10 klaidų neseniai susituokusioms poroms reikėtų vengti bet kokia kaina

Jūsų vestuvių diena yra skirtas būti laimingiausia diena savo gyvenime. Tai diena, jūs praleido pastaruosius keletą metų svajoja apie, ir viskas bus tobula. Jūs esate žmona savo pačių princas žavinga, ir jūs gonna praleisti likusį savo gyvenimą su juo. Palaima!

Reikalas tas, kad santuoka neateina dovana suvynioti. Jis ateina rinkinio pavidalu, o tai reiškia, kad jūs ir jūsų vyras turi dirbti dalykų. Ir santuokos yra dažnai tiesiog kaip daug nuosmukių, kaip yra aukštumas. Tiek, kiek mes mieliau išlaikyti santuoką dramos nemokamai, realybė yra tai, kad tai yra tik ne visada įmanoma.

Tačiau, yra keletas susituokusioms poroms padaryti tai užtikrina, kad jų santuoka gauna ne į bloga pradžios paplitusių klaidų. Geros naujienos yra tai, kad galima lengvai išvengti šios spąstų.

load...

Gauk savo santuoką išjungti nuostabus pradžios iki vengti šiuos 10 klaidų:

Klaida 1: dėmesys Kas negerai, o ne į tai, kas Teisė

Jie sako, kad nėra tikriau pasakyti nei gyvenimas yra tai, ką jūs padaryti jį. Bet ką ši frazė iš tikrųjų reiškia?

Tai reiškia skirtingus dalykus skirtingiems žmonėms. Asmeniškai, aš ją interpretuoti šį kelią: Jei jums sutelkti dėmesį į blogas stuff gyvenime, jūsų gyvenimas bus neigiamas. Jei jums sutelkti dėmesį į gerų dalykų, jūsų gyvenimas bus daug pozityvesnis.

Ji skamba taip paprasta. Dar tiek daug naujai Treč poros patenka į vis erzinančio jų partneriai nesėkmių spąstus. Tai ganėtinai natūralus. Dažnai, kai mes susituokti mes taip pat gyvena su mūsų partneriu pirmą kartą, ir kaip toks, mes dar tik pažinti savo tikruosius įpročius.

Bet užuot daugiausia dėmesio skiriant jo polinkis gulėti ant sekmadienio ryto iki vidurdienio arba turintys keletą alaus po darbo, kai norime jį namo, kodėl gi ne sutelkti dėmesį į savo gerų savybių šiek tiek daugiau?

Klaida 2: ignoravimas Kind Gestų

Kai pirmą kartą data jį, tu negali sustoti duše jam gerumo.

Ar galite pasakyti tą patį, dabar, kad jūs vedęs?

load...

Klaida 3: Reikalaudami būtybės teisę

Tai yra didelė klaida, kad daugelis iš mūsų padaryti. Ir kartais mes siūlome, yra teisinga nei meilės.

Skamba kvailas, ar ne? Deja, per daug sutuoktiniai yra toks primygtinis būdama teisinga, kad jie pakenkti jų santuoką.

Žiūrėk, tai nėra svarbu visada būti teisus. Kartais jūs turite atsiprašyti, net jei jūs žinote, jūs teisūs. Kodėl? Kadangi santykiai yra daug daugiau nei yra teisinga.

Nevartokite LOW Road visą laiką. Sutinku, kad klaidų atsitikti. Sutinku, kad kartais tai gerai, negali būti teisus – net jei jūs esate.

Klaida 4: Kelionė pernelyg patogiai

Ar Comfort blogas dalykas santykius? Tai priklauso nuo to, kaip mes žiūrime į jį. Būdamas patogiai vienas su kitu yra tobula. Bet vis tiek patogu, kad jūs sustabdyti išleidimą į pastangų? Tai yra blogas dalykas.

Kai nustosite išleisti pastangų į savo santykius dabar, kad jūs susituokę, šnypšti dingsta. Jaudulys eina.

Ar ne per daug patogiau. Laikyti dalykų edgy ir spontaniškas.

