10 kūno kalbų ženklų, kad jūsų vaikinas meluoja tau

Ar jūs kada nors turėjo, kad jausmas, kad jūsų draugas yra melas, bet jūs galite ne visai įdėti pirštą, kodėl manote, kad? Tai gali būti, nes jūs įlaipinami mažai Signalinės lemputės ženklus savo kūno kalbą, kad suteikti melagis toli. Net jei jūsų vaikinas galvoja, kad jis yra geras melagis, ir tegul face it, kai kurie vaikinai yra, čia yra dešimt būdų, kad jūs galite pasakyti, per savo kūno kalbą, kad jūsų draugas yra sakau FIBS.

1. Žiūrėti, ką jis daro su savo liežuviu

Kai melagiai negali padėti, bet laižymas savo lūpas, kol jie atleiskite su didžiule Didysis Whopper nuo melo. Tai visiškai pasąmonė dalykas, todėl jis nebus žino jis tai daro, ir jis negalės sustabdyti save. Jei jis labai greitai valgė lūpas, arba lazdos jo liežuvis trumpas išeitis iš jo burnos, tai yra kas tikimybė, kad jūs apie išgirsti melas.

2. Jo akys yra permainingas

Kitas vienas iš labai paplitusių kūno kalba požymių gulimos yra asmuo, nesugebėjimas pažvelgti jums į veidą. Jei jūsų vaikinas meluoja, tada jo akys gali brūkštelėti į šonus arba jis gali mirksėti daug daugiau nei įprasta. Jis nieko daryti jis gali išvengti žiūrėdamas į akis, kaip jis jums pasakys melą.

load...

3. Jis trunka ilgas pauzes tarp sakinių

Jei jis negali atsakyti į paprastą klausimą negalvodami apie jo atsakymo, tada jis tikriausiai guli jūsų. Jis dirba, ką jis galvoja, kad gali išsisukti su, ir ką jis gali padaryti jūs manote.

4. Jo kvėpavimas gali pasikeisti

Suprasti kūno kalbą vyrų yra ne visada lengva dalykas, ir požymių, kad asmuo meluoja jums gali būti labai subtilus. Kai kas nors meluoja, jų pulso ir širdies padidėjimas ir kad gali padaryti jas pakeisti taip, kad jie kvėpuoti. Saugokitės savo vaikinu, kai jis atrodo šiek tiek uždusęs, kai jis pasakoja jums, nes tai yra vienas iš požymių, kad jis sako netiesą ne visiems. Tai, kas atsitinka mums visiems, kai mes manome, nerimas, nervų, arba bando kažką nuslėpti.

5. Kreipdamiesi veidą

Čia yra dar vienas bendro kūno kalba požymių gulimos: kai žmonės guli, jie paliesti savo veido, burnos ir nosies, net nesuvokdami. Tai instinktyvus nervų reakcija, kad jie negali kontroliuoti. Tai beveik taip pat, jei jie nesąmoningai sakau, kad jie bando labai sunku kažką nuslėpti, arba kad jie nori paslėpti save nuo tiesos.

6. Staigus komandos vadovas

Kažkas, kas buvo sučiupti ir apie meluoti apie tai, dažnai pasuka galvą greitai, kol jie išliejo su fantazuoti. Tai dažniausiai atsitinka teisę po to, kai paprašė jam tiesioginį klausimą, kad jis tikrai nenori atsakyti. Jis bus žiūrėti žemyn, ieškoti toli arba Gaidys galvą į vieną pusę.

7. Kartoja tą patį vėl ir vėl

Melagis dažnai mano, kad, jei jis sako kažką pakankamai dažnai, ne tik jums patikėti, bet taip bus jis! Jis negalės sustabdyti sakydamas: „Ne, aš ne, aš niekada, aš pažadu, kad aš ne daryti“. Be kartoti savo atsisakymą išduoti, vėl ir vėl, jis bus taip pat nuolat bando įtikinti jus, kad jis niekada melas jums, apie viską.

8. Jis bus paslėpti savo delnus

Dar vienas kūno kalba požymių gulimos yra tada, kai asmuo slepia delnus. Stebėkite, ką jis daro su savo rankas, nes tai gali būti aišku, dovanų. Jis bandys slėpti savo rankas iš jūsų delnus išleidimą rankas kišenėse, arba pateikti jo rankos veidu žemyn ant stalo. Laikydami rankas, delnus aukštyn, kad kažkas yra sąžiningumo ir atvirumo ženklas, ir jis vargu ar ketinate daryti, kad jei jis meluoja!

9. Jo balso tonas bus kitoks

Vienas iš labiausiai akivaizdžių požymių melas yra asmens balso pikio. Jei jis meluoja jums, tada jis yra labai tikėtina, reikia kalbėtis su jumis šiek tiek kitaip, nei jis paprastai daro. Jis gali Clam ir pasakyti labai mažai, arba jis gali supykti ir pradėti šaukti. Kokiu būdu jis eina, jūs pastebėsite, kad būdas, kad jis yra kalbėtis su jumis yra subtiliai skiriasi nuo, kaip jis paprastai yra derybų.

load...

10. Jis kvėpuoti su palengvėjimu atsidusti, jei jis mano, kad jis paspruko su juo

Kai baigsite prašydami klausimus ir pamatysite jį matomai atsipalaiduoti, tai yra neabejotinas ženklas, kad ką tik buvo suverpti iš melo internete. Jo pečiai gali atsipalaiduoti, jis gali atodūsis su reljefo ir jis greičiausiai bus pernelyg malonu Jums. Prasta siela, tik tada, kai jis manė jam reikia paspruko su juo!

Ar turite kitų patarimų suprasti kūno kalbą vyrų? Kas kita kūno kalba požymių gulėti jūs žinote?

load...