10 makiažo klaidų, dėl kurių jūs atrodote senesni

1) Smiling barstant skaistalai skaistalai yra puikus įrankis, kuris paprastai padeda atsigaivinti savo veidą ir laižytis savo odos spalvą. Bet kai jūs jį taikyti neteisingą kelią, jis gali pridėti amžių. Pavyzdžiui, paprastai ponios daug taikyti savo skaistalais, o besišypsantį, kuris yra puikus metodas, kai esate jauni, tačiau su amžiumi, oda tampa daugiau Saggy ir tada jums reikia pakeisti taikant savo skaistalais techniką. Vietoj to, taikyti spalvą aukščiausio taško ant skruostikaulių, bet nereikia eiti per arti nosies, o tada pakelkite jį aukštyn šepetėliu, kad pakankamai didelis, kad padengti visą skruostikaulių. Be to, išvengti dramatiškų skaistalai atspalvių, kurie gali padaryti jums atrodo kaip klounas. Naudoti neutralias rožinis arba koralų atspalvių, o ne, jie atrodo daugiau gamtos ir padaryti savo išvaizda daugiau jaunatviškas.

2) Per daug mirguliavimas Shimmer yra labai subtilus dalykas, ir jūs niekada nereikia per daug jį ant veido. Shimmer yra gana daug galėtų padaryti jums atrodo vyresni! Venkite taikant mirguliavimas visoje savo veidą ar visame skruostus, nes ji bus pasiimti kiekvieną mažą liniją turite ir pabrėžti tai svarbu. Jei norite pabrėžti kai kurių dalių ant veido, siūlyčiau taikyti Žymeklis ant skruosto kaulų, lengvai pagal savo antakius, apie savo Kupidono lankas ir vidinių kampų akis. Bet atminkite – niekada visoje savo veidą!

3) Taikant miltelius ant smulkių linijų Mes visi mėgstame nustatyti mūsų makiažas su miltelių pagalba, bet iš tikrųjų, tik srityse, kurios reikia miltelių yra, T-zona ir galbūt smakro sritis – tas yra sritys, kuriose mes paprastai gauti riebi. Išskyrus, kad ten yra ne miltelių reikia, ypač, jis gali smarkiai pabrėžti smulkias raukšleles, kai taikoma ant jų. Ir dar vienas paprastas patarimas: jei norite atrodyti jauniau, niekada taikyti miltelių ant aplink akis srityje.

load...

4) Sunkusis pagal akių makiažo Mes visi norime paslėpti savo tamsius ratilus, bet tai geriau tai padaryti teisingą kelią. Aplink jūsų akis plotas yra labai subtilus ir turi ypatingą drėkinimą ir priežiūrą. Kai taikote per daug makiažo ar makiažo, kad yra per lengvas, tai gali padaryti priešingą poveikį, o ne žaibas ir balinimo savo akis tai gali padaryti jums atrodo vyresni ir paryškinti visas smulkias raukšleles. Sprendimas? Plonu sluoksniu jūsų po akimis makiažo ypatingą makiažo teptuku ir taikyti jį tik srityse „tamsos“, kur jums reikia slėpti, nereikia visa tai taikoma visur. Kaip tai galutinis rezultatas atrodys natūraliai ir gražiai.

5) per sunkus pamatai storu sluoksniu pamatų galima pridėti 10 metų savo tikrojo amžiaus. Profesionalūs makiažo menininkai visada stengiamės sukurti nepriekaištingą veido nenaudojant per daug produkto. Kuo daugiau natūralios odos matote – tuo geriau. Be to, pagal daugelį klausimų teikėjais, vyrai renkasi natūraliai atrodančius makiažas. 😉

6) Per „natūralus“ pamatai Panašūs dėvėti per sunkus pamatai, yra dar vienas ekstremalios – vyksta per natūralus. Beveik bet oda turi keletą mažai taisymus ir yra didelis skirtumas, kai pamatysite žmogų su pamatais ar matote tą patį asmenį su tik pliko veido. Vyksta „visiškai natūralus“ gali milžiniškai amžiaus Jums. Kodėl gi ne naudoti pažangias technologijas makiažas, kad mūsų oda atrodo net geriau ?! Taigi, jei norite pasiekti nepriekaištingą ir poliruoto išvaizdą, taikyti kai pamatai arba makiažo tik tose srityse, kur jums reikia.

7) Per matinis lūpų matinis tipo lūpų dažai gali pabrėžti visus mažai linijų ant lūpų, ir net tie, kurie tikriausiai niekada pastebėjau anksčiau. Norėdami išvengti šios problemos, pripildykite savo mėgstamą matinį lūpdažį su aiškia Lipgloss, (gali būti taikomi blizgesys tik nuo jūsų lūpų centras), kaip ir jūsų lūpos atrodys lygi ir jaunatviška.

8) Lūpų dažai „kirpčiukų“ su amžiumi, gamtos kontūrai lūpų gali išnyks kuri gali sukurti lūpų „plunksnas“ arba lūpų „kraujavimas“. Norėdami išvengti šio nemalonaus problemą, ir tada išsirikiuoti savo lūpas lūpų pieštuku taikomos tik savo lūpų ar lūpų blizgesys. Kaip tai, spalva liks įdėti ilgiau.

9) Overdoing lūpų linijinės Kai taikote lūpų linijinės per toli sudaro natūralias kontūrus lūpų (nes norite sukurti iš Išsamesnį ieško menkučių iliuziją) ji gali pridėti, amžius savo veidą, o ne kerintis tai gamtos grožį. Kitas lūpų pieštukas klaida naudoja per tamsus lūpų linijinės, kuri atrodo per sunkus, o taip pat gali labai amžiaus Jums. Vietoj to, taikyti lūpų linijinės jūsų natūralios lūpų spalvos arba Tiksliai pačiu tonu, kaip savo lūpų dažai, ir dėl kerintis jūsų lūpų forma – niekada neišeina daugiau nei 1 ar 2 mm per savo natūralios lūpų linijos.

10) „Super stora formulė tušas Šis tušas tipo daro gumulėlių, jūs negalite atskirti savo blakstienas lengvai ir visa tai makiažas pastangos gali padaryti jūsų blakstienos atrodo labai unflattering ir net gali pridėti amžių. Taigi, sprendimas? Venkite pernelyg storas formulę tušas, nepamirškite susirangyti savo blakstienas ir praleisti taikant tušas jūsų apatinių blakstienų (nes ji retai atrodo puikiai!).

load...

Ir baigti visus šiuos patarimus, tik nepamirškite, kad jūsų išorinis pasaulis atspindi jūsų vidinį pasaulį, tai kodėl jausmas jaunatviškas, laimingas ir gražus yra labai svarbus, kai norite atrodyti jauniau.

Tikiuosi, jums rasti tai naudinga. Kuris makiažas klaidų jūs stenkitės atrodyti jauniau? Prašome pasidalinti savo mintimis apie komentaro skyriuje žemiau.

Likti gražus ir šviečia visada!

load...