10 kelionių pagrindinių daiktų, kuriuos neturėtumėte pamiršti pakuoti

„Nieko už manęs, viskas prieš mane, kaip vis tiek kelyje.“

     – Jack Kerouac

Planavimo kelionę dabar, kad vasara pagaliau įsibėgėjo? Ace!

load...

Kelionėse yra, be abejonės, kai kurie iš labiausiai įdomus keliones jums kada nors. Nesvarbu, kurioje šalyje esate, yra smagu būti turėjo kiekviename žingsnyje – nors ji padeda, kai saulė jau gavo savo skrybėlę.

Vienintelė reali problema su kelionėse yra tai, kad, nes jie taip spontaniškai ir be rūpesčių, tai tikrai lengva pamiršti pagrindai.

Kai nuėjau į kempingą kelionę su savo pirmuoju vaikinu, mes prabudau vieną saulėtą šeštadienio rytą, ir nusprendė, kad pasiektų kelio. Mes nustatėme, kad labiausiai nutolusių ir ramioje vietoje žemės galėtume rasti, išpakuoti mūsų maišus ir padėti vieni kitų ginklų po tam saulę.

Tada mes supratome, mes norime pamiršote dantų pastą.

Ir buteliai vandens.

Ir, kaip, daug kitų dalykų!

Norėdami įsitikinti, kad jūs ne sugauti trumpas atvirame kelyje, čia yra 10 Road Trip pagrindai, kad jums nereikėtų pamiršti, kad pakuoti.

load...

Saulės akiniai

Tai vienas iš pagrindinių Road Trip pagrindai. Akiniai nuo saulės ne tik įsitikinkite, kad jums atrodo, kad dalis, tačiau jie taip pat padeda, kai jūs vairuojate už vairo ir saulė Blazing tiesiai į jūsų akis!

Ar ne tik pasiimti bet pigios pora iš degalinės natūra, nors. Eiti kažko protingesni šį kartą, kad tiek apsaugo jūsų akis ir leidžia jums atrodo nuostabi, kaip jūs kruizinių žemyn atvirą kelią.

Vis dėlto, gera idėja pirkti pigius atsargines kopijas.

Skrybėlė

Turėtumėte pakuotės bet kokios rūšies kepurė, nors aš paprastai nori pakuoti savo patikimas beisbolo kepuraitę, tiesiog, nes tai vienintelis skrybėlė Manau atrodyti gerai ir.

Kodėl pakuoti kepurę? Nes kai jūs iš atvirame kelyje, tikimybė turėti dušas ir plauti jūsų plaukai gali būti plonas. Kartu su sausų plaukų, jūsų plaukai gali baigtis ieško neabejotinai meh iki kito ryto.

Skrybėlių padeda jums pridengti savo gėdą, ir saugo Ieškote gerai visose situacijose.

Plaukų milteliai arba Sausas šampūnas

Tai Road Trip. Mes visi žinome, mūsų plaukai atrodys bendrasis tam tikru momentu.

Bet mes nenorime atrodyti, kad šiurkštūs.

Tai tiesiog bruto.

EĮO.

Tai ką darai? Jei ne išgalvotas dėvėti kepurę (ir tikrai ne visi iš mūsų, kaip kepurės), turėtumėte pakuoti kai sausa šampūnas ar plaukų miltelius vietoj (kai remiuosi plaukų miltelių, aš turiu galvoje, kad tai gali būti daug skirtingų dalykų, iš sandėlio nusipirkau produktus dalykų, pavyzdžiui, talko, pakilti miltelių arba kitokio naftos sugeria medžiagų, pavyzdžiui, marantų arba kukurūzų krakmolo).

Plaukų milteliai yra stebuklinga ir daug moterų prisiekiu ji (įtraukti mane). Tai padeda išlaikyti plaukus ieško garbingas, net jei jūs žinote, tai visiškai bendrasis dabar.

Esminis.

Telefono dėklas

Jei jūsų telefonas išgyveno savo kasdienybę be įtrūkimų savo ekraną, sveikinimai! Jūsų telefonas truko ilgiau nei mano!

Bet jūs neturite noriu stumti dalykų per toli. Be telefono atveju į kelionę, ten kas tikimybė, pasaulyje, kad jūsų ekranas yra ketina gauti krekingo.

