10 kūrybingų būdų, kaip padaryti jūsų gyvenimą jaudinančiu ir įdomiu

Ar jūs kada nors pažvelgė kažkieno gyvenimą ir pagalvojau apie tai, kaip smagu, kad jie turi ir kaip smagu jūs neturi?

Kartais gyvenimas atrodo bukesnis nei reikia. Kažkur palei liniją, mes nukrito į numbing rutinos atsistojus už darbą, eiti į darbą, darbo, atvyksta namo iš darbo, miršta prieš skalavimo ir kartoti.

Ir kai savaitgalį kilęs aplink, mes tiesiog mesti mūsų duburiai ir tinginiauti aplink.

load...

Tuo tarpu, nors mūsų duburiai, mes skaitome „Facebook“ apie tai, kaip mūsų draugai iš slidinėjimas, vakarėlio ir atsižvelgiant didelių pavojų su savo gyvenimą. Jie daro dalykus, jie smagiai.

Ir visi mes norime padaryti, tai plaukeliai. Rock !!

Geros naujienos yra tai, kad tai gali būti pakeista. Jei norite daugiau įdomių ir įdomus gyvenimas, tai gali atsitikti. Jei norite šiek tiek emocijų, išsiliejimas ir neeilinių dalykų atsitikti su jumis, jūs galite turėti viską.

Kaip? Na, tegul pažvelgti 10 kūrybinių būdų, kaip padaryti gyvenimą labiau įdomus ir įdomus išvaizdą!

Paklauskite savęs, kas Pramogos reiškia jums

Pramogos reiškia kažką kitą, kad mums visiems, ir mano idėja įdomus gali būti ne tas pats, kaip savo idėją įdomus.

Taigi, prieš ką nors, praleisti šiek tiek laiko su rašikliu ir popieriaus ir Užrašoma visų dalykų, kuriuos mėgo daryti, kai jums buvo jaunesnis, bet ne ilgiau daryti.

Tada pažymėkite tuos, kurie jums norėčiau daryti vėl ir išskirti bet kurią domina ne daugiau.

load...

Tada, manau, kad apie bet kokius naujus, galite pridėti.

Nebesijaudinti, ką kiti žmonės pagalvos 

Vienas iš dalykų, kuris sustabdo mus nuo smagiai yra tai, kad mes išaugo į suaugusiojo, kuris tapo nuspėjama kitiems. Žmonės turi tvirtą įspūdį, kas mes esame, ir mes nenorime, kad netvarka, kad iki atlikdami kažką iš charakterio, pavyzdžiui, tiesiog leisdami eiti ir turėti kamuolys.

Bet who cares, jei žmonės turi išankstinę nuomonę apie jus? Nustebinkite juos daro kažką kitą! Būkite nenuspėjami.

Ir sąžiningai, jie nerūpi. Ir jei jie rūpintis ir teisėju – velniop su jais ir jų tvankus gyvenimą!

Keltis ir apie Ankstyvas

Žmonės, kurie gyvena įdomių gyvenimą linkę pradžiuginti apie gyvenimą. Ir kada jus pradžiuginti apie gyvenimą, jūs paprastai nori keltis anksti ir gaukite kiekvieną akimirką.

Jūs žinote, kas yra neįtikėtina svetainė? Saulė kyla. Jūs neturite keltis kiekvieną rytą ir ešerių sau ant kalvos žiūrėti tai išbristi iš už horizonto, bet pradeda naują dieną yra gražus dalykas, tai, kad nustato, ką seks tonas.

Gal galite eiti anksti ryte stumtelėti ar dviračiu. Keltis ir išeiti kai anksti nuotykius.

Padaryti Laikas

Ar tu vienas iš tų žmonių, kurie visada sako: „Bet aš neturiu laiko ne visi!“, Kai kas nors pasiūlo jums toks ir toks dalykas?

Jei jūs tikrai norite padaryti kažką pakankamai, jums bus padaryti gyvenimą. Ir jei jūs norite, kad jūsų gyvenimas būtų įdomesnis, jūs ketinate reikia atlaisvinti šiek tiek laiko.

