10 maisto produktų, kurie gali padėti ilgiau valgyti šviežią maistą

Ar žinote, kad vidutinis amerikietis išmeta Didžiulį 25% maisto produktų ir gėrimų, kuriuos jie perka?

Štai neįtikėtinai daug maisto švaistymą, kuris sako, kad mes, kaip kolektyvinis ne tik nežino, kaip išlaikyti maistą šviežią ilgiau, bet mes taip pat tiesiog nerūpi.

Iš tiesų, mes tapti vienkartinės visuomenė, kur maistas yra toks prieinamas, kad mes žinome, kad tai yra tikrai lengva pakeisti kažką, kad išsijungė. Kiaušiniai dingo žalia? Nesijaudink! Tiesiog pop per savo vietiniame prekybos centre ir įsigyti dar 6!

load...

Bet Toks požiūris reiškia, kad mes švaistyti pinigų krūvą ilgalaikėje perspektyvoje.

Jei nebenorite, kad vienas iš tų, kurie išmeta 25% jų maistas, atsižvelgti į mūsų sąrašą 10 paprastų maisto hacks, kad gali padėti jums išlaikyti jūsų maistą šviežią ilgiau išvaizdą.

1. Naftos savo Kiaušiniai

Kiaušiniai gali būti naudojami įvairiais būdais, ir jie gali derėti prie tiek daug patiekalų. Nesvarbu, ar jūs juos kepti ar plaka juos, juos brakonieriavimo ar juos verdant, jūs visada žinoti, kad jūs būsite laukiame skanus senosios valgio.

Bet kas atsitinka, kai jūsų kiaušiniai išsijungė vos po kelių dienų? Panikos metas! Kiaušiniai = Ne laimingas valgio.

Kiaušiniai yra iš tiesų žinomi nenukryptų greitai, bet sulėtinti senėjimo procesą viskas, ko jums reikia padaryti, tai patrinkite kiaušinių lukštus su augalinio aliejaus dozės prieš uždarant toli į šaldytuvą. Šis metodas išlaiko savo kiaušinius šviežias aplink mėnesį.

2. Ar Jūsų tortą ir valgo jį

Senas posakis, kad jūs negalite turėti savo tortą ir valgo tai tikrai keista. Galų gale, jūs kepti pyragą, tai kodėl tu negali labai gerai valgyti ?!

Na, mes nusprendėme, kad jūs galite valgyti – ir jūs netgi galite valgyti po savaitės ar dviejų. Norėdami išsaugoti savo tortą, viskas, ką jums reikia padaryti, tai išspausti keletą gabalėlių duonos į atvirose vietose, kai jūs nukopijuokite jį. Duona bus pluta ir eiti pasenusi, bet jis bus apsaugoti savo tortą, paliekant jį gražus ir minkštas.

load...

3. Išspauskite labiausiai iš jūsų Lemons

Daug mūsų norėtų citrinos sulčių žiupsnelis mūsų patiekalų, bet problema yra ta, kad smulkutis tiek sulčių, mes turime naudoti visą citriną. Kas atsitinka, yra tai, kad, kai mes atlikome mažą truputį citrinos sulčių, kad mums reikia, mes mesti vaisių pailsėti atokiau. Tai tiesiog neatrodo teisinga.

Na, išsaugoti savo citrinas taip, kad jūs galite naudoti juos kitą dieną, galite tiesiog naudoti dantų krapštuką arba aštrų peilį pradurti oda prieš gavybos kas šiek tiek sulčių, ko jums reikia. Tada susigrąžinti skylę su kai juosta ir laikyti atokiau į šaldytuvą, kol jūs turite jį dar kartą. Bingo!

4. Kaip ne tegul jūsų Grybai Eiti pasibjaurėtinas

Kiekvienas mėgsta grybus, tačiau ne visi myli pasibjaurėtinas grybus. Švieži grybai gali būti naudojami įvairių patiekalų, nuo keptos pusryčiai ir sriubos, į kažką taip paprasta, kaip grybai skrudinta duona.

Bet grybai, kaip ir daugelis daržovių, linkę eiti išjungti gana greitai. Jūs negalite išeiti su grybais, nes jie linkę gauti visus pasibjaurėtinas ir niekas nenori pasibjaurėtinas grybų savo valgio. Norėdami išvengti grybus nuo prarasti savo šviežumą, turėtumėte slydimo juos į popierinį maišelį ir Suvyniokite į savo šaldytuve (bet ne nuplaukite juos!).