Per pirmąsias 5 minutes.

Nesvarbu, ar jūs bandote už automobilyje asmenukė arba panirimas savo pirštus į ežerą su telefonu savo kišenėje, yra galimybė nelaimės kiekviename kampe. Būkite protingi ir imtis telefono bylą su jumis.

Lietus Kailis

Ne, nė vienas iš mūsų patinka pakavimo lietaus kailis mintis, ypač kai oras yra gražus šiandien. Jis slopina dvasias ir teigia, kad jis ketina lietus – tai yra visiškai ne kietas.

Bet nors pakavimo lietaus kailis tikrai nėra įdomus ne visiems, tai protingas mąstymas.

Dalykas yra, lietus ar įvykti kelionėse. Kaip smagu, kaip šie Kelionėse yra, jie ne visada, kaip jie vaizduojami filmuose. Oras nėra kartais sąmokslą prieš jus.

Taigi įdėti savo protinga riba, ir kita lietaus kailis ne jūsų maišelio dugno (todėl jūs negalite matyti).

Automobilių maisto

Tai yra vienas iš svarbiausių Road Trip pagrindai. Jūs žinote, kaip jis eina. Kažkas teigia, kad vaikinai atsargomis maisto prieš paspausite kelio, bet jie gauna nutildė visiems kitiems, kurie sako jums patraukti kai Munchies ne valgyklą. Nėra baisi.

Tada nukentėjo eismo, kad yra uodega paremtą už 500 mylių.

Ir jūs turite jokio maisto.

Ir jūs tiesiog miršta iš bado.

Ir jūs matote savo draugui per veidrodį sulankstomu savo rankas ir smirking.

Neleiskite tai įvyktų. Visada pakuoti automobilių maisto, kuri nebus žąsis ir nebus bėdų.

Pagalvės!

Vienas iš svarbiausių Road Trip pagrindai yra pagalvės. Jūs, žinoma, reikia pagalves, kai jūs atvykstate į savo paskirties vietą.

Bet pagalvės taip pat būna patogu, jei kas nors nori plaukeliai ant kelionę.

Patikėkite šį vieną: Kelionėse dažnai ilgas, sunkus ir alinantis. Taigi duoti sau galimybę sugauti kai zzz aisiais pakavimo keletą pagalvių.

Atsarginiai rakteliai

Atminkite, kad kartą, kai jūsų tėtis jūs visi išmestas iš savo viešbučio kambaryje, kai buvai vaikas? Tai buvo gana siaubinga, ir jūsų PA tikriausiai turėjo egzistencinę krizę prieš registratorė išgelbėti dieną su atsarginiu rinkiniu.

Tačiau, jei jūs prarasite savo automobilio raktus, kad bus ne registratorė ranka išsaugoti savo kumpio.

Norėdami įsitikinti, kad jūs neturite miegoti ne su meškų, pakuoti atsarginį rinkinį raktus.

Kišeninis peilis

Kitas atmintis iš mano vaikystės atostogas yra mano dėdės peiliukas. Jis naudojamas, kad jis su juo visą laiką.

Iš pradžių aš maniau jis buvo kvaila. Maniau, kad tai buvo tik dar vienas beprotiškas dalykas, kad mano ekscentriškas dėdė padarė.

Bet tada aš supratau, kiek naudinga yra.

Net šiandienos amžiaus technologijos, kišeniniai peiliai yra nepakeičiamas, jei ką jums reikia padaryti tam tikras užduotis, pavyzdžiui, ruošiant maistą, todėl turniketą už žaizdos arba pjovimo kažkieno saugos diržą.

Grojaraščiai

Galiausiai, vienas iš svarbiausių Road Trip Essentials yra muzika; jūs ketinate reikia kažką paklausyti, kad jūs visi patinka. Taigi parengti keletą grojaraščius į priekį taip, kad kelių Kelionės yra tai, kad šiek tiek daugiau pakenčiamas, nei jei jūs įstrigo su savo geriausiu draugu Paul Simon CD, kad niekas patinka, bet jiems.

Kokie jūsų Must-Have Road Trip pagrindai?

load...