10 makiažo patarimų, kad jūsų akys atrodytų gražiau

Jūsų akys gali padaryti, kad didelio skirtumo, kaip jums atrodo. Jie gali būti dramatiškas, viliojantis ar temperamentingas, ir viskas, kaip jūs darote savo makiažą! Kiekvienas turi gražias akis, bet makiažas gali arba padidinti, kad grožis ar jį paslėpti, todėl skaityti šiuos dešimt paprastų patarimų, kaip padaryti, kad jūsų akys dar gražiau:

1. Net iš odos aplink akis

Tamsūs ratilai po akimis ar dėmių aplink juos bus užgožti pačių akimis grožio. Taikyti makiažo jokių dėmių ar tamsius ratilus ir mišinys jį gerai. Tokiu būdu, galite būti tikri, kad tai yra jūsų akys, kad bus atsižvelgiama centre.

2. Negalima ignoruoti jūsų akis rėmo

Jei jūsų akys yra langas, tada jūsų antakius yra rėmas! Laikykite savo antakius gerai apkarpyti, bet išlaikyti juos ieškote gamtos. Benamiai plaukai ir nepaklusnūs antakius bus tik atkreipti žmonių dėmesį nuo savo akis.

load...

3. Sumažinti paburkimą po akimis

Makiažas Neslėpsiu Puffy akis, todėl jums reikės kovoti su jais ir kitais būdais. Paprasčiausias ir pigiausias būdas sumažinti paburkimą po akimis yra tiesiog naudoti kai ledo kubeliai, suvynioti į rankšluostį.

4. Pasinaudokite balta

Negalima nuvertinti tam tikrų baltųjų makiažas paliesti jūsų akis galią. Jūs neabejoju tai išgirdo vieną anksčiau, tačiau jei jūs niekada bandė jį, jums tikrai turėtų! Tiesiog taikyti balto arba nude akių pieštuką vidinių kampų savo akimis liesti, bus tikrai padaryti jiems atrodo žvalus ir daug daugiau.

5. Kontrastas savo spalvas

Padaryti kontrastą tarp savo akių spalvą ir jūsų makiažas spalvos, tikrai gali padaryti jūsų akys išsiskirti. Jei turite mėlynas akis, pavyzdžiui, pabandykite atspalvių vario arba rudos spalvos, ir, jei turite žalios akys, Rožinis ir Violetinė leis jiems pop.

6. Išbandykite mirguliavimas tiek

Matte atspalvių yra gerai, bet jie neturi tą patį poveikį kaip mirguliavimas. Lęšius linksmam ir Shimmer tikrai akių gaudyti ir jis bus atkreipti žmonių dėmesį į savo veidą, taip pat jūsų akis.

7. Praskaidrinkite antakių kaulų

Pašviesinti savo akis ir padaryti juos atrodo didesni, pašviesinti plotas tik pagal antakių, ant kaktos kaulas. Naudojant šviesos atspalvį bus įrėminti savo akis gražiai ir atkreipti jų.

8. Curl blakstienas

Garbanoti savo blakstienas atveria akis ir leidžia visiems matyti savo natūralų grožį. Susirangyti savo blakstienas, prieš taikant tušas Ir atminkite, jei jūs šiek tiek šiltas suktukus pirma, garbanės bus ryškesnė ir ji truks ilgiau.

9. Dviguba ant tušas spalvų

Nepersistenkite tušas taikant per daug paltus, bet pabandykite naudoti du skirtingus atspalvius, pokyčiams. Juoda ant viršaus ir ruda ant dugno blakstienų sukuria fantastišką kontrastą, kad bus padaryti savo blakstienas atrodo pilnesnis.

load...

10. Blend spalvos gerai

Kaip ir su visais makiažas, įvairių atspalvių ir spalvų neturėtų pasirodyti pernelyg akivaizdus arba jis atrodys vaikas buvo žaisti su mamyte savo makiažą! Jei naudojamas daugiau negu vieną atspalvį akių šešėliai, visada įsitikinkite, kad įvairių atspalvių mišinys palaipsniui vienas į kitą.

Kokie jūsų mėgstamiausi makiažo patarimai, kad jūsų akys atrodo gražesnė?

load...