10 labiausiai paplitusių santykių problemų ir kaip jas išspręsti

Tai tik labai pasisekė poros, kad niekada jokių problemų ne visi jų santykius, dauguma žmonių patiria bent keletą ausele pakeliui. Apgaulė yra, nors, pripažinti šias problemas, kai jie įvyksta, ir padaryti kažką apie juos. Čia yra dešimt labiausiai paplitusių santykių problemas ir keletą idėjų apie tai, kaip juos valdyti:

1. Trūksta bendravimo

Daugelis problemų, kurios gali atsirasti santykiuose tai prasideda komunikacijos stokos. Nemanykite, kad žinote viską, ką galima žinoti apie savo partneriu, nes žmonės laikui bėgant keisis. Užduoti klausimus ir laiko klausytis atsakymų, tai vienintelis būdas, kad jums bus suteikta galimybė tikrai suprasti vienas kitą ir išlaikyti santykių arti.

2. Pinigų problemos

Pinigai klausimai yra vienas iš didžiausių priežasčių skyrybų, kad yra. Visada būti sąžiningas su kitu, kai kalbama apie pinigus, ir niekada išbandyti ir paslėpti problemą. Jis visada gerai kiekvienas partneris turi nedidelį laipsnį finansinę nepriklausomybę, bet jūs niekada neturėtų paslėpti bet kokį svarbų pajamas arba išlaidas.

load...

3. Trūksta pasitikėjimo

Pasitikėjimas yra svarbus aspektas meilės santykiams, pasitikėdami savo sprendimą, taip pat pasitikėti, kad jie būtų ištikimi. Trūksta pasitikėjimo dažnai sukelia nesaugumo, o ne bet apčiuopiamų priežasčių ir kad galima išmokti tik. Iššūkis savo nepasitikėjimą ir paklausti savęs, ką, jei tokių įrodymų yra, kad jie negali būti patikimas. Jei pasitikėjimas tikrai buvo piktnaudžiaujama nors, kad gali būti labai sunku atstatyti.

4. Pavydas

Tampa pavydus partnerio sėkmės ar dėmesio, kad jie yra gauti, gali būti labai žalingas santykius. Kovoti su pavydo, jums reikia, kad būtų galima turėti tikėjimą santykiams, tikėjimą savo partneriu ir išmokti dalintis vieni kitų sėkme. Galų gale, kiekvienas iš jūsų yra tik viena pusė partnerystės.

5. Trūksta diską į miegamąjį

Kai pirmą kartą susitikti, jums gali nesugebėti išlaikyti savo rankas išjungti viena nuo kitos, bet tai retai trunka. Nesijaudinkite, jei tai atsitiks, tai yra visiškai normalu ir lengvai nustatoma. Neleisk miegamasis gauti nuobodu, būti drąsus ir eksperimentas išlaikyti dalykų šviežia. Be to, nereikia pamiršti, mūsų senas draugas, bendravimo; pakalbėk apie tai!

6. Ne dalintis namų ruošos darbus

Kai kurie vaikinai vis dar matote namų ruošos darbus, laikomi moters darbas, bet turint omenyje, kad dauguma moterų dirba šiandien tai yra absurdo požiūris į turėti. Sprendimas? Išlipti savo Šaudykla vaikinai ir pasiimti savo dalį aplink namuose darbo vietų!

7. Jausmas įstrigę

Kartais jūs galite tiesiog jausti įstrigę santykiams, be kambaryje išreikšti save ir būti su jumis. Svarbu išlaikyti savo individualumą, todėl įsitikinkite, kad jūs abu turite erdvę padaryti savo savo dalyką retkarčiais. Nebijokite turėti savo draugų ratą ir išeiti atskirai kartais. Jei ne, santykiai gali pradėti jums jaustis pasmaugti.

8. Nuobodulys

Be ilgalaikius santykius, tai lengva tapti nusiraminti ir išspręsti į rutinos, kad taptų nuobodu ir nuobodu. Sprendimas tai paprastas, išeiti ir mėgautis save ir pasistengti bandyti naujus dalykus kartu.

9. Nekilnojamo patys eiti

Kaip sakoma, susipažinimas žinai, bet ne leisti, kad įvyktų santykius. Tai yra vienas daugiausia vaikinai, bet merginos gali būti kaltas dėl jo taip pat. Karščiausios vėjas lovoje, o ne rūpintis savo išvaizda, yra tik du požymiai, kad jūs turite taip patogu į santykius, kad jūs manote, kad kas nors eina. Žmonės vis dar nori kai pagarba nors, todėl nepamirškite padaryti vienas kitam pastangų, tai rodo, kad jums rūpi.

load...

10. Nutolimas

Laikas visada priemoka šių dienų, bet jūsų santykiai yra svarbus taip pat. Padaryti laiko praleisti kartu atsižvelgiant atitrūksta arba išeinant už vakarienę. Jei nesate atsargūs, galite rasti patys išleidžia beveik jokio laiko kartu, ir jūs galite lėtai, bet užtikrintai, drift atskirai.

load...