10 naudingų patarimų ir gudrybių, skirtų drąsiems rytais

Kai pamiršti nustatyti žadintuvą, arba jūs spaudžiamas atidėjimo mygtuką kelis kartus per daug, ne visada turime laiko visiškai grožio režimas. Taigi, nesijaudinkite, o ne bandyti tiesiog daryti viską greičiau, skaitykite šiuos dešimt taupyti laiką grožio patarimų ir gudrybių, kurios padės jums pasiruošti, nuo džiovos rytais:

1. Pakeisti pamatai ir bronzer su spalvotu drėkintuvai

Galite derinti dvi darbo vietas į vieną, su tamsintais drėkintuvai, vietoj pamatų ir įdegiu. Pasirinkite atspalvį, kuris yra šiek tiek tamsesnė nei savo odos tonas, suteikti jums šiltesnis ieškote veido greitai.

2. Negalima praleisti per ilgai ant lūpų

Galite praleisti amžius nuo jūsų lūpų lūpų balzamas, gruntas, lūpų dažai ir blizgesys. Taupykite laiką ir gauti All-in-One „, įvairių užduočių atlikimas produktą. Apsidairyti grožio skaitikliai ir pamatysite, kad jūs galite nusipirkti drėkina, dažymas balzamus, kurie puikiai tinka tiems džiovos rytais.

load...

3. Investuoti į dušo dangteliu

Kai vos turėti bet kuriuo metu visi ruoštis ryte, tada džiovinimo drėgnų plaukų yra paskutinis dalykas, kurį norite daryti. Paprasčiausias sprendimas yra pirkti dušas dangteliu. Tai gali būti ne pats spalvingi ieško aksesuaras savo garderobą, bet ji tikrai bus jums sutaupyti šiek tiek laiko.

4. Panaudojimas sausą šampūnas

Kaip jau sakėme, jūs nenorite drėgnų plaukų judraus rytais, todėl, jei jūsų plaukai ieško šiek tiek riebios, naudokite sausą šampūną, ir kad netrukus išspręsti problemą. Jei neturite sausą šampūną, tada šviesos dulkių kūdikių miltelių bus atlikti darbą taip pat.

5. Drėkina, o jūs dušas

Kitas būdas iškirpti žingsnis jūsų ryte grožio rutina yra drėkinti duše. Užuot dušu sausas ir tada drėkina, galite naudoti in-dušo kūno losjonas ir gauti du darbo padaryta, per pusę laiko.

6. Turėti tam tikrą servetėlės ​​ranka

Visada turime keletą makiažo servetėlės ​​į ranką ir tokiu būdu jūs galite greitai ištaisyti klaidas. Jie taip pat yra geras pašalinti bet kokį makiažą ar dezodorantas, kurie gali gauti į savo drabužius.

7. Negalima gaišti laiko akių kontūro

Pieštukas gali būti sunkokas ir atima daug laiko, todėl praleisti ant judrių rytais. Du sluoksniai tušo duos jums visą apibrėžimą ir apimtį, kad jums reikia.

8. Gauti aiškią makiažas maišelį

Siekiant paspartinti rasti tai, ko jums reikia, sudaro visų Essentials komplektą ir išlaikyti juos aiškiai makiažas maišelį. Tokiu būdu galėsite pamatyti, ką jums reikia, ir gauti į jį spyna greičiau.

9. Laikykite savo antakius tvarkingas ir tvarkinga

Nebandykite ir skinti savo antakius, kai esate skubėti, kad prireiks laiko, ir jis gali lengvai virsti katastrofa. Laikykite savo antakius gerai apsirengęs, nors, tiesiog padaryk tai, kai jūs turite šiek tiek laiko. Tvarkingi antakiai ne tik puikiai atrodo, bet jie turės mažiau makiažas rytais taip pat.

load...

10. Laikykite jį paprasta

Galite būti graži tik su minimumo makiažas, todėl, kai ryte yra džiovos vienas, nebandykite ir daugiau apsunkinti. Jei esate tikrai skubėti, galite išsisukti su tik keletas lūpų ir vis dar puikiai atrodo

Kokie jūsų mėgstamiausi grožio patarimai ir gudrybės džiovos rytais?

load...