10 kalio turinčių maisto produktų, kuriuos galite įtraukti į savo mitybą

Viena iš pagrindinių problemų, susijusių su šiuolaikinės dietos yra tai, kad daugelis iš mūsų vartoja per daug druskos, o ne kur nors netoli pakankamai kalio. Jei turite per mažai kalio dietos, tai gali privesti prie silpnų raumenų nuovargis, nemiga, ir kalio, taip pat padeda apsaugoti kraujagysles nuo oksidacinio streso. Tyrimai parodė, kad jei buvo sumažinti druskos suvartojimą ir padidinti kalio kiekį Jūsų dietos, dauguma žmonių gali sumažinti riziką susirgti insultu daugiau nei 20%, todėl yra daug gerų priežasčių reikia galvoti apie tai, kaip daug kalio yra maiste esančių, kad jūs valgote kasdien. Didinti kalio kiekį Jūsų mityba nėra sunku padaryti, nes daug bendrų maisto produktai turi didelį kiekį mineralinių. Norėdami padėti jums padidinti savo suvartojamų kalio, čia yra dešimt maisto produktų, kuriuose yra daug kalio.

1. Bananai

Dienos Rekomenduojama suma kalio suaugusiųjų yra 4,700mg ir tai yra šiek tiek didesnis už krūtimi maitinančios moterys ne 5,100mg. Tai reiškia, kad jums reikia galvoti apie kalio kad yra įtrauktas į kiekvieno valgio. Bananų yra vienas iš populiariausių kalio turtingą maistą, ir mažas bananas yra apie 600 mg kalio.

2. Saldžiosios bulvės

Saldžiosios bulvės pat reitingą labai už kalio kiekis. Tiesiog vieną saldžiųjų bulvių yra maždaug 700 mg kalio. Saldžiosios bulvės taip pat yra daug skaidulinių medžiagų, mažai kalorijų, o juose nemažą dozę beta-karotino taip pat.

load...

3. Saulėje džiovintais pomidorais

Pomidorai yra geras šaltinis kalio, bet jums dar labiau koncentruotas dozę su saulėje džiovintais pomidorais, arba pomidorų padažų ir pastos. Vienas puodelis saulėje džiovintais pomidorais jums suteiks apie 40% savo dienos rekomenduojamos sumos kalio. Ji taip pat suteikia jums daug vitamino C ir skaidulinių medžiagų.

4. Cukrinių runkelių žalumynai

Kai kitą kartą nusipirkti šviežių runkelių, neišmeskite žali, nes jie yra vienas iš nuostabių kalio turtingą maistą, ir jūs galite valgyti juos kaip daržovių arba įtraukti juos į salotas. Jie yra šiek tiek kartaus skonio, tačiau jie yra puikus šaltinis kalio, folio rūgšties ir antioksidantų. Pusė runkelių žali puodelis yra apie 650mg kalio.

5. Daržinės pupelės

Įrašyta daugiau pupelės su jūsų virimo padidins jūsų kalio suvartojimą, taip pat. Jūs galite pridėti juos į salotas, Burritos, troškinius, ir, žinoma, paprikos con carne. Vienas puodelis daržinės pupelės bus pateikti jums su 600g kalio ir gera padėti su visa svarbi skaidulinių medžiagų per daug.

6. Jogurtas

Jogurtas yra geras, daug baltymų, užkandžių, arba galite valgyti savo GRANOLA į pusryčiams rytais. Tai taip pat puikus baltymų šaltinis, ir tai yra maždaug 575g kalio per aštuonių uncijų. Kitas puikus dalykas, apie jogurto yra tai, kad dauguma jogurtas yra pro-Biotics, kad padėtų išlaikyti savo virškinimo sistemą tvarkingi.

7. Džiovinti abrikosai

Džiovinti abrikosai taip pat yra įtrauktos į mūsų sąrašą kalio turtingą maistą. Džiovinti vaisiai, ypač džiovinti abrikosai, bus suteikti jums su koncentruota šaltinis kalio, siekiant padėti jums pasiekti savo dienos rekomenduojamos sumos. Procesas, kuris yra naudojamas siekiant pašalinti vandenį iš džiovintų vaisių koncentratai gerumą iki tokio laipsnio, kad jūs gaunate vieną trečdalį savo dienos kalingumo tik iš vieno puodelio džiovintų abrikosų. Razinų ir džiovintų figų yra panašios kalio kiekiai.

8. Slyvos

Kitas dalykas, kad kalio ar tai padeda išlaikyti kaulus stiprūs ir sveiki. Visi juokauja, išskyrus apie gerai žinomą gebėjimas slyvų jus reguliariai, jie taip pat teikia gana įspūdingą sumą kalio. ¾ puodelio slyvų sulčių suteiks jums 530mg kalio, o vienas tyrimas parodė, kad moterys, kurios valgė slyvų kasdien turėjo žymiai didesnį kaulų tankį nei tie, kurie to nepadarė.

9. Avokadų

Taip pat jos sveiki riebalai, omega – 3 riebiųjų rūgščių, ir daug kitų vitaminų ir mineralų priimančiosios, vienas avokadas taip pat pristato Didžiulį 975mg kalio per daug. Avokadai yra toks universalus! Galite įtraukti juos į kokteilius, įtraukti juos į salotas, ir naudoti juos sumuštiniais. Nesijaudinkite apie tai, ką jūs galbūt girdėjote apie avokadų sudėtyje daug riebalų, visi riebalai avokade yra gera rūšies riebalų, o ne cholesterolio formavimo tipas.

load...

10. Morkų sultys

Ir mes baigsime sąrašą kalio turtingų maisto produktų su morkų sultimis. Tiesiog trys ketvirtį puodelio morkų sulčių duos jums 500mg kalio. Be visų privalumų, kad papildomų kalio duos jums, morkų sultys tikrai yra geras akis, taip pat. Tai gali pagerinti savo jautrumą pokyčiams šviesos, taigi Morkos reputacijos padėti jums matyti tamsoje, ir tai gali padėti palata amžiumi susijusios geltonosios dėmės degeneracija.

Ar žinote kitų kalio turtingą maistą?

load...