10 kelionių pakavimo patarimų, kuriuos turi žinoti kiekviena mergaitė

Vasara čia ir atėjo laikas keliauti, bet ką pakuoti? Per daug ir jūs nešioti sunkius maišus pripilti iki kraštų su dalykų nesate ketinate reikia, bet pakuoti per mažai ir jūs rasite sau veikia į vietinėje parduotuvėje pirkti pagrindai, kad jūs žinote, jūs turite namuose. Tai ne tik tai, ką jūs supakuokite, kad klausimus, nors tai, kaip jūs supakuokite jį! Taigi, čia yra dešimt patarimų, kaip geriausia pakuoti, kai jūs keliaujate:

1. Sustabdykite paskutinės minutės pakavimo paniką darant kelionės pakavimo sąrašą

Vienas iš labiausiai akivaizdžių kelionės pakavimo patarimų, kad yra ir dar dažniausiai pamiršta, – padaryti kelionės pakavimo sąrašą. Na, prieš išvykdami į kelionę, imtis laiko susėsti ir padaryti viską, kad jums reikia, sąrašą. Tada susėsti vėl, ir kirsti visas ko ne, kad jums nereikia tikrai reikia! Padaryti sąrašą bus įsitikinkite, kad jums nereikia pamiršti, ką ir nustos paskutinę minutę pakavimo paniką.

2. Roll Jūsų drabužius, nereikia sulankstyti juos

Bet patyręs keliautojas jums pasakys, kad jūs gaunate daug daugiau į lagaminą, jei sandariai ridenti savo drabužius, o ne kartus. Net jei tai sunkesnis, vienas lagaminas yra lengviau atlikti per imigracijos, kaip trys, tiesa ?!

load...

3. Niekada įdėti vertybes savo įsiregistravimo bagažo

Dar vienas didžiausių kelionių pakavimo patarimų tai – visada esminius elementus, pavyzdžiui, pinigų, paso ir raktus į savo rankinį bagažą bagažo ir niekada įdėti juos į savo tikrinamas bagažas. Be galimo nesąžiningumo kai kurių bagažo tvarkytojų, milijonai lagaminų, visame pasaulyje, tiesiog išnyksta į paslaptingą bagažo juodąją skylę, kad joks bagažas niekada, atrodo, vėl pasirodo iš!

4. Visada patikrinkite aviakompanijų bagažo pašalpas ir politiką

Kitas geras kelionės pakavimo patarimas – atidžiai patikrinti ką jūsų aviakompanija leis jums imtis laive kaip bagažą. Jei jūs einate per aviakompanijų bagažo, tai gali būti labai brangi, todėl nereikia gauti sugauti dėmesį.

5. Nepamirškite, kad galite plauti drabužius, o jūs esate toli.

Jei jūs ketinate į ilgą kelionę, tada nepamirškite, kad jūs iš tiesų gali išskalbti drabužius, o jūs esate toli, jūs neturite pakuoti švarią drabužių pokytį kiekvieną dieną. Visi viešbučiai padoraus turėti skalbyklos paslaugos, ar galima išskalbti drabužius sau.

6. Skleiskite savo daiktus tarp šeimos narių ar draugų

Dar vienas didžiausių kelionių pakavimo patarimų yra skleisti savo daiktus. Atrodo logiška pakuoti savo drabužius ir daiktus viename lagamine kiekvienam asmeniui, tiesa? Bet tada, kai vieno žmogaus bagažo pabėgus, kad asmuo neturi išvis drabužiai dėvėti. Tai geriau pasidalinti tarp keliaujančių žmonių drabužius, tokiu būdu kiekvienas turėtų turėti bent kažką švarų nešioti ant savo atostogų!

7. Negalima vartoti mėnesį verta drėkintuvai

Dar vienas vertingiausių kelionės pakavimo patarimų tai – verta pirkti mažus konteinerius tualeto reikmenys, pavyzdžiui, drėkintuvai, šampūno ir pan. Nėra vykdant papildomo svorio didelių butelių ir stiklainių kosmetikos aplink su jumis, ir tada pareikšti juos atgal namo vėl taškas.

8. Ar ne per pakuotėje rankinio bagažo

Apriboti savo rankinio bagažo vertingų daiktų ir Pagrindai tik kovoje. Tai nepatogus už jus, kai jūsų bagažas netelpa į pridėtines spinteles ant lėktuvo, ir tai erzina, kad kitų keliautojų o jie turi stovėti salos ir žiūrėti jums pabandyti.

9. Negalima užrakinti savo patikrinta bagažo

Deja, jei kas nors ketina pavogti daiktus, tada užraktas lagaminą nesiruošia juos sustabdyti. Tai tikrai geriau ne fiksavimo savo bagažą arba, jei jūsų krepšys pasirinktas atsitiktinių saugumo patikrinimas, jie bus pertrauka užraktą pamatyti viduje vistiek.

load...

10. Nepamirškite saugumo patikrinimus

Kitas geras kelionės pakavimo patarimas tai – prisiminti, kad net labiausiai nežalingas daiktų gali sukelti saugumo įspėjimą, todėl galvoti apie saugumo patikrinimus, kai pakuotė, ypač kai pakavimo savo rankinio bagažo. Sharp nagų dildės, žiebtuvėlių, net kai suvenyrai, kad jūs namo su jumis tipai, gali atnešti Jums daug daugiau dėmesio oro uoste, nei norėjo.

Kokie jūsų geriausi kelionės pakavimo patarimų? Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...