10 keista patiekalų iš viso pasaulio

Kai jūs einate toliau į užsienio žemėse atostogauti, tai visada smagu išbandyti vietinę virtuvę. Galų gale, kas nori eiti eiti į tolimąją žemę ir valgyti Big Mac! Nors maisto produktų, pavyzdžiui, mėsainiai ir bulvytės tapo populiarus visame pasaulyje, kai kurių šalių skanėstų yra mažai tikėtina, kad tapo didelis hitas kitose pasaulio dalyse. Jei manote, kad esate pakankamai drąsus, kad valgyti nieko, tada pažvelgsime šiuos dešimt keistų maisto produktų iš viso pasaulio išvaizdą.

1. Tripe

Žarnokai naudojamas būti populiarus patiekalas gana daug šalių, tikriausiai daugiau, nes tai buvo pigu pirkti nei dėl savo skonio ar tekstūros. Žarnų yra skrandžio gleivinės gyvūno, paprastai karvių. Jis turi guminiai tekstūrą ir tai yra paprastai įteikiami virti su svogūnų baltu padažu.

2. Šuo mėsos

Jei esate vegetaras, dauguma žmonių yra gana laimingas valgymas išauginta mėsa iš visų skirtingų gyvūnų rūšių, tačiau šuo mėsa yra žingsnis per toli, net už daugumos mėsos valgytojai. Šuo mėsa yra labai populiarus Vietname ir, taip, kai tos mėsos nėra kilę iš šeimos augintiniai.

load...

3. Kengūros mėsos

Tiesiog kaip ir šunų mėsos, yra tikriausiai visai nieko blogo su kengūra mėsos, kad yra valgyti Australijoje; tai tik valgyti tokį mielas ieškote gyvūną mintis nei kelia daug žmonių išjungtas. Jei Jūs galite gauti praeityje valgyti Skippy minties, tada mėsos iš tiesų yra gana sultinga ir turi žvėrieną panašų rūšies skonį. Taip pat labai daug baltymų, bet mažai riebalų, todėl tai daug sveikiau valgyti nei jautienos.

4 Žalias arklienos

Arklieną nukentėjo Europoje antraštes pastaruoju metu, nes jis sakė, kad čia buvo kai komerciškai prieinamų mėsos produktų ingredientas, kaip mėsainiai ir mėsos pyragai. Nors dauguma žmonių nemėgsta valgyti arklienos, Japonijoje idėją, jie valgo žalią arklienos ir jie vadina jį Cherry Blossom mėsos. Tai paprastai valgyti kaip suši dalies arba kartais valgyti savo.

5. Haggis

Jei esate iš Didžiosios Britanijos, tada jums tikriausiai nereikia rasti Haggis, kad baisu pagalvoti, bet ir kitose šalyse žmonės paversti savo nosis iki garsaus škotų patiekalas. Haggis yra pagamintas verdant avies plaučių, kepenų ir širdies, viduje avies skrandį. Haggis yra iš tikrųjų gana skanus, jei jūs kada nors gauti per į Škotiją ir rasti drąsos jį išbandyti.

6. Gyvatė širdis

Tai dar vienas iš neįprastų maisto produktų iš viso pasaulio. Vietname, jie turi skonį valgyti žalio, vis dar plaka, gyvatės širdį. Tarsi tai savaime nebuvo pakankamai blogai, jei užsisakote restorane patiekalą jie atneša gyvą gyvatę į savo stalo ir iškirpti širdį priešais jus. Širdis tiesiog užkandis; gyvatės poilsio virta ir tarnavo kaip pagrindinis patiekalas.

7. Kepta Jūrų kiaulytė

Jūrų kiaulytės yra Džiugu mažai augintiniai vaikų daugelyje šalių, tačiau Pietų Amerikos, jie iškėlė kaip maistas. Patiekalas, kuris yra vadinamas Cuy chactao, yra pagamintas verdant Furry mažai graužikai ant iešmo už valandą ir tada kepti mėsą. Vietinių žmonių regione buvo valgyti jūrų kiaulytės tūkstančius metų, ir jis sako, kad skonis panašus, kad antis.

8. Šimtą metų kiaušinis

Amžiaus kiaušinis, arba Millennium kiaušiniai, nėra tikrai, kad senas, bet jie yra pakankamai suaugę, kad dingo supuvę. Kiaušiniai, kurie yra Kinijos delikatesas, yra ančių, vištų arba putpelių kiaušiniai, kurie buvo palaidoti molio, negesintų ir druskos mišinio kelių savaičių ar mėnesių. Kai kiaušiniai iškasė ir valgyti, baltas atrodo kaip rudos želė ir trynių paverčia labai tamsiai atspalvis žalia. Jis sakė, kad labai stiprus kvapas ir skonis kaip reguliariai virtas kiaušinis. Na, aš niekada bandė jį, todėl tikrai negali jums daugiau papasakoti!

9. Vištienos pėdų

Tai dar vienas iš keisčiausių maisto produktų iš viso pasaulio. Vištienos kojos yra populiarus patiekalas daugelyje šalių visame pasaulyje, įskaitant Kiniją, Malaiziją ir Pietų Afrikos skaičiaus. Nepaisant didžiulio populiarumo, šalyse, kur vištienos kojos paprastai nėra meniu, iš jų valgo idėja atrodo gana keista. Matyt, jie gali būti labai skanus, kai virti gerai, bet jie dažniausiai sudaro odos ir sausgyslė, todėl jie turi drebučių tekstūrą į juos.

load...

10. Witchetty grub

Mūsų galutinis kulinarijos malonumas forma visame pasaulyje yra minkštas, riebalų grubs, kad yra valgyti vietinių gyventojų Australijoje. Witchetty grubs, kurie sakė, kad skonis kaip migdolų, galima valgyti žalias, arba jie gali būti virti, kuriame atveju grub vidų atrodyti kiaušinienė.

Ar jūs kada nors bandė kai kurie iš šių neįprastų maisto produktų iš viso pasaulio?

load...