10 motyvacinių citatų, padėsiančių jums prasidėti

Niekas kada nors sakė, kad gyvenimas būtų lengva, kad tipo ką daro jis taip įdomu, bet kai jūsų viltys ir svajonės yra brūkšninė, tai gali būti sunku rasti motyvaciją vėl pradėti. Kartais, ko jums reikia pick you up, keletas išmintingi žodžiai iš žmonių, kurie buvo ten prieš jus. Jūs esate ne vieni, ir jūs niekada pirmasis asmuo patirti tai, ką išgyvena. Jei jums reikia stumti tiek gauti eini vėl skaityti šiuos dešimt kabučių, kurie padės jums rasti motyvaciją pradėti iš naujo ir rasti laimę dar kartą.

1. „Neleisk vakar naudoti per daug šiandien.“ – Will Rogers

Praeitis bus vilkite jus žemyn, jei jūs laikykite jį, todėl leiskite jam eiti, ir tada galės pereiti prie geresnių dalykų. Yra tiek daug kabučių apie Letting Go praeities, bet tai vienas tikrai Apibendrinant gražiai. Gyvenamasis į praeitį yra laiko švaistymas, nes nėra absoliučiai nieko, kad jūs galite padaryti, siekiant ją pakeisti.

2. „Tu negali sustabdyti bangos, bet jūs galite sužinoti, kaip naršyti.“ – Jon Kabatas-Zinn

Jūs negalite kontroliuoti viską, todėl kartais tereikia pakilti virš jos ir vykdyti. Tai įkvepianti citata motyvuoja jums padaryti daugiau nei tiesiog išgyventi grubus vandens, ji sako, kad jūs galite išmokti ją ir tegul ji veda jus į geresnių dalykų. Tai daug geriau išmokti pakilti virš bangų, nei ji yra tik išlaikyti galvą virš vandens.

load...

3. „Jūsų istorija yra ne jūsų likimas.“ – Alan Cohen

Tai dar vienas iš didžiųjų citatų apie tai, kaip pradėti iš naujo gyvenime. Kartais tai, kas turi jums atgal nuo pradžios per jūsų baimė, kad istorija kartojasi. Taigi, kol jūs mokytis iš savo klaidų, ir jūs neturite juos pakartoti, nėra jokios priežasties ne visi, kodėl tai turėtų atsitikti. Niekada negalima leisti praeities nelaimes sustabdyti jus nuo bando dar kartą.

4. „Pirmasis žingsnis siekiant gauti kažkur yra nuspręsti, jūs nesiruošia likti ten, kur esate.“ – John Pierpont Morgan

Nuo virš gali būti baisu, bet jūs turite žengti pirmuosius žingsnius, jei esate kada pereiti iš kur esate. Ši citata yra žinia, kad žmonių, kurie žmonės, kurie sėdi aplink sakydamas, kaip blogai savo laimę yra ir tada daro nieko keisti. Jūsų likimas yra jūsų pačių rankų, ir jūs galite priimti sprendimą ją pakeisti, jei norite.

5. „Jei jūs turite klaidų, net rimčiausiais, visada yra kitas šansas jums. Ką mes vadiname gedimas yra ne krenta, bet būna žemyn. „- Mary Pickford

Niekada negalima galvoti, kad jūs negalite pradėti iš naujo, nes jūs visada galite. Žmonės atsigavo nuo labiausiai žiaurios situacijos ir nuėjo klestėti. Nepriklausomai nuo klaidų jūs turite praeityje, blogiausia, ką galėjo padaryti, tai tiesiog pasiduoti ir atsistatydinti save į savo likimą.

6. „Tai niekada nebūna per vėlu būti, kas jūs galėjo.“ – George Eliot

Tai yra išmintingi žodžiai iš tikrųjų. Kartais mes neteisingas posūkis gyvenime, bet jūs niekada per senas, kad priimti kitokį kryptį. Jei turite svajonę gailiesi ne taip tada give it a go. Galite sukurti naują prasidėti bet kuriuo savo gyvenimo laikotarpiu.

7. „Audros padaryti medžiai imtis gilesnių šaknų.“ – Dolly Parton

Nesvarbu, ar tai neveikia santykiai arba bet kokios kitos rūšies nesėkmės, visų šių sunkumų, kad kirsti mūsų kelius padarysiu mus stipresniais. Štai kodėl tai taip svarbu mokytis iš praeities, bet ne gyventi. Su tuo, ką jūs turite išmokti, ir su jėga, kad jūs laimėjote, galite pradėti viską iš naujo, ir tai padaryti kitaip šį kartą aplink.

8. „Kartais geri dalykai subyrės todėl geriau dalykai gali nukristi kartu.“ – Marilyn Monroe

Tai dar vienas iš didžiųjų citatų apie tai, kaip pradėti iš naujo gyvenime. Nors jūs negalite patikėti, kai viskas nebuvo vyksta savo kelią, kartais blogi lopai, kad mes patirtis mūsų gyvenime, yra idealus kartus visiškai pakeisti kryptį. Paleidus iš naujo, nuo nulio, ji gali suteikti jums galimybę padaryti kažką taip, kad norimą šiuo metu.

9. „Jūs nesate pakimba, kur esate, jei jūs nuspręsite būti.“ – Wayne W Dyer

Negalima sėdėti ir nuspręsti, įdėti ką turite, niekas visiškai įstrigo rujoti, visada yra išeitis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuspręsti, kad jūs nenorite būti ten, kur yra ir pradėti imtis žingsnis siekiant pakeisti dalykus. Tai gali būti nelengva, o tai gali užtrukti šiek tiek laiko, bet tai visada galima pradėti iš naujo.

load...

10. „Ne viskas, kas susidūrė galima keisti, tačiau niekas negali būti pakeista, kol jis susiduria.“ – James Baldwin

Tai protingas mažai citata apibendrina gražiai iššūkį susiduria mus visus. Mes negalime kontroliuoti viską, kas vyksta mūsų gyvenime, bet mes vis dar reikia susidoroti su šių dalykų, ir darome viską, kad juos įveikti. Jei norite iš naujo paleisti savo gyvenimą, jums reikia atremti į šį faktą ir tada grįžti į ją! Jis tikrai nesikeis visi savaime.

Kokie jūsų mėgstamiausi patarimai ir citatos apie tai, kaip pradėti iš naujo gyvenime?

load...