5. Kaip ne tegul jūsų bananų desertas per anksti

Bananai yra viena iš populiariausių Vakarų pasaulio vaisiais, bet tai puikus, kaip daugelis iš mūsų nežinome, kaip juos tinkamai laikyti taip, kad jie išlaikys savo šviežumą. Užuot juos išlaikyti už šaldytuvo, mes juos viduje!

Išlaikyti bananai švieži ir valgomas, nes per savaitę, tai patartina, kad jums laikyti juos atokiau nuo kitų vaisių ir daržovių, prie pat šaldytuvo. Laikykite juos savo dubenėlį, pageidautina netoli lango. Jei ryšulio juos kartu su kitais vaisiais, jų hormonai sukelia jiems daug greičiau bręsta.

6. Įveskite pastato (sūris) mažiausiai savaitę

Varškės yra tikrai populiarus sūris, bet todėl, kad jis yra minkštas sūris jis linkęs prarasti savo šviežumą prieš sunkesnius sūrių. Paprastai, tai patartina, kad jums turėtų suvartoti jį per 2 – 3 dienas nuo atidarymo vonia, kurie neturi skambėti kaip daug laiko. Dėl šios priežasties, daugelis iš mūsų galų gale mesti pusę vonia toli, kol mes baigsime.

Norėdami sustabdyti nuo to, labai paprastas Hack reikia: tiesiog įjunkite vonia aukštyn kojom! Paprasta, bet labai veiksminga. Jūs taip pat galite naudoti tą patį triuką su grietine.

7. Kepkite su miltais daugiau nei valandą

Miltai yra žinomi už tai, kad dirva straubliukų ir vabzdžių kiaušinius. Daugelis iš mūsų tiesiog trūkčioti pečiais ir manyti, kad nėra jokio būdo, kad kada nors sustabdyti nuo to, todėl mes naudojame kiek miltų, kiek įmanoma, prieš rozdzielników visa kita.

Gyvenimas tikrai neturi būti tokiu būdu! Norėdami sustabdyti miltus tapti dirva straubliukų ir vabzdžių kiaušiniai, tiesiog ją užšaldyti kelias dienas po pirkimo. Paprasta!

8. Buvimas pasilinksminti su uogų

Braškės, mėlynės ir avietės (taip pat visi kiti uogos) yra super skanu ir mes negalime gauti pakankamai jų. Bet kadangi mes negalime valgyti juos visus vienu ypu, mes linkę atidėti juos su grąžinant jiems vėliau ketinimą.

Bet tada mes arba pamiršti arba rasti ką nors valgyti. Prieš jį žinote, tie super skanus uogos išsijungė! Norėdami sustabdyti šį siaubą siaubo atsirasti pernelyg dažnai, Jums gali pratęsti jų galiojimo laiką plaunant juos praskiesto acto. Tai padidins jų gyvenimo trukmė pagal dienų skaičių.

9. Go riešutų!

Kokosai gali greitai užges, jei mes leidžiame juos. Jei mes nulaužti vieną atvirą, ir tada palikti kelioms dienoms, jie gana daug goners.

Bet, gerai, kad mes negalime valgyti kokoso nebėra. Tačiau tai nereiškia, kad mes turime mesti juos šalin. Žiūrėti kokosų aliejus gali būti naudojamas įvairiais būdais. Jūs galite naudoti ją remti sveiką skydliaukės funkciją, jūs galite naudoti ją kaip natūralus CHAP lazda, ar padėti teisybė psoriazę, ir jūs netgi galite patrinti kai ant nosies viduje, siekiant sumažinti alergijos simptomus. Galite paskaityti daugiau apie 50 Nuostabi Must-Know Naudoja kokosų aliejų čia.

10. Buvimas Saldūs Šešiolika Forever

Saldžiosios bulvės yra spalvingas daržovių, kad daugelis iš mūsų patinka mėtyti į mūsų receptų. Bet ar žinote, kad Patikimas būdas sugadinti savo saldumo yra įdėti juos į šaldytuvą?

Tai tiesa, saldžiosios bulvės nėra šaldytuvas Vegetaras ir vietoj turėtų būti laikomi vėsioje, sausoje vietoje ilgaamžiškumą. Jei tai padarysite, jums gali grįžti į juos, net po 2 savaičių!

Kokie jūsų mėgstamiausias maistas hacks?

load...