Tai gali reikšti, sukurti užduočių sąrašą ir pašalinti keletą užduočių, arba gali būti tiesiog motyvuoti save keltis anksčiau ar praleisti mažiau laiko patinginiauti aplink atvejis.

Arba tai gali būti net iš iškirpimo blogų įpročių, pavyzdžiui, alkoholio, kuris gali užtrukti daug laiko atveju.

Atlaisvinkite

Jei turite polinkį imtis ko šiek tiek per rimtai, dabar pats laikas atlaisvinti ir suvokti, kad gyvenimas yra tiek komedija ir tragedija. Dėmesys komedija aspektu ir leisti sau juoktis, kas jums paprastai įdėti savo rimtą veidą ant.

Paimkite kitą maršruto

Jei turite darbo pobūdį, kuriame jūs turite keliauti į kiekvieną dieną, jums gali būti atsibodo pažįstamą kelionę. Jis visada tie patys gatvės, tie patys kamščiai, tie patys žmonės, tie patys blogi kampuose. Tai pakankamai, kad jums nepatinka jūsų gyvenimą, ir ji tikrai gali rūgštus nuotaiką prieš jūs net atvyko į darbą.

Tad kodėl gi ne išsiaiškinti alternatyvų maršrutą? Aš tikiu, kad yra vienas, ir atsižvelgiant alternatyvų maršrutą tikrai gali pakelti nuotaiką ryte. Jūs gausite pamatyti naujų dalykų ir kurti naujas asociacijas. Galbūt net atrasti žavingą kavos parduotuvė Jums niekada matęs!

Gauk naujus drabužius

Drabužiai tikrai padaryti moters. Jei jūsų spinta yra šiek tiek paprasto Jane tuo momentu, jis ketina poveikis, kaip smagu jūs turite.

Atsiduoti į mažmeninės terapijos tiek. Nusipirkti naujų drabužių, kad rėkti įdomus. Pridėti šiek tiek spalvų savo garderobą, prieš antraštę į savo naujus komplektus.

Eiti į kelionę

Kelionėse yra įdomi, ir nors jie net įdomesnis, jei neplanuojate į priekį, jie gali būti lygiai taip pat smagu, jei jūs padaryti keletą planus.

Jei ruošiatės į kelionę yra kažkas, jūs minties apie anksčiau, tačiau visada atbaido, dabar yra jūsų šansas gauti iš atvirame kelyje, ir tegul jūsų plaukai.

Kelionėse suteiks jums galimybę tyrinėti naujas vietas. Ji taip pat tarnauja kaip mini atostogos, ir yra kas bitų, kaip smagu, kaip jis atrodo filmuose!

Ir tai dar geriau, kai jūs imtis draugui išvykai.

Taigi eiti. Užpildykite savo automobilį. Pack šviesos maišą. Užsisakyti Airbnb – ir tiesiog eiti.

Say Yes Daugiau

Jei jūs kada nors matė filmą Taip Vyro vaidina Jim Carey, jūs žinosite viską apie sakydamas Taip dažniau galios.

Iš esmės, tai garantuoja smagiau.

Kiek kartų jums pasirodė nors žemyn, nes jūs vilkėjo savo protingas dangtelis metu ir nusprendė, kad tai buvo tik daug lengviau gyventi?

Norėdami, kad jūsų gyvenimas šiek tiek įdomiau, atėjo laikas pradėti sakydamas Taip tų dalykų, jums reikia paprastai pasakyti „ne“. Jis paims jus iš savo komforto zonos (kuri yra ne taip baisu, kaip manote).

Sportuoti

Jei esate nieko panašaus man (ir daugeliui žmonių), dalykas jums patiko labiausiai mokykloje, kai buvote vaikas buvo sportas.

Gerai, kad sportas yra ne visiems. Bet jei jūs prisiminti tapyba su apsvaigimą nuo taškų kiekis ant Netbolas teismo ar šaiposi kaip Češyro Cat po jūsų komanda laimėjo tinklinis, jūs žinosite, kad sportas gali būti labiausiai įdomus kiekvienas galėtų kada nors.

Paimkite draugui į vietinį sporto centras su jumis ir žaisti šiek tiek badmintono, moliūgai, arba nieko jus vaikinai patinka.

load...