10 namų gynimo priemonių įtrūkimų kulniams

Krekingo pėdų ir kulno įtrūkimai yra dažna problema daugeliui žmonių, ir tai sukelia drėgmės stoka odą. Nors sausa oda ant kojų sunkiai didelis medicinos problema pati savaime, ji gali būti nepatogus, ypač vasarą, kai norite dėvėti atvirus batelius ir basutes. Tai kartais gali sukelti infekcijas ir tada krekingo kojos gali tapti labai skausminga ir sunku vaikščioti, bet krekingo pėdos gali būti lengvai valomos su tam tikrų pagrindinių namų gynimo. Čia yra dešimt šių gamtos namų gynimo krekingo kulniukai ir sausų pėdų, kad jums gali būti naudingos.

1. Medus

Medus yra natūralus drėkiklis ir ji taip pat yra antibakterinių medžiagų, kad bus kovoti bet kokiai infekcijai. Geriausias būdas naudoti medų savo sausas, krekingo kojas yra pridėti medaus puodelio šilto vandens dubenį ir gerai išmaišyti. Tada, pamirkykite kojas šiltame mišinio dvidešimt minučių ir medus bus nuraminti krekingo odą ir įdėti kai drėgmės atgal į jį.

2. Kokosų aliejus

Kokosų aliejus yra dar vienas nuostabus ingredientas, kuris gali būti naudojamas namų gynimo įskilusius kulniukai. Ji teiks giliai drėgmę, kad netrukus bus jūsų kojos sugijo ir ieško sklandžiai dar kartą. Prieš išvykdami į lova, pamirkykite kojas šiltame vandenyje ir švelniai nušveiskite jas su šiūruoklės pertekliui pašalinti negyvas odos. Nusausinkite pėdas kruopščiai ir tada masažo kokosų aliejus į odą, įdėti ant švarių kojinių pora per viršų, ir palikti juos naktį.

load...

3. Taukmedžio sviestas ir citrinos sultys

Taukmedžio sviestas yra daug Neįvertinti šių dienų, tačiau ji turi tiek daug praktinių grožio reikmėms. Mirkyti kojas šiltame vandenyje ir suteikti jiems švelnų šveitiklį, paglostyti jiems išdžiūti ir masažas kai taukmedžio sviesto, sumaišyti su gaivaus citrinų sulčių. Įdėti į kojinių pora ir palikti jį ant kojų per vieną naktį. Taukmedžio sviestas gali būti ne pats spalvingi grožio produktus, bet laukti ir pamatyti nuostabų poveikį ji turės apie krekingo kojomis!

4. Bananų ir kokosų kaukė

Bananai yra pakrautas su fermentų, kurie padeda skatinti sveikų naujų odos ląstelių augimą, o kokosų aliejus yra puikus odos drėkiklis. Dar vienas nuostabus namų gynimo krekingo kulniukai ir sausų pėdų yra tiesiog sutrinkite iki vieno bananą su dviem šaukštais kokosų aliejaus ir masažuokite mišinį ant sausos odos. Tegul jis sėdi už dvidešimt minučių ir tada nuplaukite jį šiltu vandeniu.

5. Epsom druska pėdų vonia

Epsom druskos yra puikus padėti išgydyti sausą odą. Pridėti taurės pilna Epsom druskos į šiltą vandenį į dubenį trečdalį, tada pamirkykite pėdas už dvidešimties minučių. Paglostyti savo kojas sausas ir tada masažuokite kai kokoso aliejus arba alyvuogių aliejaus, drėkinti.

6. Parafinas

Parafinas veikia kaip natūralus Uždarbis ir yra ypač veiksmingas krekingo gydo. Įkaista lygias dalis parafino vaškas ir kokoso aliejaus, kol ji ištirpsta, ir palikti jį atvėsti šiek tiek prieš jį įtrinkite ant savo kojų. Tai dar vienas gydymas, kuris veikia geriau, jei paliksite jį per naktį. Sekite šią procedūrą keletą naktų ir Jūsų odos įtrūkimų netrukus bus išgydytas.

7. Citrinų ir jūros druska pėdų šveitiklis

Jei turite susikaupusius negyvos, sausos odos ant kojų, tada jums reikės pėdų šveitimas ją pašalinti. Vienas iš labai veiksmingų namų gynimo krekingo kulniukai ir sausų pėdų yra maišyti keturis šaukštus jūros druskos su vienos citrinos sultimis, pridėkite 3 šaukštus saldaus migdolų aliejumi ir švelniai šveitimas ne sausai odai su šio mišinio. Citrinų sultys yra natūralus rūgštingumas, kuri padės nušveisti odą ir saldžiųjų migdolų aliejus leis sklandžiai ir vėl minkštas.

8. Obuolių sidro actas

Obuolių sidro actas yra dar vienas puikus natūralus ingredientas, kad jūs galite naudoti namų gynimo įskilusius kulnų; obuolių sidro actas bus sušvelninti iki kojų ir padaryti jį lengviau pašalinti negyvas, sunku odą. Mirkyti kojas penkiolikai minučių į dubenį, kuriame yra šiltu vandeniu ir pusę acto taurės ir acto rūgštimi acto bus sušvelninti sunku odą, todėl daug lengviau pašalinti su pemzos. Kai išimate sunku odą, nors, nereikia šveisti per sunku, ar jums bus padaryti jūsų kojos skauda ir nepamirškite drėkina vėliau.

9. Avižiniai kaukė

Avižiniai dribsniai yra sklidina maistinių medžiagų, kad jūsų sausas, krekingo oda labai patinka. Makiažas pasta su avižiniai miltelių ir šiek tiek simondsijų šaukštas, masažuokite į odą ir palikite jį maždaug pusvalandį. Jei pakartoti tai kas antrą dieną, tai bus greičiau išgydyti visus į savo odos įtrūkimų.

load...

10. Alyvuogių aliejus

Alyvuogių aliejus gali būti naudojamas įvairiais būdais išgydyti krekingo kojas skaičius. Jūs galite naudoti ją kaip bazinės alyvos bet mūsų receptai kaukės ir šveitikliai jau minėjome, ir jūs galite naudoti ją kaip skubaus gydymo taip pat. Keletas pirštų atspaudai iš alyvuogių taikomas sausai odai bet kuriuo paros metu bus minkština odą ir padaryti įtrūkimų kur kas mažiau skausminga.

Kokie jūsų mėgstamiausi namų gynimo krekingo kulniukai?

load...