Klaida 5: Nepavykus kalbėti apie finansus

Jūsų pinigai yra ne tik tavo. Jūs nebegali Cavalier požiūrį į taupymą ir išlaidų. Jūs PRIVALOTE kalbėti apie savo biudžetą su savo partneriu, kai tik vaikinai kaklaraištis mazgas.

Patikėkite, argumentai apie pinigus yra galingiausias tipo.

Klaida 6: padalijimas favoritai 50-50

Tai daro daug prasmės padalinti favoritai 50 – 50, ar ne? Tai teisinga. Tai reiškia, kad gali būti ne pagieža, nes jūs abu daro tą patį darbo krūvį, kaip tarpusavyje.

Bet padalijant favoritai 50 – 50 tiesiog neveikia. Ir štai kodėl:

Padalijant favoritai kaip tai reiškia, kad jūs galų gale palaikymo rezultatą tiesiog įsitikinkite, kad jūs ne būti apgaudinėjami. Ir, kai jūs manote, kad yra apgaudinėjama, jūs sakote, kad – ir argumentai pradeda.

Idėja yra ydinga nuo pat pradžių, nes tai taip sunku išreikšti kiekybiškai. Kaip jūs žinote, kai jūs abu daro 50% favoritai? Jūs manote jūs darote 50% – tačiau jie gali nesutikti.

Vietoj to, tai daug geriau kiekvienas padaryti užduotis jums žinoti, kad tu gerai.

Klaida 7: nesugeba duoti jiems erdvės

Jei priimti „mes susituokę Todėl dabar jūs esate mano ir jūs turite išleisti visus savo laiko su manimi“ požiūris jūs ketinate žudyti savo santuoką, prieš tai net pradėti.

Žinoma, dabar „priklauso“ vienas kitam. Jūs praleisite vestuviniai žiedai, namus, o gal net banko sąskaitas. Bet tai nereiškia, kad jūs turite padaryti absoliučiai viską kartu.

Svarbu, kad jūs vis dar duoti jam šiek tiek erdvės. Tegul orą į kurį daro dalykus nepriklausomus vienas nuo kito santykius.

Negalima reikalauti, kad jis turi būti atgal toks ir toks laikas. Tai bus tik jam jaustis pagautas. Santuoka remiasi pasitikėjimu. Duok jam.

Klaida 8: proto Skaitymo

Juokingas dalykas atsitinka, kai mes susituokti – mes kreipiamės į proto skaitytojams! Manome, žinome mūsų partnerius taip gerai, kad mums nereikia prašyti juos kas iki – mes žinome, kas atsitiko.

Ne, mes ne. Darant prielaidą, neklausiant ar kalbėti dalykus veda prie nesusipratimų, kurie, savo ruožtu, gali sukelti ilgalaikius kartėlį ir apmaudą.

Jei nesate 100% tikri, kad kažkas visada paprašyti paaiškinti.

Klaida 9: Expecting juos būtų galima kaip jūs

Mes visi imtis santuokos skirtingai. Santuoka yra didelis žingsnis į kieno nors gyvybę, ir nors jums du vartojate žingsnį kartu, tai nereiškia, kad jūs ketinate galvoti ir veikti lygiai taip pat.

Žiūrėk, ten bus nesutarimų apie tai, kaip daryti dalykus. Jų įpročiai ir lūkesčiai santuokos tikriausiai skiriasi jūsų. Nesitikėkite, kad viskas turi būti visiškai tobula ir harmoninga. Jei tai padarysite, jums bus tik sunku reaguoti, kai viskas neina savo kelią.

Kalbėtis tarpusavyje apie tokius dalykus. Jei turite klausimų, pakelti juos. Bet visada klausytis, ką jie turi pasakyti.

Klaida 10: Vengti anyta

Galbūt ne taip, kaip savo anyta, bet jūsų sutuoktinis myli juos. Ir jie turi jums bandyti gauti kartu su jais. Vengti sužadėtinės šeima tik sukurti įtrūkimų santuokos.

load...