10 natūralių patarimų, kaip išgydyti smirdančias kojas

Žinoma, kad medikai taip bromhidrosis ir į mus kaip stinky kojų poilsio, pėdų kvapas gali būti nepatogus jums ir nemalonu tiems aplink jus. Mes visi turime bakterijų auginimo visame mūsų kūne ir jie paprastai neturi sukelti mums jokių problemų ne visi. Kai jūs galėsite įdėti į savo batus ir kojines, tačiau tie bakterijos atsiduria puikus tamsi, drėgna vieta daugintis kaip crazy, ir tai yra iš bakterijų, kurios sukelia kvapą veikla. Kiekvienas gali patirti su smirdantis kojų, tačiau ji gali būti lengvai išvengti, todėl skaityti įsitempusius dešimt natūralių patarimų kaip gydyti smirdantis kojas amžinai.

1. Nešioti kitą porą batų kasdien

Mūsų pirmasis patarimas yra paprastas: nereikia dėvėti tą pačią porą batų dvi dienas iš eilės. Bakterijos, kurios sukelia smirdantis kojas myli drėgnas vietas ir, jei jums dėvėti tą pačią porą batų dvi dienas veikia, tada jūsų batai negausite laiką, kad jie turi išdžiūti tinkamai.

2. Laikykite savo kojas valyti

Mūsų antrasis, o akivaizdu, patarimas, kaip išgydyti smirdantis kojas yra padaryti jūsų tikrai nusiplaukite kojas kasdien. Iš tiesų, geriausias dalykas, jei jūs kenčia su ypač blogos smirdantis kojų, yra nusiplauti kojas du kartus per dieną su ir antibakteriniu muilu arba soda. Yra daug over-the-counter antibakterinių muilų, kad jūs galite pirkti, kad bus atlikti darbą.

load...

3. Pabarstykite sodos jūsų batai naktį

Kai jūs įtraukėte savo batus toli naktį, suteikti jūsų batai vidų šviesos dulkių kepimo sodos. Soda yra natūralus deodoriser, kad bus nužudyti bakterijas, kurios sukelia smirdantis kojas. Jei tai padarysite kaskart imtis savo batus, ir jūs nusiplaukite kojas reguliariai antibakterinis muilas, problema netrukus išnyks.

4. Įdėkite trenerių ir sportbačiai šaldiklyje

Sportbačiai ir instruktoriai yra blogiausia kaltininkai, dėl kurių sukelia smirdantis kojas. Ne tik jie turi drėgmės, taip pat paprastai dėvėti juos, kai jūs prakaitas labiausiai, todėl jie gali reikėti daugiau drastiškų veiksmų nužudyti išjungti bakterijas. Įdėkite savo trenerių į sandari plastikinį maišelį ir palikite juos į šaldiklį porą dienų, ir kad bus nužudyti visi bakterijos akmens miręs.

5. Eteriniai aliejai

Eteriniai aliejai turi stiprią antibakterinių savybių ir jie taip pat kvapas per didelis. Taigi, mūsų kitas patarimas, kaip išgydyti smirdantis kojas yra gydyti batų porą su eterinio aliejaus, mirkymas popieriaus juostelę naftos ir tada palikti jį viduje batai naktį. Dauguma eterinių aliejų dirbs, bet arbatmedžio dažnai sako, kad geriausias Pēršana pėdų kvapą.

6. Actas pėdų mirkymas

Eksploatacijos actą ant kojų, kai jie jau kvapas gali ne atrodo puiki idėja, tačiau ji labai efektyviai žudo ne bakterijas. Tiesiog mirkyti kojas į pusę obuolių sidro acto sumaišyti su penkiais puodeliais vandens penkiolika minučių puodelio tirpalu ir tada nuplaukite kojas šaltu vandeniu po to.

7. Pleiskanomis savo kojas

Drėkinamasis pėdas nuolat yra dar vienas naudingas patarimas, kaip išgydyti smirdantis kojas. Jis bus nuvalykite bakterijas nuo kojų ir jis bus pašalinti negyvas odos, kuri gali tapti dirva kvapas priėmimo bakterijas, kai ji sudrėksta. Geriausia naudoti, tai būtų alyvuogių aliejus, cukrus ir įlašinami keli lašai eterinio aliejaus. Tai pleiskanomis savo kojas ir jūs turite antibakterinių savybių eterinio aliejaus per daug.

8. Sage lapeliai

Kitas geras patarimas, kaip išgydyti smirdantis kojas yra naudoti šalavijų lapai. Jei šlifuoti kai kuriuos džiovintus šalavijų lapų ir pabarstyti jūsų batai miltelių, ji bus sumažinti prakaitavimą ir kovoti su bakterijomis, kurios sukelia smirdantis kojas. Šalavijas yra sutraukia, todėl bus uždaryti iki prakaito liaukų šiek tiek. Ji taip pat turi antibakterinių ir antigrybelinių savybių, kurios taip pat kovoti su bakterijomis, kurios sukelia pėdų kvapą.

9. Juodoji arbata pėdų mirkymas

Juoda arbata pėdų mirkymas yra dar vienas puikus patarimas, kaip išgydyti smirdantis kojas. Juodoji arbata yra tanino rūgštis, kuri yra labai veiksminga naikina bakterijas ir arbata taip pat arti jūsų poras, kad padėtų sustabdyti prakaitavimą. Statūs du teabags į tris puodelius verdančio vandens, tada pridėti šiek tiek šalto vandens atvėsti jį žemyn ir pamerkti kojas į jį apie dešimt minučių.

load...

10. Druska vandens įsiurbti

Iš visų pėsčiomis Paprasčiausias sugeria ir smirdantis kojų yra sūraus vandens. Pridėti pusę druskos puodelio šiltu vandeniu ir mirkyti kojas dešimt minučių į tirpalą. Druska bus išdžiūti savo kojas ir nužudyti išjungti bakterijas taip pat. Tai puikus sprendimas pėdų kvapą, kai jūs turite nieko naudoti savo spintos.

Kaip išgydyti smirdantis kojas? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...