10 mažai žinomų ilgalaikių santykių privalumų

Su pigesnių kelionių ir didesnio mobilumo, kad mes dabar visi naudojasi, tolimojo santykiai yra realybe daugeliui žmonių šiandien. Tiems, kurie niekada nebuvo patyręs tokį dalyką, tai gali atrodyti šiek tiek keista išdėstymas ir dauguma iš jų būtų manyti, kad jis būtų įdėti neįmanoma įtampą pora. Daugeliui žmonių, nors, tolimojo santykiai iš tikrųjų gali sustiprinti dviejų žmonių obligacijas. Jei susimąstėte, kaip yra atskirai nuo savo partnerio, nes mėnesių metu, gali dirbti, čia yra dešimt mažai žinomų nauda ilgą atstumą santykius.

1. Jūs išmoksite bendrauti efektyviau

Poros, kurios turi gyventi atskirai gali būti gana nustebęs, kad sužinoti, kiek daug jie turi kalbėti apie! Tiesą sakant, tai poros, kad gyventi kartu visą laiką, kurie turi problemų su bendravimo, o tolimojo mylėtojai yra tie, kurie kalbėti telefonu ar „Skype“, valandas vienu metu.

2. Išgyventi tolimojo santykius daro jūsų santykiai stipresnis

Kitas turinčių laikotarpius atskirti nuo pavaizduoto kad jums patinka nauda yra ta, kad jis gali padaryti tarp dviejų jus net stipresnis obligacijas. Daugelis porų, kurie buvo perskirti bet kokio ilgio metu laikosi nuomonės, kad, jei jų santykiai gali išgyventi, kad ji gali išgyventi bet ką.

load...

3. Jūs vertinate laiką, jūs turite kartu labiau

Būdamas vienas nuo kito, reiškia, kad esate kur kas mažiau tikėtina, kad imtis savo partnerį savaime suprantamu dalyku. Tai reiškia, kad, kai esate kartu, jums bus padaryti kiekvieną akimirką labiausiai ir patinka save. Ilgas atstumas santykiai tikrai gali padaryti žmonės vertina tai, ką jie turi, o ne švaistyti brangų laiką, kad jie turi kartu.

4. Tai leidžia jums planuoti ateitį

Ilgas atstumas santykiai taip pat daro poros sutelkti dėmesį į ateitį ir efektyviau planuoti. Per trumpą laiką, jie turi planuoti savo trumpus kartus kartu, tačiau jie taip pat bus planuoti savo ateitį gyvena kartu ir jų ilgesnės trukmės tikslas kartu gyvena toje pačioje vietoje.

5. Tai leidžia jums nepriklauso, per santykius

Būti atskirtos ilgą laiką daro abi šalys išmokti stovėti ant savo kojų. Kiekvienas iš jų turi priimti sprendimus ir spręsti problemas dėl jų pačių, ir tai daro juos stipresnis, tiek tada, kai vienas nuo kito ir kai jie dirba kartu kaip komanda.

6. Stato pasitikėjimą

Būdamas ilgą atstumą santykius taip pat gali stiprinti žmonių pasitikėjimą, o ne susilpninti. Jūs norite galėjo pagalvoti, kad yra ne tik ilgą laiką lemtų daugiau abejonių, bet dauguma žmonių, kurie patyrė situaciją sako, kad yra ne tas atvejis. Atrodo, kad dėl to, kad tiesiog nėra kito pasirinkimo, bet pasitikėti vienas kitu, abi šalys imtis, kad pasitikėjimą rimčiau.

7. Jūs abu gauti daugiau „man“ laikas

Kitas tolimojo santykius privalumas yra tai, kad jūs abu, gana akivaizdu, gauti daug daugiau laiko sau. Tai reiškia, kad daugiau laiko skirti savo pomėgiams, daugiau laiko būti savimi ir daugiau laiko atsipalaiduoti tik taip, kaip norite, kad. Šis papildomas „man“ laikas suteikia žmonėms daugiau progą pasižvalgyti po savo individualumą, o ne tapti įklimpo stagnacijos santykius.

8. Iškelia romantiška žmonių

Tolimojo pažinčių tikrai gali atneš romantinis visiems. Kai žmonės gyvena toli vienas nuo kito, jie yra labiau linkę dėti daugiau pastangų į gimtadienius, jubiliejus ir kitus svarbius įvykius. Kai nemačiau savo partnerį ilgą laiką, jūs vargu ar tiesiog ketinate nusiųsti jiems pigius gimtadienio kortelę, o tu?

9. Tai leidžia jums brangina net mažiausias dalykų

Viskas tampa tiek daug prasmingesnis, kai esate vienas nuo kito, ir jūs išmoksite vertinti kiekvieną vieną iš šių dalykų. Net paprastas: „Aš tave myliu“ Teksto pranešimas gali reikšti daug daugiau ir nedidelis, siurprizas dovana bus vienas, kad yra tikrai branginama.

load...

10. Jūs spręsti problemas atviriau

Ir galutinis dalykas, kad tolimojo santykiai moko žmones yra poreikis greitai išspręsti problemas. Kai jūs gyvenate su žmogumi, tai lengva valyti problemų po kilimu, ar atidėlioti kalbėti apie tai kitą dieną. Kai laikas yra trumpas, nors ji yra dar labai svarbu, kad klausimai santykių aptariami ir tai daro poros daug sąžiningas ir atviras tarpusavyje. Kai jūs tik gavau trumpą skambutį padėtis būtų ištaisyta, ji tikrai gali sutelkti protą.

Kaip padaryti, kad ilgą atstumą santykius darbą?

load...