10 mažų paslapčių, dėl kurių santykiai yra paskutiniai

Jeigu jūs tikrai manote, kad jūs turite rasti giminingą sielą, ji gali būti labai paprasta jaudintis, kad jūsų palaima bus ne paskutinis. Žinoma, jūsų partneris gali būti ir jūsų sielos draugas, bet mes visi žinome, kad santykiai visada pataikyti savo sudėtinga lopai, ir mes visi santykius, kad mes mintis buvo truks amžinai, tik tai, kad galų gale paleisti savo kursą.

Iš tiesų, todėl santykius paskutinis gali atrodyti kaip sunkiausia dalykas pasaulyje padaryti. Mes pažvelgti į mūsų tėvai, iš kurių daugelis yra švenčiančios būti kartu daugiau nei 20 metų, ir mes įdomu, kaip jie tai daro! Taigi, jei jūs ieškote norėdami sužinoti, kaip įsitikinti, kad jūsų svajonių santykiai vyksta stiprus, tegul pažvelgti 10 mažai paslapčių apie tai, kaip padaryti santykius paskutinis išvaizdą.

1. Negalima Suplanuokite santykius

Kiekvienas santykiai yra skirtingi. Tuos, kuriuos turėjo iš vidurinės mokyklos bus gerokai skiriasi nuo tų, turite dabar, ir tuos, kuriuos dabar bus labai skiriasi nuo idealaus santykio matėte Disney filmus.

load...

Atėjo laikas deginti savo planą, ką jūs manote puikus santykiai yra skirtas būti panašūs. Jei jūsų lūkesčiai yra per didelis, jums bus jaustis gana nusivylęs. Pavyzdžiui, jei jūs tikitės taip per daug iš jūsų žmogus, ir tikėtis, kad jis bus baigtas princas žavinga, jūsų santykiai gali baigtis anksti, nes savo nerealių lūkesčių. Atėjo laikas tiesiog eiti su srauto.

2. Būk atlaidus Asmuo

Vienas iš daugelio priežasčių santykiai netrunka, nes viena ar abi šalys nenori atleisti klaidų. Jei vienas ar abu jūs negalite gauti per tam tikrus veiksmus, padarytus kita vertus, jūs ketinate rasti, kad gana sunku išgyventi tik keletą savaičių, jau nekalbant apie metus.

Jis netyčia skaldytų savo mėgstamą vazą? Jūs turite jį atleisti.

Realybė yra tai, kad mes visi klystame. Niekas nėra tobulas. Nors yra tam tikrų dalykų, kurie yra gana neatleistina, yra tikrai klaidų, kurios gali būti atleista. Taigi mūsų patarimas kaip padaryti santykiai paskutinis yra paprasta: jūs ir jūsų partneris turi atsipalaiduoti ir sutikti, kad nepasitenkinimą padės jums ne kur.

3. Negalima varžyti jų fronto draugų

O, kad jūs radote savo partnerio nuotrauką, kad tikrai, tikrai juokinga, tiesa? Bet jūs norėtume pasidalinti ja su savo draugais ir padaryti juos juoktis, Yeah? Žinoma, tai darytumėte.

Bet laikykis minutę. Jei atitinkama nuotrauka ketina juos sugėdinti, ar tikrai tikrai norite pasidalinti ja su kitais? Tu esi? Atsiprašome, tačiau šis ryšys nėra truks.

Raktai į tvirtą ryšį yra pasitikėjimas ir pagarba. Jei jūsų partneris negali pasitikėti jumis daryti teisingus dalykus ir gerbti jų norus, privatumą ir orumą, tada jums nebus gauti labai toli.

load...

4. Leiskite nesutarimus

Nėra dviejų žmonių yra lygiai panašūs. Taip, jis gali būti jūsų siela kapitono ir taip jis gali būti net nori dėvėti atitikimo džemperiai su jumis. Jei jūs paprašykite gražiai, jis gali net šokinėti ant dviejų asmenų dviratį su jumis, kad būtų tikrai mielas.

Bet ten bus viskas jis nesutinka su jumis, ir jūs turite tai priimti, tai dar vienas svarbus patarimas, kaip padaryti santykius paskutinis. Jei konvertuoti į vegetarizmą, bet jis atsisako, suprasti savo požiūrį ir jį priimti. Taip pat, jei jis nusprendžia imtis hobis, bet jūs nenorite daryti, kad jūs turite tedaro kaip jo širdis sako jam. Būkite atviri ir padaryti kambarį nuomonių skirtumų.

