10 kenksmingų cheminių medžiagų, kurių reikia vengti plaukų priežiūros produktuose

Nors sakoma, kad vyrai yra iš Marso, o moterys iš Veneros, vienas dalykas, abiejų lyčių yra bendra tai, kad mes vienodai veltui apie mūsų plaukus.

Iš tiesų, vyrai dažnai veltui, kas būdinga nei mes apie mūsų!

Vėlai, nes jo automobilis sugedo? PAA! Mes žinome, kad jis buvo tvirtinimo plaukus!

load...

Natūralu, kad kai kurie iš mūsų imtis plaukų priežiūros rimčiau nei kiti, bet mes beveik visi naudojasi mūsų plaukus įrėminti mūsų veidus, kad mes žiūrime bent šiek tiek patrauklus. Tačiau nepaisant rūpintis savo plaukais, ar jūs kada nors sustojo apsvarstyti bjaurus cheminių medžiagų, kurios yra jūsų plaukų priežiūros ir šampūno produktų rūšių?

Tiesa yra tai, kad komercinių ženklų gausybė naudoti ingredientus, kurie daro savo plaukų spindesį, bet taip pat jį sugadinti ilgalaikėje perspektyvoje išpardavimas ją gyvybinių baltymų ir drėgmės. Leiskite pažvelgti į kai kurių blogiausių kenksmingų cheminių medžiagų jums reikia, kad būtų išvengta išvaizdą.

Akmens anglių degutas

Taip, rimtai. Anglis. Deguto.

Ką?

Jei nežinojo, akmens anglių deguto yra kancerogenas, ir kancerogenai sukelti plaučių vėžį. ES pripažino, naudojant akmens anglių deguto plaukų priežiūros produktų pavojus ir uždraudė ją. Šiaurės Amerika, nors vis dar žaisti pasivyti.

Akmens anglių degutas yra nustatyta daugelyje šampūnuose nuo pleiskanų, taip pat sausos odos gydymo. Natūralu, kad įmonės neturi sąrašą jį jų pakuočių, kaip „Akmens anglių degutas“, bet vietoj to jie išvardija tai kaip spalvos + numerį.

Vadovauti

Švinas yra dar žinomas kancerogenas, kad gali sukelti vėžį, ir dar keletas plaukų priežiūros įmonės ir toliau jį naudoti savo produktus. Jūs galite rasti jį į plaukų dažų, taip pat lūpų.

load...

Na, sakau, galite rasti jį, bet jūs iš tikrųjų negali, nes ji nėra įtraukta. Kodėl ne sąraše? Nes tai nėra sudedamoji dalis – tai teršalų.

O, supratau. Manau, kad daro tai gerai.

Natrio laurilsulfatas

Tai yra viena iš populiariausių ir viena iš dažniausiai naudojamų kenksmingų cheminių medžiagų. Natrio laurilsulfatas ateina skirtingais pavadinimais, įskaitant Laureth sulfato ir amonio sulfato laurų. Dėl šios paprastos priežasties, tai ne visada lengva aptikti. Tai tarsi plaukų priežiūros bendrovės sąmoningai bando jį paslėpti!

Rasite SLS į valiklis ir pramoniniuose plovikliuose, pavyzdžiui, garažas grindų valikliai, bet dėl ​​vienos ar kitos priežasties Jūs taip pat gali rasti kai kurie iš pirmaujančių pasaulio šampūnai.

Mes neketiname eiti į išsamų sąrašą sveikatos priežiūros klausimais, kurie gali kilti nuo kontakto su šios cheminės medžiagos (sąrašas būtų iš esmės yra 6 pėdų ilgio), bet vienas dalykas, kad ji yra kalta dėl daro plaukus išdžiūti. Ne kietas. Tai nuriebalina variklį, todėl ko jūs tikitės, kad padaryti jūsų plaukai ?!

Izopropilo

Izopropilo yra alkoholinis cheminė medžiaga, kuri yra nustatyta medienos apdaila ir antifrizo, nes jos netirpus aliejų.

Hmm.

Taigi tai iš esmės reiškia, kad jis ištirps (sunaikinti) į savo plaukų drėgmę, todėl lūžių.

