10 kūno kalbos patarimų, kuriuos galite išbandyti savo smegenis

Kūno kalba gali pasakyti net daugiau nei žodžiai, ir tai daug subtilesnė, jei jūs bandote gauti jūsų sutraiškyti dėmesį. Nusiųsti jam tinkamus signalus, nežiūrint beviltiška, naudojant šiuos 10 patarimų, kaip jūsų kūno kalba gali pasakyti jam, ką norite jam žinoti, be pasakyti žodį:

1. Žaisti su savo plaukais

Nusukimas su savo plaukais siunčia trumpąją flirt žinutę juo. Nesvarbu, ar jūsų plaukai ilgi arba trumpi, žaisti su savo plaukų, o jūs pažiūrėkite į jį, bus sugauti savo dėmesį ir atkreipti akis į savo veidą.

2. Atsitiktinio kontakto

Padaryti jį pastebėti tave „netyčia“ liečia jam ar nelygumai į jį. Tai lengva padaryti, ir dar vis, kad ji atrodo visiškai natūralus. Tiesiog guzas prieš jį arba leisti jūsų rankos svyruos, o, jei jis eina jums kažką. Tai bus gauti savo dėmesį.

load...

3. Naudokite savo akis

Naudokite savo akis patraukti jo dėmesį. Jei tu kalbi su juo, tada pažvelgti į jo akis, kaip jūs kalbate. Jei negavote kad glaudus dar, todėl į akis per perkrautas kambaryje bus vyniojama jį taip pat. Tiesiog būkite atsargūs, ne atrodo kaip jūs spoksoti!

4. Būk atrodo draugiškas

Jums paversti savo nugarą kažkas jums nepatinka, todėl įsitikinkite, kad susiduria su į priekį, kai jūsų sutraiškyti yra netoliese. Pasitinkant pilnas, be kliūčių, pavyzdžiui, sukryžiavusi, suteikia signalą, kad jis yra saugus požiūris jums ir jausis mažiau įbauginti apie pradedant pokalbį su jumis.

5. Naudokite savo kojas

Gana neaiškus, tačiau moksliškai įrodyta būdas yra naudoti savo pėdas. Tyrimai parodė, kad jei jūsų kojos yra nukreipta į žmogų, tai susidaro įspūdis, kad esate labiau atviri pažinti tą asmenį geriau. Jei jūs nesate tikrai domina, matyt, jūsų kojos bus nukreipta nuo asmens.

6. Kopijuoti jo kūno kalba

Kopijuojant jo kūno kalba netrukus bus sugauti savo dėmesį ir jis bus įdomu sužinoti daugiau apie jus. Jei jis susilanksto rankas, sulenkite tavo. Jei jis lygus tai savo plaukus, išlyginkite tavo. Jis niekaip negali ignoruoti, kad esate mėgdžiodami jo juda ir jums bus padaryti tiesioginį ryšį su juo.

7. Negalima stovėti su sukryžiuotomis kojomis

Stovi su sukryžiuotomis kojomis yra neabejotinas ženklas, kad žmogus stovi priešais jus niekada turės tapti intymus su jumis galimybę. Tai gynybinis, apimanti pozicija, kad jums pasakys jam nėra net pabandyti.

8. Lieknas iš arti, kai jūs kalbate

Gauk uždaryti ir asmens, ir liesos į jį, kai jis kalba. Tai rodo jam, kad esate tikrai domina, ką jis turi pasakyti, ir tai rodo, kad vis arčiau yra gerai su jumis. Jūs galite pakeisti pavyko sąmoningai kalbėti tyliai sau, kad taip jis teks pasilenkti į girdėti per daug.

9. Laikykite rankas į atvirą

Tai vienas kreipiasi į pasąmonę jūsų sutraiškyti. Jei jūsų rankos yra aiškiai atsižvelgiant ir atvira, ji perteikia žinią, kad jūs slepiasi nieko ir nėra, vežančių ginklą. Šiek tiek akmens amžius, gal, bet viskas skaičiuoti!

load...

10. Protas Jūsų laikysena

Stovėk tiesiai! Push pečius atgal ir savo krūtinės situaciją. Tai perteikia pasitikėjimą, kad dauguma vyrų bus patrauklus ir ji iškelia savo geriausius turtą į priekį jam!

Kokie jūsų mėgstamiausi kūno kalba patarimai? Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...