10 maisto produktų, kurie gali padėti išlaikyti jūsų širdį

Už mirčių širdies ligų statistika padaryti kai niūrios svarstymą. Širdies ligos ir kitų širdies ir kraujagyslių problemų, yra atsakinga už daugiau mirčių JAV, nei bet kuri kita liga. Širdies ir kraujagyslių ligos teigia dar daugiau amerikiečių gyvybių, nei visų skirtingų formų vėžio kartu sudėjus. Neapsigaukite manydami, kad tai tik JAV problema, nors, daugelio kitų Vakarų šalių statika yra lygiai taip pat blogai. Galite, nors žymiai sumažinti savo riziką susirgti širdies ligomis, tiesiog po sveiką mitybą ir vartoti reguliariai mankštintis. Čia yra dešimt maisto produktų, kurie padės apsisaugoti nuo širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

1. Alyvuogių aliejaus

Alyvuogių aliejus yra vienas iš labai gerai žinomas širdies sveiką maistą. Po Viduržemio jūros dieta buvo įrodyta, kad būti būdas apsaugoti jus nuo širdies ligų. Tai ne tik visi šviežios žuvies ir daržovių, kad Viduržemio jūros s džiaugtis, kad išlaiko savo širdis sveika, tai taip pat alyvuogių aliejaus, kad jie valgo. Alyvuogių aliejus sudaro mononesočiųjų riebalų, kurie mažina blogojo MTL cholesterolio kiekį kraujyje ir sumažina jūsų susirgti širdies ligų riziką.

2. Avižiniai dribsniai

Avižiniai dribsniai taip pat nusipelno savo vietą mūsų sąraše širdies sveiką maistą. Valgyti avižinių pusryčiams padės sumažinti blogo cholesterolio kiekį kraujyje. Geriausi rūšių avižų valgyti yra plieno supjaustyti įvairovė. Jie suteiks jums daug ląstelienos, kalio, folatų, ir omega – 3 riebalų rūgštimis. Avižiniai dribsniai yra puikus būdas pradėti savo dieną, ir jis suteiks jums energijos šaltinio, kuris truks jums visą kelią iki pietų.

load...

3. Uogos

Uogos bet kokios rūšies yra geros širdies ir kraujagyslių sistemai, bet mėlynės ir gervuogės yra laikoma geriausia. Uogos yra anti-uždegiminių ingredientų, kurie padės sumažinti savo riziką susirgti širdies ligomis. Jie taip pat yra antioksidantai, kurie padės apsaugoti jus nuo vėžio.

4. Raudonasis vynas

Raudono vyno taurė per dieną gali padidinti gerojo cholesterolio kiekį kraujyje ir stiprinti savo arterijas. Raudonasis vynas padeda apsaugoti jūsų arterijas, nes jame yra galingas antioksidantų, vadinamų katechinų ir resveratrolis. Kaip ir bet kuris alkoholinis gėrimas, nors per daug raudonas vynas sukels daugiau žalos nei naudos, todėl prilimpa prie rekomenduojamos vienos stiklo per dieną moterims ir dvi vyrams.

5. Graikiniai riešutai

Graikiniai riešutai yra puikus skonio užkandis ir vienas iš nuostabių širdies sveiką maistą, galite juos naudoti maisto ruošimui, kepimui ar įtraukti juos į salotas. Jie yra tie visi svarbius omeag – 3 riebiųjų rūgščių, kurios padeda apsaugoti jūsų širdį ir vieną neseniai atlikto tyrimo, kuris buvo atliktas su pelėmis, buvo nustatyta, kad graikiniai riešutai gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir apnašas kraujyje per daug. Į bandymo, kuris buvo atliktas su pelėmis, graikiniai riešutai sumažino cholesterolio kiekį iki 25%.

6. Lašiša

Lašiša ir kita riebi žuvis yra labai turtingas omega – 3 riebalų rūgščių, ir valgyti lašišos bus sumažinti savo kraujo spaudimą ir padeda sustabdyti krešulių susidarymo kraujyje. Įrašyta žuvis, pavyzdžiui, lašiša, tunas ir sardinės į savo mitybą, galite sumažinti savo riziką susirgti širdies liga 30%, jei jūs valgyti dvi porcijas kiekvieną savaitę.

7. Obuoliai

Yra daug daugiau obuolių, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Visi žino, kad „Apple“ per dieną sakė, kad daktaras toli, bet tai jus nuo būtinybės sutartį su kardiologas per daug paskyrimą, nes obuoliai taip pat yra širdies sveiko maisto dalis. Vieno tyrimo metu buvo atlikta Tufts universiteto mokslininkai nustatė, kad žmonės, kurie valgė obuolį per dieną sumažino savo cholesterolio lygį Didžiulį 40%. Manoma, kad yra polifenoliai, kurios yra įtrauktos į obuolių, kurie buvo atsakingi už tai mažina blogojo cholesterolio.

8. Sėmenų

Šiek tiek purškiami iš linų sėmenų per savo rytą pusryčių dribsnių, ar pridėti prie savo kokteilius, gali pereiti ilgą kelią link apsaugoti jus nuo širdies ligų. Sėklos yra labai daug skaidulinių medžiagų, kurios padės sustabdyti cholesterolio kaupimosi kraujyje, ir jie taip pat yra puikus šaltinis omega – 3 ir omega – 6 riebiosios rūgštys.

9. Juodasis šokoladas

Nors šviežių vaisių ir daržovių vaidina svarbų vaidmenį apsaugant savo širdį, ir išlaikyti savo kraujo spaudimą kontroliuoti, valgyti mažą gabalėlį juodojo šokolado taip pat gali būti labai gera širdies ir kraujagyslių sistemos, taip pat. Šokoladas, kad yra ne mažiau kaip 80% kakavos suteikia jums pakankamu kiekiu flavonoidų vadinamas flavonol, sumažinti kraujospūdį ir pagerinti kraujo tekėjimą į širdį.

load...

10. Juodųjų pupelių

Baigsime mūsų sąrašą širdies sveiką maistą su juodųjų pupelių, kurios yra puikus baltymų šaltinis, bet juose nėra blogas cholesterolio, kad riebalų mėsos padaryti. Juose taip pat yra širdies sveiką maistinių medžiagų, įskaitant omega – 3 riebiųjų rūgščių, B komplekso vitaminų, magnio ir kalcio. Juodos pupelės galima valgyti kaip garnyrą savo ar pridėti kaip ingredientas į daugelį kitų patiekalų, pavyzdžiui, sriubos ir salotos.

Kokie jūsų mėgstamiausi širdies sveikas maistas?

load...