10 maisto produktų, kuriuos galima vartoti nėštumo metu

Nėštumas gali būti pakankamai sunku be netikėtų dalykų vyksta negerai, pavyzdžiui, karštoje vonioje virimo jūsų negimusiam vaikui smegenis, placenta klausimų ir mažai dalykas vadinamas nėštumo diabetas.

Oh, ir tam tikri maisto produktai gali turėti katastrofiškų pasekmių Jūsų kūdikiui.

Yup, kas mama turėtų žinoti, kad yra konkrečių maisto produktų jums tikrai reikia vengti, kai esate nėščia. Bet kadangi sąrašas yra toks ilgas ir atviras pakeisti įvairių mokslininkų ir gydytojų, sunku žinoti, kas iš tikrųjų saugus, o kas ne. Dėl šios priežasties, mes nusprendėme susiaurinti sąrašą iki 10 maisto produktų, kad visi sutinka, jums reikia, kad būtų išvengta nėštumo metu. Jei nerimauti dietos, tegul pažvelgti.

load...

Fetos sūris

Kiekvienas, kuris kada nors bandė jį myli fetos sūriu, tiesa? Tai minkštas sūris yra vienas iš geriausių yra ir gali būti dedama į salotas, makaronų patiekalai, Moussaka, sumuštiniai ir tiek daug kitų darbų. Deja, ji taip pat gali pakenkti Jūsų kūdikiui.

Populiariausias ligos, kuri yra susijusi su fetos sūriu vadinamas listeriozė. Jei nesate nėščia, ir užsikrėsti listeriozė, simptomai bus gripą panašus. Ne masinis spręsti. Tačiau, jei jūs gaunate nedarbingumo, o jūs esate nėščia, yra persileidimo tikimybė – ir tikrai sunkus ligos. Išvengti.

Žuvis kad yra daug gyvsidabrio

Galbūt girdėjote Kinijos šnabžda apie per daug tuno sukelia apsinuodijimą gyvsidabriu, bet atspėti, ką? Šie gandai yra tiesa.

Ir nors gyvsidabrio apsinuodijimų sukelia valgyti per daug žuvų yra reta, tai labiau būdinga nėščioms moterims. Taigi, o jūs su vaiku, tai geriausia, kad jums išvengti tunas, ryklys, durklažuves ir karališkoji skumbrė.

Kofeinas

Tiksli suma kofeino galite gerti, kai esate nėščia iš tikrųjų nėra nurodyta visuotinai, nes ten yra nesutarimų daug. Bet tai plačiai sutarta, kad jūs tikrai turėtų apriboti savo suvartojamų – ar išvengti jį visiškai.

Kofeinas – kai jis yra kavos, arbatos ar energetinių gėrimų – ne tik turi įtakos jūsų širdies ritmas per trumpą laiką, tačiau ji taip pat gali turėti įtakos Jūsų kūdikio širdies ritmas ilgainiui, pernelyg.

Jei esate tikrai nežinote apie tai, kiek kofeino yra gerai (gydytojai paprastai rekomenduoja ne daugiau kaip 200 mg per dieną, jei esate su vaiku), pasitarkite su savo gydytoju apie tai.

load...

Dirbtiniai saldikliai

Vis daugiau ir daugiau žmonių pakeisti dirbtinių saldiklių, skirtų cukraus, bet paaiškėja, kad ne tik jie lygiai taip pat kenkia jūsų sveikatai – jie taip pat kenkia jūsų kūdikio sveikatai, taip pat.

Dirbtiniai saldikliai tik patinka dvigubo numuštas apie netinkamo sveikatai, ir jie ateina jums, tiek. Nors jūs vis dar galite vartoti juos saikingai, reikia žinoti, kad per daug, gali turėti įtakos jūsų placentą ir iš tikrųjų gali avilį detaliajame audinio – kurios yra tikrai kenkia jūsų kūdikiui.

Deli Mėsa

Deli Mėsa ir tvirtai laikytis savo sąrašą maisto produktų, kad būtų išvengta nėštumo metu. Priklausomai nuo to, kur pasaulyje jūs skaitote šį, gastronomas Mėsa yra arba tikrai populiarus savo šalyje arba jie praktiškai žinomos. Ypač JAV ir Kanadoje, gastronomas Mėsa yra nacionalinės dietos akmuo, ir daugelis žmonių juos mylėti. Jie patogu ir padarys tikrai greitai ir lengvai sumuštiniai.

