10 maisto produktų, jei norite priaugti svorio

Nepaisant šiuolaikinio pasaulio manija kontroliuoti, ar numesti svorio, yra keletas žmonių, kurie nori įdėti svorį. Yra daug galimų priežasčių, dėl asmens norintiems įdėti svorį; jie galėtų būti atsigauna po ligos, jie gali būti atsigauna nuo valgymo sutrikimų arba jie gali norėti sukurti savo raumenis. Nepriklausomai nuo priežasčių, jei esate per toli žemiau savo idealaus kūno svorio, ji gali sukelti medicinos klausimais, pavyzdžiui, kaulų masės netekimas ir net sugadinti į vidaus organus. Jei jūs norite priaugti svorio, nors, ką jums reikia padaryti jai sveiką kelią, o ne prancūzų bulvytės ir sodos, todėl čia yra dešimt maisto produktų, kad bus padidinti savo svorį ir jus sveiki.

1. Avokadų

Vienas iš būdų padidinti savo svorį padidinti savo vartojimą sveikų riebalų ir jūs galite tai padaryti valgyti avokadą. Vienas avokadas yra apie 145 kalorijų, tačiau ji taip pat yra daug vitaminų ir maistinių medžiagų. Riebalai, kad avokadas yra visi geri riebalai, o ne tie, kurie didina cholesterolio kiekį kraujyje ir taip padėti jums gresia didesnis pavojus susirgti širdies liga.

2. Augaliniai aliejai

Įrašyta šiek tiek papildomo aliejaus į savo maisto, taip pat pridėti prie kalorijų, kad jūs imtis laive, nedidinant blogų riebalų. Kaip ir visi dalykų, jūs nenorite persistengti ji, bet augalinis aliejus gali pridėti skonio, taip pat kalorijų su maistu ir, saikingai, augaliniai aliejai atstovauti sveiką būdas jums gauti šiek tiek svorio.

load...

3. Bulvės

Kai bandote priaugti svorio, ekspertai rekomenduoja, kad apie 40% savo mitybą turėtų būti angliavandenių. Bulvės yra toks universalus, kad galite įtraukti juos su daugeliu patiekalų ir vis dar nuobodu iš jų. Juose taip pat yra amino rūgščių, kurios padės jums įgyti svorio. Norėdami gauti didžiausią maistinę vertę iš bulvių, valgyti juos su savo odos vis dar.

4. Liesos mėsos

Liesos raudonos mėsos suteiks jums daug baltymų ir geležies, taip pat kalorijų. Raudona mėsa gali, nors, būti didelis cholesterolio, todėl atrinkti geriausius liesos gabalai, kad jūs galite tik valgyti kelis kartus per savaitę. Kai renkatės savo gabalai raudonos mėsos, ieškoti tie, kurie netaisyklinguosius, nes tai suteiks jums daugiau kalorijų ir daug daugiau skonio per daug.

5. Pridėti daugiau riešutų dietos

Įrašyta daugiau riešutų į savo maisto yra dar vienas būdas, kad jūs galite lengvai padidinti kalorijų kiekį savo patiekalų. Riešutai suteiks jums ląstelienos, baltymų ir omega – 3 riebiųjų rūgščių, ir jūs galite lengvai pabarstyti kai veržles ant salotų, sausų pusryčių ir desertų viršuje. Jie taip pat padaryti skanus ir sveikas, tarp valgymų, užkandžių.

 

6. Visa grūdų duona

Restoranai bandele ar gabalėlių duonos pora su savo valgio padės per daug. Valgyti, kad yra pagamintas iš sveikų grūdų, nors, nes jis yra daug geriau už jus iš visų pusių. Visa grūdų duona yra daug daugiau skaidulų ir maistinių medžiagų, kadangi, balta duona, dauguma iš mūsų užaugo valgymas buvo nulupama šių svarbių ingredientų pagal rafinavimo proceso metu, kad miltai eina per.

7. Nenugriebto pieno

Nenugriebto pieno yra supakuota su baltymų ir angliavandenių ir, geriamojo stiklines pieno pora per dieną bus įtraukti į savo suvartojamų kalorijų kiekį. Pienas taip pat yra kalcio ir kitų mineralų, kurie padės stiprinti dantis ir kaulus, todėl geriamasis pienas yra labai sveikas būdas padidinti savo svorį. Jei esate pieno netoleruoja, visada galite pakeisti karvės pieną su migdolų pienu, kuris yra taip pat labai maistingas ir skanus.

8. Sūris

Sūris ateina tiek daug skirtingų veislių ir ji gali būti įtraukta į tiek daug įvairių maisto produktų, kad ji gamina ir idealus be dietos, kai bandote priaugti svorio. Sūris turi visas mitybos ir pridera, kad pieno nėra, plius dauguma sūrių yra daug riebalų, todėl purškimas sūrio ant jūsų maisto, arba įtraukti jį į savo maisto ruošimui, padidins bendrą skaičių kalorijų, esančius kiekvieno valgio.

load...

9. Bananų

Vienas bananas yra daugiau nei 100 kalorijų, todėl jie dažnai įtraukiami į dietos planus žmonių, kurie bando padidinti jų svorį. Be to. Bananai yra taip pat puikus energijos šaltinis, todėl jie padaryti tikrai gerą, sveiką užkandį valgyti, kai esate kelyje.

10. Rupios Makaronai

Kitas puikus šaltinis kalorijų ir angliavandenių yra rupiems makaronai, kuri gali suteikti pagrindą daugeliui skirtingų, svorio įgauna, receptai. Vieno puodelio spagečiai yra daugiau nei 200 kalorijų, o jei pridėti, kad kai liesos raudonos mėsos, ir jūs viršų jį išjungti su sūriu, jūs turite puikią bandymus, kalorijų didinti patiekalą.

load...