10 labiausiai išskirtinių kvepalų pasaulyje

Kvepalai ir aromatinės medžiagos, buvo naudojamas šimtmečius tiek vyrams, tiek moterims, o dauguma mūsų nieko spritzing nuo kvapas šiek tiek manyčiau, kol mes eiti už naktį. Kai kvepalai, kaip mes visi žinome, yra brangesni nei kiti, ir, apskritai, galite tikrai pasakyti tarp pigaus kvapas ir brangesnis vienas skirtumas. Kaip manote, nors, jei jūsų kvapas buvo jums kainuoti $ 12,721.89 už unciją, nes tai, ką vienas iš labiausiai išskirtinių pasaulio kvepalų kainuotų jums atgal 2017 Štai dešimt labiausiai išskirtinių kvepalų sąrašas pasauliui, kad turi akių laistymo kainas.

1. Baccarat anketa Les larmes Sacrees de Tėbai

Tai kvepalai, kurie buvo suprojektuotas Christine Nagel, turi svaiginantis aromatas smilkalų, miros, pelargonija, jazminų ir gintaro, be kitų dalykų. Pavadinimas verčia kaip „Sakralinės ašaros Tėbų“, ir jo kaina buvo svaiginantis $ 6800 už unciją. Kaip ir su visų šių išskirtinių kvepalų, tai ne tik kvapas, kad jūs gaunate už savo pinigus, bet jūs taip pat gausite išskirtinį kvepalų buteliuką taip pat. Šiuo atveju, butelis buvo rankų darbo Baccarat menininkų.

2. Clive Krikščionio Nr.1

Nebuvo sąskaita gailima butelio, kuriame buvo Clive Christian Nr.1 ​​arba. Kvapas, kuris turėjo kaina žymelę 2150 $ už unciją atėjo krištolo buteliuką, kad buvo nustatytas į savo kaklo deimantus. Vyrų versija pačiu kvepalų taip pat buvo vienas iš pasaulio brangiausių kvepalų vyrams.

load...

3. Chanel N ° 5 Parfum Grand extrait

Kai coco Chanel pirmoji skirta jos kvepalų, ji norėjo sugalvoti kvapas, kad niekas kitas galėtų nukopijuoti taip, su kvepalų dizainerio Ernest Beaux pagalba, ji naudojama kai iš brangiausių sudedamųjų dalių, ji galėtų rasti tuo metu sukurti Chanel N ° 5. Chanel N ° 5 Parfumuotas Didžioji Extrait, kuris kainuoja $ 4200 už 30 uncijos butelį, yra išskirtinis ir grynas versija legendinio aromato, kad jūs galite nusipirkti.

4. Jean Patou džiaugsmas Baccarat „Pure Limited“

Yra tik penkiasdešimt butelių Jean Patou džiaugsmas Baccarat Pure kvepalai pagamintos kasmet, todėl esate tikri išskirtinumo, jei jūs galite gauti savo rankas ant vieno. Kvepalai kainuoja 1800 $ už unciją, o kiekvieną unciją, yra sakoma, kad 1000 jazminais ir 336 rožių kvapas.

5. Hermes „24 Faubourg Extrait

Hermes „24 Faubourg Extrait buvo suprojektuotas Maurice Roucel ir Bernard Bourjois ir jis yra pavadintas po to, kai bendrovės Flagman parduotuvės Paryžiuje adresą. Ten buvo tik 1000 parduodami iš riboto tiražo kvepalai, kurie turėjo už unciją 1500 $ kainą buteliai, ir ji atėjo labai išskirtinių Sent Luiso krištolo butelius. Yra šiek tiek labiau prieinamos versija, kuri vis dar yra šiandien.

6. Caron anketa Poivre

Caron anketa Poivre buvo sukurtas 1954 metais Michel Morsetti, ir ji sako, kad pavojinga, ugningą kvapą. Jis atėjo į Baccarat butelį su krištolo ir balto aukso grandine ir jis pareikalavo 1000 $ už unciją kainą.

7. Clive Krikščionio Imperial Majesty

Šis prabangus kvepalai buvo sukurta kvepalų Roja Dove ir jis buvo pagamintas iš orris root, rožių aliejus, italų cinamono ir jazminų. Iš Clive krikščionio Imperial Majesty kaina pavyks ne tik pagal $ 13,000 už unciją, o butelis, kad jis ateina, kuris yra pagamintas iš 18 karatų aukso intarpas su deimantu, taip sudėtinga padaryti, kad vienas iš trijų butelių pertraukos metu gamybos procesas.

8. JAR Varžtas Žaibas

JAR Boltas žaibo buvo sukurta Joel A. Rosenthal, kuri yra kur „JAR“ kilęs iš, ir kvapas yra sakoma, iš reklamos, kad būtų primena ore kvapo, tik po žaibas smogė , 765 $ už unciją aromatai yra rytietiškas, gėlių aromatas ir kaip pustonių prinokusių obuolių ir apelsinų.

9. Annick Goutal anketa Eau d’Hadrien

Iš Annick Goutal anketa Eau d’Hadrienis kaina yra gana kuklus mūsų kolekcija išskirtinių kvepalų, ne tik pagal 450 $ už unciją, o tai aromatas yra skirtas būti naudojamas tiek ir moterims. Liūdna, kad buvo įkvėptas Annick Goutal meilės Italijos ir Toskanos kraštovaizdžio. Kvapas apibūdinamas kaip Viduržemio jūros regiono saulės subrendo citrusinių vaisių ir kipariso medžio.

load...

10. DKNY Golden delicious Million Dollar Kvepalai Butelis

2017, DKNY pristatė savo vieną milijoną dolerių butelį kvepalų. Butelis buvo pagamintas iš baltos ir geltonos aukso buvo inkrustuota beveik trys tūkstančiai brangakmenių. The Jewel inkrustuota butelio viduje kvepalai buvo DKNY Golden Delicious, kurį galite įsigyti internetu už maždaug $ 50. Tai yra, jei jūs neturite taisytis pigų butelį, kad ji ateina.

load...