10 kūrybiškų būdų, kaip išsipildyti

Atgal į 90-ųjų, buvo stereotipas daro raundų, kad kai moterys bando susidoroti su žlugimo sąstingis, jie būtų sėdėti lovoje su ledais vonia, keli barai šokolado, iš audinių langelį ir šiukšlių filmas.

Bet tai daryti dalykus būdas yra pasenę, ir šių dienų moterys randa vis daugiau ir daugiau kūrybingų būdų gauti per žlugimo. Taigi, siekiant padėti jums taisytis broken heart ir pereiti nuo tos vaikinas, kuris buvo taip nėra verta, mes išmesti kartu keletą kūrybingų būdų gauti per žlugimo. Skaityti ir imtis kontroliuoti savo gyvenimą šiandien.

1. Blokuoti arba Unfriend juo Facebook

Atgal į 90-ųjų, moterys negalėjo blokuoti savo ex „Facebook“. Tai buvo gėda, buvo ar ne?

load...

Ne, tai nebuvo! Nes ten buvo ne „Facebook“ tada. Jie turėjo lengviau! Bet jūs, jūs turite elgtis su savo ex skelbti nuotraukas, kad parodyti, kaip gerai jis susidoroja su subyrėjus. Jūs gausite pamatyti mielas nuotraukų iš kai Naujokė jis kabo aplink (matyt jie tik draugai, bet kodėl ji palietus jį panašaus?) Ir jums į statusus šio dekreto: „Gyvenimas yra nuostabus“.

Paprasčiausias būdas iš tai jam unfriend. Gerai, ji gali susidurti su trupučiu vidurkio ir piktas, bet pamiršti apie jį, jūs turite imtis kontroliuoti čia.

2. Prisigerti su draugais – Not Alone

Jei neturite ne draugų jį dar būsenos atnaujinimas, kad sako, kad jis į naują santykių gali būti pakankamai patarimas jums per kraštą, siųsti jums hurtling į spintą gauti, kad vyno butelį iš. Ir todėl, kad esate vieni, jūs nuspręsite prisigerti vieni. Ir tada iš ateiti visas liūdnas, niūrias mintis ir prieš jį žinote, jūs blubbering visame katė. Vietoj to, turėtumėte skambinti keletą draugų ir išeiti į miestą. Turėti gerą laiką, turėti tam tikrą įdomus!

3. Perdekoruoti kambarį

Kitas patarimas, kaip gauti per žlugimo yra perdažyti kambarį. Mūsų kambariai verčia mus jaustis liūdna, kai mes sėdėjo vien naktį galvoti apie gerus laikus, kuriuos mes naudojome pasidalinti ten su mūsų ex. Norėdami įsitikinti, kad jūsų kambarys nustoja todėl jaučiatės mėlyna, galite pertvarkyti savo kambarį. Dažyti sienas naują spalvą, pirkti naują lovatiesė, kad nėra kvapo jo, ir pakeisti savo nuotraukas. Jūsų kambarys turi būti vieta, išgydyti, o ne iš liūdnų prisiminimų vieta.

4. Paimkite Boxing

Jei atlikote iširus tokiu būdu, kad tai daryti jums piktas, galbūt norėsite apsvarstyti pradėjimo kai pykčio pagrindu treniruotės režimo rūšies, pavyzdžiui, kikboksas. Tai dar vienas puikus patarimas, kaip gauti per žlugimo. Tai padės išvalyti jūsų neigiamų emocijų, ir jums bus rimtai jaustis geriau. Be to, jūs taip pat reikia gauti montuotojas ir daugiau atspalvių, todėl tai taip pat padės jums jaustis labiau teigiamas apie ateitį. Jūs netgi galite apsimesti, kad Bokso maišas yra jo galva.

