10 keistų ir juokingų dalykų, kuriuos žmonės galvoja yra romantiški

Atrodo, kad moterys gali nerimauti, kad šiuolaikiniai vyrai pamiršo viską apie susitikimams. Naujausi tyrimai nustatė, kad tai nereiškia, kad vyrai pamiršta ar nerūpi susitikimams; tai tik, kad jų idėja romantiškam gestas ne visai, kad ji atitiktų mergina. Taigi, tik tuo atveju, jei trūksta romantišką gestai, kad jūsų vyras daro už jus, čia yra dešimt iš gana keista dalykų, kad vyrai galvoja yra romantiškas:

1. Dauguma vaikinų galvoja, kad daro indus yra labai romantiškas

Tikėkite ar ne, daugelis vyrų nuoširdžiai manau, kad plaunant indus Jums yra miela, saldus gestas! Pirkti indaplovė arba samdyti tarnaitę, kad dabar būtų romantiškas.

2. „Letting“ jums žiūrėti, ką nori žiūrėti per televiziją yra tikrai mandagus gestas

load...

Ak, koks saldainiukas, jis leidžia jums nuotolinio valdymo pultą kartą per mėnesį. Kas sako, kad vyrai yra ne romantiška!

3. Eksploatacijos klozeto žemyn yra meilės išraiška

Vienas iš dešimties vyrų, kurie atsakė į apklausą, maniau, kad prisiminti įdėti klozeto žemyn buvo romantiškas gestas. Taip, jūs perskaitėte, kad teisę, vienas iš dešimties! Ne rožės, o ne žvakė dega vakarienę dviems, bet išleisti žemyn klozeto.

4. Ne pūtimas lovoje yra labai galantiškas ir drąsus elgesys 

Apklaustų vyrų manė, kad jie buvo yra itin galantiškas ir drąsus laikydami atgal į lovą Farting. Atsidavimas, kad jie rodo, kad jų partneriai per šį nesavanaudiška akto yra iš tikrųjų tikriausiai pasveikino merginų visame pasaulyje, kurie kada nors patyrė nuo sklandė Patalynė, sukelia žmogaus vėlyvo vakaro alaus ir takeaway.

5. Leisti jūs laikykite savo įrankius, kai jis veikia ant automobilio yra saldus momentas bendrumo 

Meilė yra apie dalijimąsi ir kas geresnis būdas jums praleisti šeštadienio popietę, nei artimųjų veržliarakčiai savo vyru, nes jis neklaužadas su varikliu pagal savo automobilį. Tikriausiai ne, ką turėjo omenyje, kai jūs jam pasakė norite padaryti daugiau dalykų kartu.

6. Doing lyginimo jums yra pavojingas, tačiau labai graži meilės išraiška

Jis reiškia, gerai, bet tai romantiškas gestas yra kupinas pavojų. Geležies yra karšta ir griozdiškas priemonė, kuri yra geriausia palikti ekspertams. Jei jums sekasi, viskas, ką turite padaryti, tai vėl lyginimo drabužius, jei esate nelaimingas, jums bus pirkti naują garderobą.

7. Leisti jums žiūrėti sporto televizijoje su juo yra gražus, neliesti akimirka dviems

Tai dar vienas jaudinantis momentas „bendrumo“ vyrams. Jis leidžia jums į jo paslaptis pasaulyje leidžia jums žiūrėti savo mėgstamą komandą su juo per televiziją. Tiesiog įsitikinkite, kad nudžiuginti tinkamu laiku ir neprašau per daug klausimų.

8. Atsižvelgiant siuksles yra aiškus ženklas, kad žmogaus atsidavimo

Tai yra darbas žmogui, todėl dauguma vyrų bus žingsnis iki žymės šį vieną. Atsižvelgiant siuksles tapo standartinis ženklas žmogaus atsidavimo, todėl būkite atsargūs, jei jūsų vyras nustojo tai daryti!

load...

9. Sėdi per romantišką perkelti su jumis yra balniškumas drąsą aktas

Tai dar vienas vien drąsa dėl žmogaus dalies aktas – sėdi per visą romantišką filmą su jumis. Nors galite vertiname gestą, kurį filmo pabaigoje, po visų fidgeting, šlamėjimo pertraukų, jums gali būti norintys jis nerūpi.

10. Valymo po save yra teisinga išnaudoti

Eksploatacijos daiktus atgal iš kur jie atvyko, o ne paliekant drabužius ant grindų, kartais Uzsitiens aplink namus su dulkių siurbliu yra viskas, kad vyrai, matyt, tiki mergaitė turėtų būti dėkingi už; tiek daug šiuolaikinio, romantiškas žmogus tada.

Ir atminkite, visų šių romantiškų gestų tikrai buvo paimti iš realaus gyvenimo apklausos vyrų.

Kas kitas keistų ir juokingų dalykų, vyrai galvoja yra romantiškas?

Nedvejodami pasidalinti savo mintimis į žemiau esančią komentarų skiltyje.

load...