10 labiausiai keistų ir keistų maisto produktų iš viso pasaulio

Ar manote, kad esate drąsus, kai kalbama apie maisto, kad esate pasirengę valgyti? Mes visi patinka eksperimentuoti ir išbandyti skirtingus valgius iš viso pasaulio, tačiau kai kurie dalykai, kurie suvokiami kaip delikatesų vienoje šalyje, gali kreiptis į skrandį off valgyklą kitoje. Jei manote, kad jums buvo yra drąsus valgyti sraiges Prancūzijoje, bet jums gali ne visai pareikšti save išbandyti Haggis Škotijoje, jums reikia pažvelgti į šiuos dešimt keistų maisto produktų iš viso pasaulio, kad tikrai yra labai, labai keista atrodo.

1. Live „Aštuonkojai

Dauguma žmonių yra bandę suši ir valgyti žalios žuvies nebėra baisi, bet kaip apie valgymo gyvo žalio aštuonkojai, kuris rangosi aplink jūsų lėkštės? Pietų Korėjoje, jie gabalas iki gyvos aštunkojais, švelniai ją sezoną, o tada jie tarnauja jį, o jis vis dar wriggling. Matyt, jūs turite būti atsargūs, kai jūs valgyti patiekalą, kuris yra vadinamas Sannakji, nes aštuonkojis atžalų gali įstrigti į burną stogo. Argi tai ne vienas iš labiausiai neįprastų maisto produktų?

2. Postrzelony sūris

Daugelis iš mūsų būtų siųsti mūsų sūrį tiesiai atgal, jei ji buvo patiekiamas su lervos viduje, bet Sardinijoje, klientai būtų nusiminusi, jei padavėjas atnešė sūrį, kad nebuvo gyvas su lervos. Yra Sardinijos sūris vadinamas Caso marzum, kuris yra pagamintas iš fermentuotų avies pieno, ir ji tarnavo, ir valgyti, su gyvais lervos wriggling aplink viduje.

load...

3. Buliai sėklides

Iš Bull sėklidės valgymas iš tiesų yra gana paplitusi galvijų veisimui šalį ir, jei jūs išgalvotas suteikiant jai eiti, jūs galite valgyti Rocky Mountain Austrės, kaip jie vadinami, dalimis Kanados. Buliaus „bitai“ yra dažniausiai kūrenamos arba keptais ir patiekiami su padažais ir smuko. Jie net turi metinę sėklidė festivalį Kalgaris.

4. Kepta voras

Kepta voras yra dar vienas labai keistas maisto populiariausių Kambodžoje; Būkite atsargūs, ką jūs perkate iš gatvės pardavėjų ten, nes vienas iš jų specialybių yra giliai keptas Tarantula. Vorai yra kepti česnakai aliejuje, kad užribis yra gražus ir traškus, o vidus dar minkštas žąsis. Jie sako, kad labai maistingas. Kepti vabzdžiai, visų rūšių, yra dažna užkandis daugelyje Azijos šalių.

5. Birds Nest sriuba

Kinijos paukščiai lizdą sriuba yra taip labai vertinami, kad stuff dubuo Honkonge restorane gali nustatyti jums atgal tiek, kiek $ 100. Kas suteikia sriuba savo unikalų skonį ir savo aukštą maistinę, yra paukščio seilių, kad yra rasti lizdą. Paukščių lizdą sriuba tapo toks populiarus, kad lizdus dabar yra masiškai gaminamas Kinijoje.

6. Antis embrionų

Balut yra patiekalas, galima rasti Vietname, Kambodžoje ir Filipinų ir valgyti kaip užkandį. Tai apvaisintų kiaušinėlių ančių arba viščiukų, kurios buvo paliktos plėtoti pakankamai ilgai, todėl, kad yra pilnai suformuotas embriono viduje. Po to kiaušinėliai virti ir buvo įtrauktas į jų kriauklių kaip užkandį. Nenuostabu, kad delikatesas sako, paragauti kažką panašaus tarp kiaušinių ir vištienos kryžiaus.

7. Smelly vaisių

Yra vaisių, kad yra valgoma Pietryčių Azijoje, kad kvepia taip blogai, kad ji buvo uždrausta viešbučiuose ir oro uostuose visame pasaulyje. Vaisius atrodo visiškai normalu iš išorės, bet kai ji atvėrė, jis skleidžia kvapą, kuris buvo panašus į tą supuvusią kūne, kanalizacijos ir purvinas senas kojines.

8. Keptos smegenys

Pamirškite mėsainį… Kaip apie kai keptos veršelių smegenys buvo įtrauktas mėsainiai bandelė? Iki tol, kol kempinligės liga panika dėl prieš kelerius metus, veršelis smegenų mėsainiai buvo įprastas funkcija ant klubų ir barų Sent Luisas, Misūris meniu. Meksikoje, smegenys vis dar yra įmonė mėgstamiausia ir jie paprastai buvo įtrauktas Burritos ar tacos.

9. Nuodingų žuvų

Tai turbūt vienas iš labiausiai keistų ir neįprastų maisto produktų iš viso pasaulio. Pasiruošimas nuodingų žuvų patiekalas, Fugu, yra toks keblus uždavinys, kad Japanes virėjai, kuris paruošti ją turi praeiti metų mokymo ir išlaikę testą. Tai nenuostabu, kad jie turi būti atsargūs, nes jei jie padaryti klaidą, kad yra pakankamai nuodų į žuvų, kad jis būtų mirtina. Fugu yra geriausiai patiko su maža tiek dar nuodų į žuvų, nes tai suteikia jums dilgčiojimo pojūtis ant lūpų ir liežuvio.

load...

10. Žalias kraujo sriuba

Tiet Cahn yra dar vienas labai neįprastas ir keistas maistas, tai sriuba patiekalas, kilęs iš Vietnamo. Pagalbinės medžiagos yra gana važiuoti tiesiai į priekį. Jame yra žaliavų antis kraujo ir vištienos skilviais, kurie užbaigė su žolelėmis ir riešutais purškiama. Tarsi kraujo ir žarnos ingredientai nebuvo pakankamai blogai, tada jie Šaldyti Sudarymas iki kraujo sustingsta ir suformuoja želė.

Gero apetito!

load...