10 klausimų, kuriuos turėtumėte sugebėti atsakyti prieš susituokę

Santuoka yra didelis žingsnis visiems ir, deja, ne visi santuokų pasirodyti taip, kad žmonės svajoti. Jei esate svarsto santuokos, tai būtų protinga, įsitikinkite, kad esate ne šokinėja į jį per greitai ir užduoti sau keletą siela-valstybės paieškos klausimus, prieš jums pasakyti didelis „aš“. Mes ne bando įdėti jums ne santuokoje, nors, kai ji veikia, tai nuostabu, bet čia yra dešimt klausimų, kurie jums tikrai turėtų sugebėti atsakyti, prieš kaklaraištis mazgas:

1. Ar esate pasiruošęs praleisti likusį savo gyvenimą su vienu žmogumi?

Santuoka yra amžinai, ar tai yra ketinimas, todėl esate pasirengę įsipareigoti sau vienam asmeniui už visą likusį savo gyvenimą? Tai reiškia, įsipareigoję, kai jis serga, įsipareigojo, kai jis senas, įsipareigojo per stora ir plona. Jis tikrai yra didelis įsipareigojimas, o ne vienas bus priimtas lengvai.

2. Ar pritariate tų pačių tikslų?

Tai dar vienas iš svarbiausių klausimų užduoti prieš tuokiasi: jūs mesti svajonė santuokos? Jei taip, tada tikrai, kad jums nebus piktintis, kad vėliau. Idealiu atveju jūsų tikslai, turėtų būti suderinami; Taigi, pavyzdžiui, jūs abu norite keliauti, ar jūs abu norite turėti šeimą.

load...

3. Ar žmona, nes tu jį myli, ar todėl, kad jūs norite būti vedęs?

Taip pat reikia paklausti savęs: „Kodėl aš tuokiasi“ Tai nėra neįprasta, kad žmonės galėtų tuoktis, nes tai yra „ką daryti“, arba, nes visi jų draugai, atrodo, susituokė. Turėtumėte būti tuokiasi, nes jums patinka asmenį ir savo laimę.

4. Ar galite būti ištikimi?

Ištikimybė klausimas yra dar vienas iš svarbiausių klausimų užduoti prieš tuokiasi. Santuokos nutraukimo gali būti nepatogus ir skausmingas reikalas, todėl įsitikinkite, kad jūs esate įsitikinę, kad jums gali likti 100% procentų įsipareigojusi savo vyrą. Jei turite kokių nors abejonių, dabar apie savo gebėjimu išlikti ištikimas, tada tuokiasi negali būti jums tinka, bent jau dabar.

5. Ar galite dirbti kaip komanda?

Kaip susituokusi pora, jums teks išmokti dirbti kaip viena komanda. Sprendimai reikės būti kartu ir, nors jūs vis dar bus individualus, ieško po numeris vienas nebebus vienintelis prioritetas jūsų gyvenime. Paklauskite savęs, ar jūs galite pamatyti judviejų dirba kartu kaip komanda.

6. Ar sutinkate dėl finansinių klausimų?

Kitas vienas iš svarbiausių klausimų užduoti prieš tuokiasi yra finansinė. Problemos dėl pinigų yra didžiausia priežastis skyryboms, todėl įsitikinkite, kad jūs galite susitarti, kaip jūs ketinate tvarkyti savo finansus. Ar jūs ketinate turėti bendrų sąskaitų ir sutinkate bendrus biudžetus, pavyzdžiui? Jei negalite atsakyti į šiuos finansinius klausimus dabar, tada jūs turėtumėte paprašyti juos prieš jums eiti prie altoriaus.

7. Ar jūsų įsitikinimus sutampa?

Ar žinote, jei jūsų partneris turi kokių religinių įsitikinimų ar stipriais įsitikinimus? Tai visai įmanoma, kad tai nebuvo sugalvoti pokalbio, bet tai gali tapti problema vėliau. Net jei jūsų partneris yra ne pamaldus pasekėjų bet kokios religijos, ji gali būti, kad ten būtų didžiulis spaudimas iš savo šeimos turite vaikų turite krikštyti, pavyzdžiui.

8. Ar galite išspręsti ginčus?

Kaip gerai jūs abu tvarkyti argumentus? Ar dirbate kartu išspręsti ginčą ar daryti argumentai tapo labai šildomas ir nemalonus? Nebus argumentai, bet santuoka, ir kaip jūs galite susidoroti su jais bus svarbi dalis, kaip laimingas santuoka bus.

9. Kaip gerai jūs gaunate su savo šeima?

Kai jūs gaunate vedęs, patinka mums tai ar ne, jums bus tapti savo partnerio šeimos dalis. Jūs galite, žinoma, teigia, kad tai nesvarbu, ir kad jūs tuoktis, nes jums patinka asmenį, o ne jo šeima. Iš tikrųjų, nors, jūs vis dar turite praleisti laiką su savo šeima ir susirenka šeimos kartų, todėl tai yra aplinkybė.

load...

10. Ar 100% tikri, kad norite susituokti?

Jūs galite prašyti tiek daug į konkrečius klausimus, kaip jums patinka, bet rimto yra paprasčiausiai jūsų žarnų jausmas. Jei turite kokių nors visuose abejonių, tada jums turėtų būti užduoti sau klausimą, kodėl jūs turite tas abejones ir, galbūt, užduoti sau kelis klausimus.

Ar manote, kad kai kurių kitų klausimų užduoti prieš tuokiasi?

load...