Deja, jų saugumas nėščioms moterims buvo vadinamas abejoti pastaruoju metu. Jūs iš tiesų turėtų vengti perdirbant deli mėsos apskritai, jei esate nėščia, nes jie buvo susiję su listeriozė, kuris gali sukelti persileidimą ir negyvų gimusių kūdikių.

Listeriozė yra reta, bet jūs turite geresnę galimybę užsikrėsti, kai esate nėščia.

Žalios daigai

Kita maisto produktų, siekiant išvengti nėštumo metu tipas yra žaliavos kopūstai. Jei jūs ir jūsų šeima yra nieko panašaus mano mama, jūs turite valgyti neapdorotus kopūstai. Galų gale, žaliavos kopūstai yra gera jums ir tai tikrai taupo virimo laiką!

Bet tikrai reikia virti savo daigų, kai esate nėščia, nes jie yra dirva El coli (kenksmingų bakterijų), kai jie žali. Arba virti juos kruopščiai, arba mailius juos. Tiesiog būk saugus!

Kepenys

Ilgaamžis yra vitamino A. Be to, daug, tai yra pavojingas sumą. Jei jums suvartoja per daug vitamino A, kai esate nėščia tai gali sukelti problemų, todėl svarbu saugoti akis dėl savo suvartojamų ir galbūt aptarti su gydytoju, kiek yra saugus.

Turėtumėte vengti bet kokio maisto, kuriame yra daug vitamino A, o tai taip pat žuvų taukų papildus. Galite, tačiau vis dar valgyti savo vaisių ir daržovių, kad yra supakuota su vitaminu A, nes jų sudėtyje yra medžiagos, vadinamos beta-karotino, kuris saugiai konvertuoja vitamino A į savo kūną.

Suši

Suši tikrai nusipelno mūsų sąrašą maisto produktų, siekiant išvengti nėštumo metu. Kai suši pirmą kartą tapo dalykas Vakarų pasaulyje, žmonės visi buvo, pavyzdžiui, „žalios žuvies? Ar jus juokaujate? Jūs norite man valgyti žalią žuvį ?! „

Mes visi buvo mokomi, kad žuvis turėjo būti virti pirma prieš suvartojama – ir gerai virti!

Bet nors suši paprastai yra saugūs mums visiems valgyti ir mėgautis, svarbu prisiminti, kad žalias žuvis turi geresnę galimybę sudėtyje kenksmingų bakterijų nei virtų žuvų. Ir tai gali turėti skaudžių pasekmių, kai esate nėščia.

Tai geriausia klysta dėl atsargūs ir išvengti japonų restoranų tam tikrą laiką.

Nevirtos Kiaušiniai

Vienas iš maisto produktų, siekiant išvengti nėštumo metu yra nevirti kiaušinių. Jūs tikriausiai galvojate: „Bet aš NIEKADA valgyti nevirtos kiaušinius vistiek. Kas galėtų?“

Kaip apie tuos pyragų kepti / pirkti, ar jūsų ryte kokteilius? U huh!

Nors nevirtos kiaušiniai yra kepimo ir Pochlebca priėmimo norma, jie yra no-go, jei esate nėščia. Be jų nekepta forma, kiaušiniai turi didesnę riziką sukelti salmonelioze. Ir nors jūsų negimusiam vaikui negali kurti to, yra šalutinis poveikis, ligos, kurios gali labai paveikti ją – tokių kaip dehidratacija.

Jūs tikrai turėtų toliau valgyti virtus kiaušinius, nors, nes jie Fab baltymų šaltinis.

Šviežios sultys

Tai tikriausiai protingas, kad būtų išvengta šviežių sulčių, kai esate atlikti ir apie, nes jis gali būti nevisiškai pasterizuotas apsaugoti jus nuo blogų bakterijų, kurios gali pakenkti tiek sau ir savo kūdikiui.

Jei esate abejonių ir tikrai norėčiau šviežios sultys, įsitikinkite, kad patikrinti etiketę (arba padaryti vieną sau namuose). Etiketės turi pasakyti, ar produktas yra žaliava ir UN-pastuerised. Ir jei ji yra, venkite jo.

Ar žinote, kitų maisto produktų, kad būtų išvengta nėštumo metu?

load...