5. Laikykite rankas

Kai būsite drauge, tai malonu nuraminti viena kitą apie savo meilės jėga. Puikus būdas tai padaryti yra susikibę rankomis. Ši viešoji ženklas meilės yra tikrai stiprus ženklas savo obligacijų, nes tai rodo, kad pasaulyje, kad jūs vienas kitą mylėti, o jūs nesate bijo parodyti jį.

6. Būti komandos

Svarbu prisiminti, kad santykiai tarp dviejų žmonių, todėl reikia jūs abu, kad reikia dirbti ir kovoti vienas už kitą. Jūs negalite padaryti visą darbą kaip jūsų partneris negali padaryti visą darbą. Jei jis nuolat jaučiasi taip, tarsi jūs esate vienintelis, kuris daro visas pastangas, kad jūs ketinate pradėti jausmas, kad jis tiesiog nėra verta.

Sėkmingas santykiai reikalauja tiek jums parodyti, kad jums rūpi. Taigi dar vienas geras patarimas, kaip padaryti, kad santykiai paskutinė dirbti santykius kartu, o tai reiškia, kalbėti vienas su kitu apie savo problemas, padedant vienas kitam, o planuojant savo ateitį kartu.

7. Viena kitą

Mačiau santykiai išsigimti ir palūžti, nes kiekvienas partneris yra pernelyg neigiamas vienas kito. Jei jūs nuolat išleisti vienas kitą žemyn, jums bus sukurti labai neigiamą atmosferą, kuri pati savaime labai neigiamą santykius. Kur yra įdomus, humoras, laimė?

Sėkmingas santykiai turi pozityvumo. Ji turi jums būti jūsų partneriai cheerleader ir jie būtų tavo. Vietoj išleisti vieną kitą žemyn, jums reikia siųsti vieni kitiems komplimentus. Kaip padaryti, kad santykiai truks? Padaryti jūsų partneris jaustis gerai apie save ir leiskite jiems žinoti, kad jums rūpi jų ir myliu juos. Dar geriau, girtis apie tai, kaip puikiai jie kitiems žmonėms. Padaryti juos jaustis ypatinga.

8. Meilės be jokių sąlygų

Kitas patarimas, kaip padaryti, kad santykiai paskutinis parodyti savo partneriu besąlygišką meilę.

Kai mes visi kartu-su mūsų partneriais, ji gali būti labai laikinojo įdarbinimo tada pradėti nustatantis įstatymas.

Jei mes vegetaru, mes galime paprašyti juos per konvertuoti.

Jei mes neturime rūkyti, mes galime pasakyti jiems mesti rūkyti per daug.

Jei mes manome, kad jie išeina sportuoti per dažnai, mes galime reikalauti, kad jie daugiau laiko praleisti uždarose patalpose su mumis.

Padaryti šiuos reikalavimus, nors tai, kaip mylėti ką nors, dėl tam tikrų sąlygų. Jūs tiesiog negali mylėti idealizuotas, perdaroma asmuo; jūs turite juos myliu ir viskas, kas daro juos kas jie yra.

9. Negalima kaltinti savo partnerį Kai nesiseka

Kai jums nuobodu, nusivylimas ar iš darbo, jis gali būti labai viliojanti nukreipti savo pyktį savo partneriu. Bet tai nebus, kad viskas, bet geriau; Vietoj to, ji tiesiog sukelti plyšimas savo santykius, ir tai sukurs labai neigiamą atmosferą.

Kai viskas vyksta negerai su jūsų gyvenimą, atėjo laikas pažvelgti į save ir tai, ką galite pakeisti. Pažvelkite į savo trūkumų išvaizdą ir dirbti ant jų.

10. Klausykitės savo partneriui

Mes visiškai nekenčiu jo, kai mes jaustis taip, lyg mes nebuvo klausomasi. Jei mes manome, tarsi mūsų nuomonės yra nuolat pamiršta darbe, mes manome, mažas ir nereikšmingas. Bet tai dešimt kartų blogiau, kai mūsų pačių partneris atsisako klausytis mums.

Tiek savo balsus nesvarbu, ir tai svarbi jūsų santykius sveikatai, kad jūs klausytis vienas kito ir imtis vieni kitų nuomones laive. Taigi, mūsų galutinis patarimas, kaip padaryti, kad santykiai paskutinė niekada nutraukti savo partnerį per argumentas, bet vietoj klausytis jų pusėje istorija. Atkreipti dėmesį į juos ir bandyti pasiekti kompromisą.

Kaip padaryti, kad santykiai truks?

load...