5. Patikrinkite Naujienos

Anksčiau mes Jums sakė, kad unfriend savo ex „Facebook“, bet problema yra ta, kad jūs vis dar „Facebook“. Tai reiškia, kad jūs vis dar slinkdami aukštyn ir žemyn savo Newsfeed, dar per artimuosius į viršų porų, kurie nesąmoningai patrinkite druska savo žaizdų su naujienomis jų dalyvavimo ir amžinojo palaimos. Siūlome Swapping savo Facebook pašarus naujienų kanalą, pavyzdžiui, CNN. Slinkdami aukštyn ir žemyn šio naujienų kanalą, jūs vis dar gauti daug nurijimas informacijos, tačiau ji nesiruošia išmušti iš vėžių jus taip pat, kad naujienos Clare ką tik pagimdėte su savo gyvenimo meile būtų.

6. Perdarytas prisiminimus

Kitas naudingas patarimas apie tai, kaip gauti per žlugimo yra perdaryti savo prisiminimus. Jei kenčia nuo žlugimo, kad daro jums jaustis apleistas ir liūdna viduje, prisiminimai vietų, kur lankydavosi dažnai blogiausia rūšies dalykų, draga visą tą liūdesį. Taigi, norint įsitikinti, kad jūs sustabdyti susieti apkrovų cool vietose su savo ex, ir įsitikinkite, kad jums sustabdyti sakydamas: „Aš niekada ten kada nors vėl“, turėtumėte galvą į šias vietas su savo chums, kurti naujus prisiminimus ir pamiršti, kad jūs ir jūsų ex net sustiprino kojos srityje.

load...

7. Imtis atostogas

Kitas puikus patarimas, kaip gauti per žlugimo yra imtis atostogas, su draugais ar solo. Kai imtis atostogas po Griauti, jūs iš karto priminė, kad yra tiek daug, kad šiame pasaulyje nei vaikinai. Yra tiek daug daugiau nei savo ex anketa futbolo žaidimų, blogų kirpimo ir knarkimas naktį. Yra jūra, smėlis, žvaigždės ir saulė. Rekomenduojame vyksta kažkur jūs niekada nebuvo prieš ir, jei įmanoma, pasimesti. Tai užtruks savo mintis nuo dalykus ir padėti jums išgydyti. Plius jūs turite Lots of fun!

8. Savanorių

Kai mes lūžti su žmogumi, jis gali būti lengvai gauti nusivylė, nes mes įstrigę įprasta, kad yra stabdomas mumis. Mes keltis, mes einame į darbą, ir mes grįžti namo į tuščią namą. Suteikti sau kažką naujo daryti, kad neturi kainuoti cento, galite imtis savanoriškos veiklos. Ne tik ji suteiks jums kažką kitą daryti, bet jis taip pat suteiks jums jaustis gerai, nes jums bus padėti žmonėms sudėtingose ​​situacijose.

9. Parengti Crush kažkas

Kitas geras patarimas, kaip gauti per žlugimo yra sukurti simpatiją nors. Ir ne tik vienas vaikinas, bet daug vaikinai. Eiti į naktinį klubą ir šventė savo akis ant karšto stuff, kad yra ten. Gauk drugelius, kai jūs aptarnauja mielas Barista. Gaukite Šukuoseną gražuolis kirpyklą. Eiti ir ištirti visas hotties, kad yra ten ir mėgautis save. Mes ne sakau, kad kris, kad per galvą kulniukai meilės, kad jūs pradedate pykina, kai vaikinas neturi atsiliepti į skambučius; Vietoj to, tiesiog mėgautis karšto vaikinai iš tolo. Paimkite malonumo truputį žinoti, kad jūs galite ieškoti be jūsų ex vis pavydi.

10. Ventiliacijos – bet ne per daug

Žinoma, jūsų draugai yra ten jums. Jie jus išklausyti priežasčių, kodėl savo ex nebuvo verta, o kas negerai. Tačiau jie gali imtis tik per daug. Jei ventiliacijos juos visą laiką, jie gaus nedarbingumo jums. Jie bus paprašyti jus palikti. Rimtai. Yra tik tiek, kiek jie gali imtis. Nesakykite juos apie tai, ką jūsų ex yra iki šių dienų, o ne eiti į kiekvieną smulkmeną apie ką jis padarė blogai. Be to, nereikia nešioti vieną draugą žemyn, tačiau pirmiausia pasitarkite su daug draugų.

Kaip gauti per žlugimo? Kokie jūsų patarimai?

load...