10 mažų įpročių, kurie pagyvins jūsų dieną

Mes, žmonės tikrai pasisekė. Mes galime pasirinkti daryti dalykus, kad mes žinome džiugins mus ir padaryti tą dieną šiek tiek ryškesnis. Kaip mes visi žinome, keletą dienų gali būti tikrai nuobodu ir nuobodu, ir mes turime kažką apšviesti mūsų nuotaiką, todėl kitą kartą, kai jūs manote, kad diena tęsiasi, pabandykite vieną ar du iš šių mažai gudrybės, kad bus gyvinti savo dieną.

1. Padaryti kažkieno dieną

Vienas labai paprastas būdas gyvinti savo dieną ir kažkieno irgi yra kažką daryti natūra visiškai svetimas. Pirkti, kad benamiai vaikinas mėsainiai, padėti, kad vyresnio amžiaus ponia nešdavo krepšiai, arba būti tikrai naudinga, kai kas nors prašo jūsų kryptimis. Būdamas gražus ir naudingas užtrunka tik keletą minučių savo laiko ir taip pat galėtų įdėti šypsena ant veido.

2. Pabuskite anksčiau

Rytais yra gražus paros metu, todėl nepraleisk paliekant jį iki paskutinės minutės gauti iš lovos kiekvieną dieną. Jei jums pabusti tik vieną valandą anksčiau, jūsų ryte bus daug labiau atsipalaidavęs ir jūs turite daugiau laiko mėgautis keletą brangias akimirkas savo. Jūs būsite nustebinti tuo, kaip anksti rytą galite padaryti nuo tos dienos, likusios atrodo daug šviesesnė.

load...

3. Gaukite daugiau laiko lauke

Gauti iš į gryną orą sumažins stresą ir suteiks jums pertraukos. Nesvarbu, ar dirbate ar esate namuose, pabandykite pasivaikščioti per pietus vietoj sėdi patalpoje, ar imtis savo pietus su jumis ir turėti iškylą parke. Šviežias oras ir saulės šviesa leis jums jaustis labiau budrus ir daugiau gyvas ir šiek tiek fizinio krūvio padės tau gera taip pat.

4. Turėti gerą ruožas

Tempimo skatina kraujotaką, atpalaiduoja įtampą nuo raumenų, ir ji jaučiasi puikiai per daug. Gauk į darai kelis tempimo pratimus intervalais per visą dieną įpročio. Jis bus atlaisvinti jus, sumažinti stresą ir padaryti jums jaustis daug laimingesni.

5. Išreikškite savo dėkingumą

Užsirašykite dešimt dalykų, kad jums dėkingi už kiekvieną rytą, ir kad bus nustatyti jums gražiai už likusią dienos dalį. Jis jums primins visų gerų dalykų, kad jūs turite savo gyvenimą ir tiesiog, kaip jums pasisekė tikrai yra. Net tada, kai jūs einate per sunkiais laikais, prisimindamas pasakyti ačiū už tai, ką jūs turite padės jums susidurti savo problemas su šypsena. Prisiminti; ten visada kas nors iš ten, kurie yra daug blogesnė nei esate.

6. Perkelti žingsniu arčiau savo svajonės

Niekada pamiršti savo svajones ir, kad bus padaryti kasdien atrodyti šiek tiek mažiau kaip sunkaus darbo. Puikus būdas tai padaryti yra sukurti savo įkvėpimo lenta. Iškirpti vaizdus, ​​ką pasiekti savo svajones reikš, ir išdėstyti juos ant lentos, kur galima pamatyti juos kasdien. Kiekvieną kartą, kai jūs žiūrėti į jį, jis bus priminti jums, kodėl dirbate taip sunkiai ir tai paskatins Jus visą dieną.

7. Sužinokite kažką naujo kasdien

Padaryti mokymosi bent vieną naują faktą kasdien tašką. Jis bus praplėsti mintis ir suteiks jums įkvėpimo. Mokymasis yra puikus būdas pagerinti savo laimę, priimti naują hobis ar studijos dėl naujo kvalifikacijos. Kai žinote, kad jūs mokotės ką nors naujo kiekvieną dieną, jūs jausitės labiau patenkinti ir ji atrodo kaip jūs iš tikrųjų pagerinti sau.

8. Nepamiršti

Apsižvalgykite ir imtis kas ten turi būti vertinamas. Yra daug dalykų, kurie bus gyvinti savo dieną vyksta visą laiką, bet jei nėra nepamiršti ir nėra gyvena dabartyje, jūs niekada pamatyti juos.

9. Pratimai kasdien

Įrodyta, kad žmonės, kurie naudojasi kasdien jaustis daug laimingesni nei tie, kurie nesinaudoja ne visiems. Jei turite kokių nors pratimų savo kasdienybės formą, ji bus gera savo sveikatai, ir jis bus gyvinti savo dieną. Viskas, kas gauna kraujo siurbimo ir deguonies teka padės pagerinti jūsų nuotaiką ir jūsų produktyvumą.

load...

10. Planuokite iš anksto

Planuoti savo dienas tinkamai padės sumažinti stresą ir palengvinti savo apkrovą. Padaryti darbų sąrašus ir teikti pirmenybę savo užduotis. Tai padės jums jaustis labiau kontroliuoti ir mažiau kaip dirbate iš vienos avarijos į kitą. Iš anksto žinant, ką jums reikia padaryti, bus suteikti jums daugiau laiko mėgautis savo dieną, nes jums bus gauti dalykų nuveikti daug greičiau ir jūs žinosite, kad jūs gaunate kažkur.

load...