Izopropilo alkoholis rasta daug plaukų želė ir plaukų lakas, nes jis sugeba surengti kartu šukuosena išvaizdą. Tačiau ji taip pat rizikuoja fotografuoja jūsų garbanos tučtuojau. Taigi kiekvieną kartą, kai jūs taikyti plaukų želė, jūs suteikiant šią Nasty Chemijos galimybę rankai tarsi Barber anketa žirklėmis.

Ne tik tai, bet įkvėpus šios cheminės medžiagos gali sukelti galvos skausmą, galvos svaigimą, pykinimą ir net depresiją.

Jums gali baigtis ligoninės lovoje, bet bent jau turėsite puikią plaukus!

Propilenglikolis

Jei jūs turite niežulys galvos, kaltininkas yra turbūt nėra pagrindinė liga, kuri siunčia savo sveikatos nerimą per stogą. Vietoj to, jis tikriausiai propilenglikolis, žalingas cheminė medžiaga, kuri buvo pabrėžta Jungtinių Amerikos Valstijų Aplinkos apsaugos agentūros kaip vienas iš 10 geriausių plaukų priežiūros ingredientų, kurie gali pakenkti jūsų sveikatai.

Propilenglikolis randamas daugelyje šampūnai, kondicionieriai, stiliaus geliai ir plaukų dažus, ir dar jo pagrindinis darbas yra sunaikinti sveiką plaukų struktūrą. Jis net puola ląstelių struktūrą, jei jis yra tikrai pražangos nuotaikos.

Dar jis siūlo saldus šypsena, o daro visa tai; ji daro jūsų plaukai atrodo blizga ir lygus, kad jums atleisti ją. Aww.

Gerai, aš jums atleisti propilenglikolis, jus, vilkas avies kailyje.

Alkoholis

Gerai, dauguma plaukų priežiūros produktų sudėtyje yra alkoholio. Tiesą sakant, mes norime teigti, kad 99% plaukų priežiūros produktų padaryti. Bet tai paprastai tik maža suma, kuri daro jį nesvarbi. Jums nereikia nerimauti apie tai.

Jūs, tačiau reikia nerimauti alkoholis išvardytos keturių didžiausių ingredientų. Tai iš esmės reiškia, kad yra daug alkoholio produkto – daug daugiau, nei įprasta. Ir tai gali išdžiūti plaukus. Išvengti.

Parabenai

Parabenų galima rasti šampūnuose ir drėkinančių, ir yra iš tikrųjų vienas iš labiausiai populiariai naudojamų konservantus kosmetikos pramonėje. Tai nepaisant to, kad jis gali suklastoti hormonai, ir potencialiai gali būti veiksnys krūties vėžio vystymąsi.

Su parabenų problema yra ta, kad ji gali lengvai patekti į vidų odą prieš mėgdžiodami estrogenų. Per daug estrogenų gali sukelti visiems funky odos problemų, tokių kaip į Žmogus-kaip ir kraujagyslių augimas dėl savo odos paviršiaus rūšių. Keista.

Sintetiniai dažikliai

Kaip alkoholio, sintetinių spalvų yra vertinama kaip gaila blogio, kuris negali būti vengiama plaukų priežiūros produktų kūrimą. Jie ten tik estetiniams tikslams.

Bet sintetinių spalvų gali sukelti galvos dirginimą, o taip pat odos jautrumą. Būk atsargus.

Paraphenlyenediamine

PPD trumpas (laimei), šis ingredientas yra paplitusi plaukų produktų ir dažų, nepaisant jo toksiškumą. Tai dar vienas iš kenksmingų cheminių medžiagų, kurios kenkia jūsų odai ir gali pakenkti jūsų imuninę sistemą.

Kvepalai

Taip, kvepalų galima rasti jūsų plaukų priežiūros produktų vidurkį. Tačiau šiuo atveju tai tikrai plati sąvoka, kuri galėtų gana pažodžiui reiškia nieko.

Viskas labai toksiški, kad yra.

Kvepalai plaukų priežiūros produktai gali sukelti visus sveikatos klausimais, įskaitant alergines reakcijas ir pykinimą rūšių. Bet gamintojas nereikia pasakyti tikslius pavadinimus kvepalai, žinoma. Žemas žmogus!

Ar žinote, kitų kenksmingų cheminių medžiagų, kad mes visi turėtų vengti plaukų priežiūros produktų?

load...