10 lengvų kosmetikos rūbų sausiems, trapiems nagams

Jei esate nieko panašaus mums, jūs neturite pakankamai dėmesio savo nagus. Žinoma, manikiūro yra puikus. Tai smagu pasirinkti išgalvotas spalvų, skirtingų dizainų, ir mėgautis šiek tiek TLC. Bet jūs nepamirškite atkreipti tinkamą dėmesį į jūsų nagai kasdien? Mes ne taip manau – į mus nė vieno. Ir vis manikiūras reguliariai yra brangi. Štai pinigai, kurie galėtų būti išleista daugiau svarbių dalykų, pavyzdžiui, drabužių ir avalynės! Tačiau, kaip ir plaukus, veido ir lūpų, jūsų nagai reikia dėmesio per (ypač šaltas). Mes kartu sudėjus dešimt paprastų patarimų ir gudrybių sąrašą pareikšti savo sausoje, trapioje nagus atgal į gyvenimą, be senom banko.

Suteikite savo nagus gurkšnis!

Ne daugiau geliai arba šelakas, bent tam tikrą laiką. Tiesiog kaip jums nebūtų eiti miegoti kiekvieną naktį su veido pilna makiažas, tai blogai, kad jūsų nagus pastoviai sukimosi skirtingų Blizginimo priemonės ir add-ons. Įrašyta klijai ir geliai jūsų nagai džiūsta, sukelia spalvos, o pašalinimas baigiasi išpardavimas viršutinius sluoksnius savo nago. Geriausias būdas pradėti tinkamai mylėti savo nagus suteikia jiems tabula rasa!

Drėkina

Tai vienas taip lengva padaryti ir daro didžiulį skirtumą. Turėti tam tikrą rankų losjonas patogu? Štai puiki vieta pradėti. Turite bet kokią alyvuogių aliejaus arba kokosų aliejus spintoje? Patrinti keletą lašų į savo odeles kai giliai kondicionierius. Jei esate susirūpinę, kad jūsų nagai yra už nuolatinių namų apyvokos daiktų, kiek, nebijokite: Burt „Bitės yra čia. Burt „Bitės odelių kremas unbee-lievable (atsiprašau!), Kai jis ateina į atgaivinti bejėgis nagų lovos. Tai prabangiai storio ir yra skanus, natūralus citrusinių vaisių kvapas. Taikyti jūsų nagai liberaliai, ir tegul drėgmės padaryti savo dalykas.

load...

Clip, failą, ir pakartokite!

Jūs galite nesant kryptingai įkąsti savo nagus, ar pasiimti į savo odeles laikas nuo laiko. Tai yra kažkas, kad kiekvienas daro, ir niekas pripažįsta, kad (mes žiūri į tave, Lohan). Tai baisus įprotis, ir mes visi jį žinome. Yra metodai plūduriuojančius aplink, kad gali padėti jums atsikratyti šio įpročio, bet mes manome, kad geriausias variantas yra prevencija. Jei jūsų nagai gražiai sutvarkius ir prižiūrimas, tai kur kas mažiau tikėtina, kad bus pažeidusio pakabinti nagų ar sausa oda turi būti įlaipinami.

Naudokite nagų šepetukas

Štai mūsų logika apie šį vieną. Pirmiausia, kas mėgsta turėti nešvarumus pagal savo nagus? Tai bendrasis, ir atrodo beveik taip pat blogai, kaip perskelta nagų lako. Dar svarbiau, nors, jei jūs nematote nešvarumus pagal jūsų nagai, jums kur kas mažiau tikėtina, kad pasiimti, bite, arba kompromiso vientisumą jokiu būdu – požiūris yra panašus į trijų žingsnio. Neišmeskite šių nagus ieško švieži, ir tada pamiršti apie ’em ir leiskite jiems augti!

Samdyti tarnaitę

Gerai, mes juokauji (nebent turite priemonės samdyti tarnaitę, tokiu atveju, mes galime būti draugais?). Ką mes iš tikrųjų reiškia yra: būti nepaprastai atsargūs, kad būtų išvengta leisdami savo rankas liečiasi su valymo produktais. Cheminės medžiagos yra neįtikėtinai džiovinimo ir šiurkštus – Jūsų nagai bus rengiama gailėti prieš jus dienų vėliau. Jei negalite išvengti favoritai ir valymas (kaip ir dauguma iš mūsų), mūvėti gumines pirštines, kad išlaikyti savo rankas saugus ir minkštas.

Biotinas yra viskas

Net jei jūs dar nesate girdėję apie Biotinas, jūs beveik neabejotinai nuryti kai kurie (gal net per pastarąsias kelias valandas). Biotinas yra natūralus kompleksas rado kiaušiniuose, riešutuose, ankštiniai, pieno ir mėsos. Jame yra riebiųjų rūgščių ir vitamino E, kuris yra fantastinis už jūsų nagai sveikatą (ir jūsų plaukai ir oda, kaip papildoma premija). Jei manote, kad jūsų nagai vis dar trūksta vitaminų po valgio visus minėtus maisto, tai gali būti laikas didelių patrankas. Investuoti į kai Biotinas vitaminai ir pasiruošti nagai plieno. Nesijaudinkite… Jie ateina į vyšnių skonio!

Viešnagės hidratuotas

Žiūrėti vaikinai? Tai tikrai viskas veikia kaklaraištis atgal į drėgmės. Išlaikyti savo kūno skysčių visą dieną, kiekvieną dieną bus parodyti gerinti savo odos, plaukų ir taip – jūsų nagai. Išlaikant sau hidratuotas išorėje yra vienodai svarbūs (ty drėkina) – jūs turite įsitikinti, kad jūs gerti vandenį taip pat. Atlikti butelį aplink su jumis, papildyti ją periodiškai, o ne įdėti ją žemyn, kol jis tuščias!

Pasirinkite tinkamus produktus

Mes žinome, mes negalime jus Nagų lakas be amžinai. Kai jūs neišvengiamai pasirinkti dėvėti nagų lako ir tada pašalinti jį, įsitikinkite, kad surasti nagų lako valikliai, kurie yra minkšti ant rankų, pageidautina su alavijo arba vitaminas E. Daug parduotuvių taip pat atliekame serumai ir blizginimo kurie stiprinimas, arba parduotus silpnas , trapūs nagai. Naudokite šiuos blizginimo augti savo nagus be nerimauti lūžimo.

Nepamirškite pirštines!

Pagal rankų modelių, pirštinės dažnai pamiršta, bet labai svarbus. Be to, drėkina maždaug 20 kartų per dieną, rankiniai modeliai teigia, dėvėti pirštines, kai jų rankos yra nenaudojamas. Tai geras būdas išvengti žalos atlyginimo, įbrėžimų, sulaužytus nagus ir sausumas – ir saugo jus gražus ir šiltas, per daug!

load...

Dėvėti apsaugos nuo saulės

Ar jūs kada nors matė santykinį amžiaus skirtumas tarp Madonnos rankas ir veidą? Taigi, gerai, šiek tiek užpildo ir chirurgija tikriausiai turi kažką daryti su juo. Bet mes pasirengę lažintis, kad Madonnos rankos būtų per daug geresnės formos, jei ji žinoma taikyti apsaugos nuo saulės su jais kiekvieną dieną. Apsaugos nuo saulės padės išvengti senatvės dėmes, raukšles, ir spalvos – ir jis bus išlaikyti žmones spėlioti apie savo amžių daugeliui metų į priekį.

load...