10 kūrybos būdų, kaip sutaupyti pinigų Kalėdų metu, neprarandant spindesio

Kalėdos yra puikus metų laikas – galbūt pati nuostabiausia iš visų. Tai laikas duoti ir dalintis; metas užuojautos, gerumo, meilės, juoko ir romantikos.

Bet Kalėdų taip pat gali būti didžiulis nutekėjimo mūsų finansus. Yra dovanos pirkti, medžiai papuošti, ir vietos eiti. Prieš jį žinote, jūs išleidote nedidelį likimas.

Tai lengva ką nors pasakyti „tiesiog nereikia išleisti tiek daug!“

load...

Bet kai norite mėgautis Kalėdos, jums jaustis taip, lyg jūs turite išleisti. Be to, jei turite vaikų, slėgis išleisti pinigus yra dar didesnis.

Taigi, ką jūs darote, kai Kalėdų sūpuoklės aplink ir jūs žinote, finansai yra stora? Užuot tegul streso ir nerimo jums žemyn, galime pažvelgti į 10 kūrybinių būdų, kaip galite sutaupyti pinigų išvaizdą per Kalėdas neprarandant linksmam.

Prioritetą

Jei esate asmuo, kuris perka kiekvienam dovaną, nes jūs tiesiog negali padėti sau, tai dabar laikas prioritetus.

Žmonės supras, jei jūs negalite gauti jiems dovana šiemet. Nesijaučiate taip, tarsi Jūs privalote padaryti Everyones svajones per Kalėdas. Jūs nesate.

Susėsti su savo draugais ir šeima ir paaiškinti savo situaciją. Tada arba nuspręsti patys, kas gaus gauti dovanų šiais metais ir kurie galėtų gal ką nors rankų darbo, arba nustatyti griežtą kainų ribą.

Padaryti rankų darbo dovanos

Manau, rankų darbo dovana, aš jau minėjau yra įdomus idėja. Jei negavote pinigų splash ant metu lėkimą rankų darbo maršrutą ne tik sutaupyti pinigų, bet ji taip pat užtikrinti, kad Kalėdų nepraranda bet jos spindesys.

Yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti su jumis rankas, iš kortų maišyti juostas. Būk kūrybingas. Rodyti fantazijos tiek. Atminkite, kad visada maniau, kad skaičiuoja, kai kalbama apie Kalėdų dovanas. Kai kažkas atėjo iš savo pusės, tai dar labiau ypatinga.

Siųsti kortelės

Nepamirškite, kad kiekvienas myli Kalėdų kortelę. Jei negalite sau leisti pirkti kam nors dovaną šiemet ir ne išgalvotas save kaip dovanų sudarytojo, galite siųsti korteles vietoj.

Kortelės neturi kainuoti daug pinigų, kad pirkti, ir jie Fab būdas parodyti ką nors, kad jums rūpi jų. Įsitikinkite, kad įtraukti asmeninį pranešimą kortele.

Naudokite savo čekiais ir lojalumo kortelės

Kuponai ir lojalumo kortelės iš parduotuvių yra ten priežasties – atlyginti už savo lojalių užsakymą ištisus metus su kai „nemokamai“ pinigais.

Deja, pernelyg daug iš mūsų Pamiršus pavartoti mūsų kvitų ir lojalumo korteles, ir kaip toks mes neturime pasinaudoti jais. Bet visi žinote, galite turėti aplink $ 30 laukia būti išleista jums.

Ir $ 30 per Kalėdas, kai bandote sutaupyti šiek tiek pinigų iš tiesų yra gana stebuklinga. Jūs galite naudoti ją pirkti maisto ir gėrimų, arba galite nusipirkti dekoracijas namuose.

Padaryk sąrašą

Viena iš priežasčių, mūsų išlaidos pasireiškia taip nekontroliuojamas per Kalėdas, nes mes ne padarė sąrašą. Be sąrašo, mes ne dievų malonės. Mes įvesti prekybos centrų ir parduotuvių, be tikrai žinoti, ką mes ketiname pirkti, ir visada mėgautis impulsas apsipirkti.

Iki to laiko mes baigsime, užtrunka keturis kabinos gauti viską namo.

Tai neįtikėtinas nutekėjimo savo finansus. Siūlyčiau parašyti visko, kad jums reikia nusipirkti prieš pirmenybę sąrašą. Ar yra kas nors čia jūs galite padaryti be šiais metais?

Be to, palikti keletą dolerių daugiau nei iš savo biudžeto duoti sau kraipymas kambarį šiek tiek, kai jūs gausite pagunda pirkti kažką, kad jums nebuvo planuota.

Naudokite eBay

Niekada nesinaudojo eBay anksčiau? Niekada negalvojau apie naudojant jį kalėdinių dovanų? Gauti ten! Rimtai, yra tiek daug nuostabios kokybės dovanos eBay mažomis kainomis, kad jūs negalite patikėti savo laimę. Tai pilna puikių, išradingas pigesnių.

Parduotuvė kažkur kitur

Ar jūs turite laikyti apsipirkti tuo pačiu prekybos centre per Kalėdas? Ką daryti, jei yra pigesnė alternatyva?

Yra tikimybė, kad yra pigesnis variantas, ir jis laukia jūsų aplankyti per šventinį sezoną.

Ruoša Kalėdų maistas gali būti brangus verslas. Viskas tik atrodo, kad kainuos daugiau, ir dar jums rasti sau pirkti trigubą kiekį maisto jūs paprastai pirkti.

Siūlau apsipirkti internete, kad jūs galite palyginti kainas ir maišelį sau pigiausias spręsti. Ji bus verta papildomo laiko.

Pabandykite naujos veiklos Šiais metais

Ką jūs ir jūsų draugai ir šeimos padaryti per Kalėdas? Jei jie nieko panašaus dauguma šeimų, jums valgyti kelis kartus, eikite į kiną, sugauti sporto žaidimas, o gal net išnyks per keletą dienų.

Visi šie dalykai yra įdomus ir šventinis, bet jie taip pat brangus. Šiemet, kodėl gi ne manyti, kad vaikinai gauti šiek tiek daugiau kūrybiškumo apie tai, kaip jūs praleisti laiką viena su kita? Pavyzdžiui, galima žaisti stalo žaidimus ar eiti sankach kartu!

Sumažinti alkoholio

Aš žinau, aš žinau. Kalėdos būtų ne tas pats, be alkoholio. Tai dalis to, ką daro šventes smagu mums suaugusiems, ir daugelis iš mūsų tikimės, kad naudojasi kelias stiklines vyno per šventes.

Jei esate rimtas apie sutaupyti pinigų per šias Kalėdas, bet nenoriu prarasti bet Sparkle, tai tikriausiai gera idėja naudoti pinigus, jūs ketinate išleisti alkoholio kažką šiek tiek daugiau švenčių, pavyzdžiui, savo dekoracijas ir žibintai.

Jums nereikia eiti be alkoholio visiškai, bet šiek tiek protingas, kiek perkate.

Pradėti Netrukus

Nuo netrukus visada yra gera idėja, nes jūs žinote, kur esate, ir kiek pinigų turite. Be to, ji taip pat palieka keletą papildomų dovanų ar dekoracijas vėliau tą mėnesį, jei pavyko sutaupyti šiek tiek.

Kokie jūsų geriausi Kalėdų pinigų taupymo patarimų?

load...