10 klaidų, kurių turėtumėte vengti, jei norite pasiekti savo svajones

Nesvarbu, ar jūsų svajonė yra tapti sekančia garsiausių dainininkas, ar dirbate sunkiai kolegijoje, todėl, kad jūs galite vieną dieną būti garsus savo srityje kaip Stephen Hawking yra jo, kai jūs nustatote įdėti pasiekti svajonę, jums reikia sunkaus darbo ir atsidavimo, kad jį pasiekti. Jūs taip pat reikia vengti tipiškų klaidų, kad daugelis žmonių, kad, kad laikyti juos atgal ir sustabdyti juos gauti, kur jie nori būti. Čia yra dešimt šių klaidų, kad jums reikės, kad būtų išvengta, jei esate, vieną dieną, kad pasiekti savo svajones.

1. Atidėliojate per ilgai

Svajonė liks svajonė, nebent jūs iš tikrųjų gauti ir padaryti kažką apie tai! Negalima praleisti daug laiko pasverti pliusus ir minusus, ar jūs pradėsite abejoti savimi ir jūs niekada negali padaryti pradžios. Jei tikrai norite kažko, tada nėra geresnio laiko pradėti dirbti į ją nei šiandien.

2. Leisti praeitis palaikykite jums atgal

Mes visi klystame, o kartais viskas tiesiog neveikia taip, kaip mes būtų norėję, bet jūs neturėtumėte leisti savo praeities patirtimi palaikykite jums atgal nuo bando dar kartą. Jūs išmoko iš tų praeities klaidų, ir dabar jūs galite įdėti ką išmoko gerai naudoti po savo svajonę.

load...

3. Lacking kryptis

Jei svajonė yra verta siekti, tada ji nesiruošia būti lengva pasiekti, todėl jums reikia 100% dėmesio skiriama užduotis į priekį ir negali būti išsiblaškęs kitų dalykų. Nustatykite savo tikslą ir jį aiškiai savo mintis. Tada dirbti iš, kaip ten patekti planą. Jei leisite sau nuklysti planą ir pradedi sekti daug skirtingų svajones, jūs tikriausiai baigti įgyvendinti nė vienas iš jų ne visi.

4. Leisti abejojančių padėti jums išjungti

Ne kiekvienas turi drąsos bandyti pasiekti savo svajones ir tie, kurie neturi, bus tie patys žmonės, kurie jums pasakys, kad jūs niekada pasiekti jūsų. Nors kai kurie žmonės gali turėti keletą labai gerą patarimą, kad padėtų jums pavyks, ignoruoti abejojančių, kurie atrodo tiesiog bando padėti jums išjungti net bandyti. Jie gali nenorėti jums išbandyti, nes jei pasiseks, tai bus įdėti dėmesio savo drąsos ir ambicijų stokos.

5. Ne nustatymas etapai

Kai nustatytas pasiekti kažką didelis, tai gali užtrukti šiek tiek laiko, kad pasiektų savo galutinį tikslą, todėl jūs turėtumėte nustatyti sau mažesnius etapus pakeliui, kad jūs galite atšvęsti. Tikslas kiekvienam siauresnei, po vieną, ir jis nebus atrodo kaip bauginanti kaip siekiame galutinės pergalės. Jei buvo siekiama sutaupyti pakankamai pinigų svajonių kelionės į užsienį, pavyzdžiui, galite nukreipti mėnesinį sumą įrašyti.

6. Ne stebėti savo pažangą

Nėra nustatant tuos etapus, jei jūs neturite kontroliuoti savo pažangą jų vieta. Bet ilgalaikis projektas, tai gali būti lengvai gauti nusivylė, tada paleidus mesti rizika, kol jį pasieksite savo galutinio tikslo. Žurnalą, ir pasižymėkite kiekvieną mažai sėkmės. Tada jūs turėsite kažką švęsti, kaip jūs dirbate savo kelią siekti savo svajonę ir ji jus motyvuoti.

7. Ne ieško pagalbos, kai jums reikia

Jis jaučiasi puikiai pasiekti kažką savo, bet jūs vis tiek turėtų niekada nebus per daug didžiuotis paprašyti pagalbos, kai jums reikia. Kokia ji yra, dirbate; antroji nuomonė, arba draugiškų patarimų ir padrąsinimo tiek, gali būti tik tai, ko jums reikia išlaikyti jūsų kelyje. Jei pažvelgti į visų labai sėkmingų žmonių pasaulyje, jūs surasite, kad visi jie turėjo šiek tiek padėti gauti, kur jie yra šiandien.

8. Lyginant save su kitais

Jei esate stengiasi pasiekti savo svajonę, nereikia lyginti savo kelionę su ta kita. Kiekvienas vienas dirba skirtingais greičiais ir kai kurie žmonės imsis skirtingų maršrutų, nei jūs pasirinkote. Jei lyginti savo pažangą su kitų žmonių, gali tapti nusivylė, arba pabandyti nukopijuoti tai, ką jie daro ir sužinoti vėliau, kad tai nėra tinkamas būdas jums.

9. Nekoreguoti planai 

Jūs turite būti nustatomas ir išlaikyti jūsų akys tvirtai savo tikslo, bet taip pat turi būti pakankamai lanksti, kad keisti savo planus, kai prireikia. Dalykų, kurie, kad yra už jūsų kontrolės, gali pakeisti pakeliui, o jei nesate pasirengę prisitaikyti prie šių pokyčių, galbūt niekada pasiekti savo svajonę.

load...

10. Suteikti per anksti

Didžiausia klaida, visų išvengti, jei norite pasiekti savo svajones suteikia iki kol jį pasieksite savo tikslą. Tiek daug žmonių išdėstyta su didelėmis viltimis ir tada mesti, kol jie padaryti ją į finišo liniją. Nebūk vienas iš tų, kurie tik entuziazmo bandė pasiekti savo svajones, būti vienas iš tų, kurie atkakliai ir pamačiau ją iki galo.

Kaip pasiekti savo svajones? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...