10 natūralių būdų kovai su zits

Spuogų. Tiesiog žodis Pakanka išsiųsti Shivers žemyn kiekviena mergaitė ir moteris planetoje stuburo. Mes visi buvo ten, žinoma: mes visi atsibudę tą dieną, kai mes turime tikrai kažkas svarbu dėl, pavyzdžiui, susituokti, patikrino veidrodį ir užšaldomos mūsų dainos, kaip mes vietoje siaubingą Little ( masinis) raudona imp išsikišusi ant mūsų nosies gale, tai šiek tiek šokti ir garbanojimo savo Pitchfork aplink.

Nors pažįstama istorija eina, kad zits rodomas tik tada, kai jūs turite kažką svarbaus artėja – pavyzdžiui, jūsų promenadzie – tiesa yra ta, kad jie atrodo bet kuriuo metu. Ir kai jie padaryti išvaizdą, berniukas, jie gali netvarka su savo pasitikėjimu!

Taigi, ką veikia? Na, iš tikrųjų yra 10 labai nuostabus ir labai natūralus būdų kovoti su spuogų, kurie gali tiesiog pakeisti savo gyvenimą. Pažiūrėkime!

load...

Sumažinti atgal į savo receptų

Pirmiausia, jei turite kokių nors receptų, kad jūs buvote per gydyti savo spuogų, jums reikia iškirpti atgal ant jų.

Kai turėjau savo pirmąjį svarbų Breakout universitete, aš gana daug nusipirkau visą parduotuvę, kad galėčiau dvigubai ant mano spuogai. Mano medicinos kabinetas buvo kupini spuogų kremas. Aš kreipiausi šie kremai lokaliai kiekvieną dieną valandą, darant prielaidą, kad puola spuogų kaip nors buvau kare su jais dirbtų.

Jis nebuvo ir nebus. Kada.

Kas nutiko mano oda tapo dar uždegimas ir irzlus.

Jeigu jūs einate Ultra agresyvus su savo receptinių gydymo, jums gali būti padaryti ką blogiau. Taigi, Pirmasis dalykus – naudoti savo produktus aktualius kas antrą dieną, o ne kiekvieną dieną. Tokiu būdu, jūs išvengti pernelyg išdžiūvę.

Stebėti savo mitybą

Kitas geras patarimas, kaip atsikratyti zits yra tiesiog stebėti savo mitybą. Yra niekada nebuvo atskleidžia frazė nei „jūs esate, ką valgote.“

Valgyti neteisingas maisto produktų gali sužlugdyti jūsų kūno, ir todėl, kad jūsų oda yra jūsų didžiausias organas, sumaištį pasireiškia labai pastebimas simptomų – dar žinomas kaip zits!

load...

Nuo šiol, jums reikia laikytis dietos, kuri yra gausu ekologiškų ir natūralių maisto produktų. Venkite perdirbtų, iš anksto supakuoti maistą ir bandyti įsprausti kuo daugiau gerų riebalų į savo savaitės planą, kaip įmanoma.

Naudokite Exfoliating Mask

Vienas iš puikių patarimų apie tai, kaip atsikratyti zits yra naudoti Drėkinamasis kaukę. Jei jūs turite sunkia spuogų, tai norisi rėkti: „! Aš nesu niekur visus metus“

Tačiau, jei jums reikia eiti į darbą tam, kad išgyventų, galite kreiptis į veido šveitimas.

Deja, tai yra neproduktyvu ir bus iš tikrųjų dirginti savo spuogų ir platinti bakterijas. Ne kietas, ar ne?

Vietoj to, jums turėtų būti taikomas natūralus Drėkinamasis kaukė, Kinder odos ir nesiplečia bakterijas. Taip pat unclogs teka ir užmuštų negyvas odos ląsteles.

Naudoti kokoso aliejus

Kokosų aliejus turi tiek daug naudos sveikatai, kad mes neturime pakankamai vietos juos visus paminėti. Ir todėl, kad joje yra priešgrybelinių ir antibakterinių savybių, taip pat puikus tuo drėkina odą ir mažina paraudimą. Iš tiesų, tai yra fantastiškai natūralus pakaitalas drėkinamuoju kremu.

