbūt net padaryti keletą naujų draugų pakeliui. Ne tik jums rasti atvėsti būdas praleisti daugiau laiko, galite rasti veiklą, kuri jums patinka!

Eiti į pasimatymą

Dabar, kad jūs visiškai apkabino leisti laiką su savo geriausiais draugais ir su savimi, kodėl netenkina kai kurių naujų žmonių? Pažintys gali būti baisu ir nepatogu, bet jis taip pat gali būti gana įdomus būdas susipažinti su naujais žmonėmis, išbandyti įvairius veiksmus, ir valgyti daug maisto!

Parsisiųsti pintis

Mes žinome, pintis tikrai gali būti blogiausia. Atsilieka nuo ekrano saugą, žmonės ne visada gražiausių – ir kartais iš tikrųjų yra sleaziest. Išlaikyti tai galvoje, mes gyvename technologijų orientuotos visuomenės, kurioje vis daugiau ir daugiau žmonių, realiai romantiškų internete. Mes gauname skundą, taip pat – galite peržiūrėti bendrų draugų (todėl jūs galite daryti socialinę fone tikrinti savo galimą datą), ir jūs galite suderinti interesai, pomėgius, ar netgi politinių ir religinių nuomonėmis. Nors visa tai yra tikrai naudinga būdų filtruoti šėliones, nepamirškite išlaikyti atvirą protą – kartais priešingybės ar pritraukti.

Padaryti sveiką ledų ir besaikis

Sukdami savo emocinę kančią į maisto besaikis tikriausiai bloga idėja, mes negalime jums išvengti ledų apskritai. Tai tipo laužimo viršų kuokšteliniams, tiesa? Norėdami padėti jums, mes pastebėjome, receptas, kad bus patenkinti jūsų žlugimo sukeltos troškimas išlaikant kalorijų (ir kaltę) už visų laikų lygio. Patraukti bananų, nulupkite, pjaustyti krūva, ir užšaldyti per kelias valandas. Pašalinti iš šaldiklio, ir išmesti į maišytuvą. Pridėti šiek tiek medaus arba cukraus, kakavos milteliai, ir cinamono šiek tiek paragauti. Jūsų dirbtiniais-ledai turės kreminės tekstūros, Pasakų skonį, ir visi jūsų kasdien rekomenduojama kalio! Tai win, vaikinai.

load...

Savanoris

Tai yra tarsi hobis, bet net geriau. Yra šimtai nuostabių labdaros, tiek vietinių ir tarptautinių, kad visada ieškome naujų savanorių. Ne tik savanorystės atvėsti būdas praleisti savo laisvą laiką ir duoti atgal į visuomenę, galbūt net padaryti keletą naujų draugų. Jūs taip pat jaučiasi puikiai apie save padėdamas kitiems, kurie bus padaryti labai lengva pamiršti apie tai, kodėl jaučiatės liūdnas. Kas iširimas?

load...