10 mažų dalykų, kuriuos jūs darote, sutrikdys savo vaikiną

Jie sako, kad tikra meilė yra tada, kai jums patinka asmenį visiškai, savo trūkumų ir visi. Tiesa yra, nors yra keletas dalykų, kad mergaitės padaryti, kad vairuoti vyrus iš proto. Galbūt manote, nieko iš šių dalykų, kad jis randa erzinantis, bet skaityti ir sužinoti dešimt šių mažai dalykų, kad jūsų vaikinas randa tikrai nelinksma.

1. Atsižvelgiant maisto sudaro jo plokštelę

Jūs manote, kad tai mielas, dalintis savo bulvytės su juo, bet jis absoliučiai detests ją. Jei norite bulvytės, užsisakyti bulvytės! Nevartokite asmeniškai, vyrai tikrai savininkiškas per savo maistą, ir jie paprastai nemėgsta dalintis su niekuo.

2. Klausia, ar jis vis dar tave myli

Taip, jis vis dar tave myli, ar jis nebūtų ten nebėra! Vaikinai tai nepatinka, kai jūs nuolat klausia, vėl ir vėl: „Ar jūs vis dar mane myli?“ Jie gali priimti jį beveik kaip įžeidimas, nes jie galvoja, kad jūs turėtumėte žinoti, kad dabar.

load...

3. Atsižvelgiant per ilgai ruoštis

Jūsų vyras myli taip, kaip jums atrodo, bet jis nemėgsta, kiek laiko jūs išleidžiate vonioje. Jis ypač negali suprasti, kodėl jūs turite atrodyti puikiai, tiesiog eiti į vietos parduotuvėje.

4. Gossiping apie draugais

Jūs galite įdėti šį į gossiping kategorijos, bet ką jis nužengia į tai, kad vaikinai nedomina, ką jūsų draugai buvo iki. Jis tikriausiai vargu ar žino šiuos žmones ir jis tikrai nerūpi, kas miega su kuo. Jis daug, o kalbėti apie save arba apie tai, kad jūs galite pasidalinti.

5. Ne išeina su tuo, kas jums trukdo

Jei neturite pasakyti savo vyro, ką galvojate, jis niekada negalės dirbti jį, ir jis gali būti gana erzina, kai jūs paliekate jį atspėti. Tikrai, „Turėtumėte žinoti, ką padarei negerai“ yra vienas iš labiausiai erzinančių dalykų, kad jūs galite pasakyti, kad žmogus, jis tikriausiai turi ne clue, ką jis padarė, kad jus įžeidė.

6. Klausia jo nuomone apie tai, kaip jums atrodo

Vyrai mieliau paleisti ir paslėpti, o ne atsakyti į šį klausimą, nes tai ne win situacija. Jei jie siūlo konstruktyvios kritikos tiek, jie bus už aukštos šuolis, ir jei jie sako, kad jums atrodo gražus, jums tiesiog pasakyti „jūs tiesiog pasakyti, kad man patinka“.

7. Per daug produktų, vonios kambarys

Su visais makiažas, Šepečiai, kempinės ir plaukų priežiūros ir kosmetikos produktus, mergina paprastai užima didžiąją dalį ploto vonios kambarys. Žmogus bus nesuprantamas už tiek daug skirtingų butelių ir stiklainių poreikio ir erzinančio, kai jis negali rasti vieną dalyką jam reikia ryte.

8. Palikus jį padaryti visus sprendimus

Tai tiesa, kad vyrams patinka jausti, kad jie yra kontroliuoti, tačiau net ir jie nori padaryti pertrauką kartais iš sprendimų priėmėjo vaidmens. Dar daugiau nelinksma tai, kai mergina prašo vyro, kad priimti sprendimą ir tada nemėgsta atsakymą. Tai daug lengviau, jei jūs tiesiog pasakyti jam, ką jūs pageidaujate.

9. Kai jūs imtis savo blogą nuotaiką į širdį

Darant prielaidą, kad, jei jūsų vaikinas yra blogos nuotaikos, tai turi būti kažkas, kad jūs turite padaryti, yra dar vienas varginantis dalykas, kad merginos ir vyrai nepatinka. Jei žmogus yra piktas, tai geriausia palikti jį ramybėje, kol jis nori kalbėti apie tai, ir jūs tikriausiai pastebėsite, kad ji neturi nieko daryti su nieko, kad tu padarei vistiek.

load...

10. Tikrinimas ant jo

Kai jis su draugais, palikite jį ramybėje. Jei nuolat text jį, jis atrodo kaip jūs nepasitikite juo ir jis bus nepatogus jam taip pat. Jis gali būti varginantis, nes ji suteikia, atrodo taip, lyg jūs nepasitikite juo.

load...