Tiesiog taikyti kokosų aliejus į odą bent du kartus per dieną, siekiant pašalinti baisus spuogų, kurie beldžiasi savo pasitikėjimą.

Pabandykite Citrinų sultys

Kitas patarimas, kaip atsikratyti zits yra naudoti citrinų sultis. Citrinų sultys puikiai gerti pirmas dalykas ryte, nes jis išvalo toksinus iš jūsų sistemos. Jūs taip pat gali kreiptis citrinos sulčių odą (siekiant tik savo problemines sritis) kiekvieną rytą prieš paliekant penkias ar dešimt minučių, siekdami pašalinti spuogai.

Nelieskite spuogų!

Kai buvau paauglys, mano mama visada sakė man ne pasiimti mano spuogų. Turiu pripažinti, kad buvau krautuvai. Aš negalėjau sustabdyti!

Mano mama patarimas buvo šalavijas, ir kai aš nustojau skinti, mano spuogai pradėjo gyti.

Deja, mano mama yra tarsi daug žmonių; ji gerai pasakoti kitiems ne pasiimti, bet yra kaltas dėl skinti sau!

Tai daugiausia, nes mes net ne suvokti, mes skinti daug laiko. Mes žiūrėti filmą ir mes pasiimti. Mes einame į pasimatymą, ir mes pasiimti. Mes einame į laidotuves, ir mes pasiimti.

Užtenka tik nesąmoningų rinkėjai krūva!

Jei tai skamba kaip jums, priminti sau kiekvieną dieną „neliesti mano veidas“.

Tai veikia.

Ditch cukraus

Kitas patarimas, kaip atsikratyti zits yra griovys cukraus.

Cukrus yra blogai jums, bet jūs jau žinojo, kad. Tai kenkia jūsų pilvo, dantis ir jūsų bendrą sveikatą – įskaitant jūsų odai.

Per daug cukraus sukelia smaigalys Jūsų cukraus kiekis kraujyje, kuris siunčia savo hormonus visa sugedęs. Kas tada atsitinka taip, kad jūsų oda pradeda plėtoti tuos grisus spuogų.

Jūs vis dar galite valgyti vaisius, bet pabandykite laikytis vaisių, kad yra daug vandens, pavyzdžiui, arbūzų arba obuolius.

Pratimas

Viena iš priežasčių, jūs turite spuogų pirmoje vietoje, o viena iš priežasčių, kodėl ji tiesiog neišnyks, nes jūsų oda nėra labai drėgna. Tai tarsi dykumoje!

Kas tada atsitinka, kad jūs ne detoksikuojanti odą. Vietoj to, jūs pranešėte Visi siaubingas toksinų rūšių klaidžioti aplink ir ramstyti savo stuff. Per tą laiką, jie sukurti blogus berniukus, kurie kitaip žinomas kaip zits.

Pratimai yra geras būdas prakaitas, ir tai yra prakaito, kad detoksikuoja savo veidą.

Kai jūs naudotis, taip pat gali būti skatinami valgyti sveikiau per, kuri yra toliau premiją.

Kiaušinio baltymai

Naudojant kiaušinių baltymus yra dar vienas geras patarimas, kaip atsikratyti zits. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atskiras kiaušinis balta nuo trynio prieš taikant kiaušinio baltymas jūsų odą su medvilniniu tamponu arba tamponu.

Mes rekomenduojame, kad jūs paliekate mišinį ant odos mažiausiai 30 minučių. Netrukus, jūsų oda bus švytinti, kaip jis naudojamas dar kartą. Yay kiaušinių!

Vanduo

Pats paprasčiausias ir natūralus vaistas zits yra vanduo.

Vanduo yra efektyviausias būdas paraudimas toksinus iš jūsų sistemos, o tai yra toksinų, kurie veda į spuogų. Kiekvieną dieną, jūs turite siekti gerti mažiausiai 10 stiklinių vandens, pradedant iš karto ryte.

Jūs taip pat gali virinti vandenį, įdėkite rankšluostį virš galvos ir kvėpuoti garais. Tai dar vienas paprastas būdas nuleisti blogumas nuo jūsų odos.

Kas yra jūsų geriausias patarimų, kaip atsikratyti zits?

load...