10 magiškų jūros dumblių savybių

Kai kuriems žmonėms, jūros dumblių yra tik tai, kad siaubinga, smirdantis, žalia stuff, kad plauna ant paplūdimio, bet kitiems, tai yra kuokšteliniams dalis savo mitybą, kad, jų nuomone, yra raktas į ilgą gyvenimą, sveikatą ir grožį. Jūros dumbliai turi daug daugiau naudoja nei jūs galėjo realizuoti ir jis turi keletą gana stebuklingų savybių taip pat. Jūros dumbliai gali būti naudojamas ne tik suši; tai galima valgyti kaip daržovių, naudojami salotoms ir įtraukta į kokteilius per daug. Tai nėra rekomenduojama, kad jūs tiesiog pop iki artimiausio paplūdimio ir pasiimti jūros dumblių, nors. Pirkti jūsų valgomieji jūros dumbliai sudaro sveikatos parduotuvę, būti apie saugų pusėje. Ar žinote, kad, pavyzdžiui, jūros dumblių yra labai panašus į sudėtį žmogaus kraujo plazmos, arba kad dumbliai yra daugiau kalcio nei pienas? Tai tik du iš nuostabių savybių jūros dumblių, ir čia yra dešimt daugiau naudos sveikatai jūros dumblių, kuriuos reikia žinoti apie.

1. Jis gali užkirsti kelią vėžiui

Nes dumbliai yra tokio aukšto lygio jodo, manoma, kad būtų galima užkirsti kelią tam tikrų rūšių vėžio, įskaitant krūties vėžio ir storosios žarnos vėžio formavimąsi. Jūros dumblių sudėtyje taip pat yra junginio, vadinamo fukoidinas, kuri tyrimai parodė, gali nužudyti vėžinių ląstelių ir slopina naujų augimą.

2. Jis gali padėti išvalyti spuogai

Dar vienas nuostabus naudą sveikatai dumbliai yra tai, kad jis gali būti naudojamas kaip natūralus exfoliant ir tai puikiai tinka išvalyti spuogai. Jis pašalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus keltuvai iš porų. Ji taip pat turi galingą anti-uždegiminių savybių, kurios padės sumažinti paraudimą ir patinimą, kuris sukelia spuogai.

load...

3. Jis apsaugo nuo osteoporozės

Vienas iš didžiausių privalumų sveikatai dumbliai yra tai, kad valgomieji jūros dumbliai yra puikus šaltinis mineralų, kurie padeda kurti stiprius kaulus, įskaitant kalcio ir magnio. Jis padeda išlaikyti kaulų tankį, kai jūs gaunate vyresni ir išvengti osteoporozės, kuri yra medicininė būklė, kuri sukelia kaulai tampa trapūs.

4. Tai gali padėti jums deginti riebalus

Sveikata Privalumai dumbliai taip pat svorio. Yra duomenų, rodančių, kad valgyti jūros dumblių gali padėti jums deginti riebalus daug. Tyrimai, kurie buvo atliekami su gyvūnais nustatyta, kad fucoxanthin, kuris yra randamas kai dumbliai, padeda organizmui metabolizuoti riebalus. Vieno tyrimo, pelių, kurios buvo šeriamos aukštos riebalų dietos ir jūros dumblių patyrė mažiau svorio padidėjimas, nei tie, kurie nebuvo suteikta jūros dumblių.

5. Tai gali padėti išvengti širdies ligų

Valgyti jūros dumblių reguliariai taip pat galėtų sumažinti besivystančių širdies ligų riziką. Kai kuriose salose gyventojų, kur dumbliai yra pagrindinis mitybos dalis, žmonės buvo nustatyta, kad turi daug sumažinti cholesterolio lygį ir širdies ligų dažnis yra daug mažesnis nei kitose populiacijose. Jūros dumbliai taip pat yra geras būdas pridėti druskingumą maisto, be neigiamo poveikio sveikatai, naudojant patobulintą druska. Tai yra todėl, kad jis taip pat yra kalio, kuris išbalansuoja neigiamus druskos.

6. Jis pagerina virškinimą

Medicininiai tyrimai įrodė, kad pridedant dumblių dietos taip pat gali pagerinti jūsų virškinimo sistemos veikimą. Jūros dumblių yra didelis tirpios ir netirpios pluošto, ir labai geras baltymų šaltinis. Tai leis jums jaustis visiškai ilgiau ir reguliariai vartoti, ji bus išlaikyti savo virškinimo sistemą tvarkingi.

7. Jis reguliuoja hormonus savo kūną

Kitas vienas iš Pasakų naudą sveikatai dumbliai yra tai, kad ji reguliuoja hormonus jūsų kūno. Kai dumbliai yra labai daug vitamino K, kuris AIDS teisingą veikimą antinksčių. Restoranai Vitaminas K turtingas jūros dumblių, pavyzdžiui, wakame, Kombi ir Nor, padės reguliuoti hormonų pusiausvyrą.

8. Jūros dumbliai yra puikus odos

Jūros dumblių, taip pat labai gerai odai, jūs galite naudoti ją į savo vonią minkština ir maitina odą. Jūros dumblių vonia taip pat sakė, kad padėtų Detox organizmą ir manoma, kad jūros dumbliai padeda organizmui atsikratyti sunkiųjų metalų. Padaryti jūros dumblių vonia mirkymas, pamirkykite jūros dumblių kai beveik verdančiu vandeniu (85 °), kad suminkštėtų jį ir tada pridėkite jūros dumblių ir vandens vonią.

9. Jis gerina skydliaukės veikimą.

Dėl savo labai didelio jodo kiekio, jūros dumblių, taip pat gali būti naudinga žmonėms, kurie kenčia su hipotirozė sutrikimas. Valgyti jūros dumblių gali padėti sustiprinti ir subalansuoti skydliaukės funkcionavimą. Jūs turite būti atsargūs, jei vartojate jūros dumblių maisto papildų, nors, nes vartojate per daug, gali turėti neigiamą poveikį skydliaukės funkcionavimui, todėl būkite atsargūs ir prieš naudojant pasikonsultuoti su gydytoju.

load...

10. Tai gali padidinti libido ir vaisingumas

Jūros dumbliai taip pat sakė, kad būtų galima padidinti tiek libido ir vaisingumą. Daug vitaminų ir mineralų, kurie dumbliai sudėtyje gali padidinti vaisingumą ir vyrams, ir moterims ir kai kurie žmonės sako, kad valgyti jūros dumblių, taip pat gali padidinti seksualinių pojūčių ir per gerinti darbo rezultatus.

Ar žinote, kitų sveikatai naudingų dumbliai?

load...