10 jogurto, kurį turėtumėte žinoti, nauda sveikatai

Dauguma žmonių patraukti jogurtas greitai pavalgyti, nes tai yra patogu, skaniai užkąsti ir jie žino, tai geriau už juos nei skiedros arba saldainių. Bet ar žinote, kaip gerai jums tai? Na, ne tik ji būna tūkstantį įvairių skonių, tai taip pat yra vienas iš geriausių maisto produktų, kad jūs galite valgyti. Čia yra dešimt naudą sveikatai jogurto, kai kurie iš jų, kurie jums gali ne suprato:

1. Tai gali sumažinti kraujo spaudimą

Iki šiol dauguma iš mūsų valgome per daug druskos, 70%, iš tiesų, ir laikui bėgant tai gali sukelti aukštas kraujo spaudimas ir širdies ligos. Tyrimas parodė, kad suaugusieji, kurie valgo daugiau jogurtas buvo 50% mažiau linkę plėtoti hipertenzija. Tai yra manoma, kad kaip jogurtas kalio rezultatas, padedant, kad išstumtų perteklių natrio (druskos).

2. Tai puikus baltymų šaltinis

Faktinė suma baltymų, kad jūs gaunate iš vidutinio dėžutės jogurto gali žymiai skirtis, todėl patikrinkite etiketes, jei jūs ieškote už baltymų supakuoti jogurtas. Greek jogurtas, pavyzdžiui, yra mažai natrio ir paprastai yra daugiau baltymų, nei įprastinės vieną; Graikų jogurtas baltymų kiekis yra apie 17 gramų per 6 unciją, o kai kurie tradiciniai jogurtas, pagamintas su nenugriebto pieno, yra taip mažai, kaip 6 g per 6 unciją.

load...

3. Tai daro puikus aptarnavimas po treniruotės užkandis

Jogurtas yra tik dalykas po sunkios treniruotės sporto salėje. Baltymų ir angliavandenių derinys bus greitai pakeisti savo energijos atsargas ir, jei jums sekti savo jogurtą su stikline vandens, tada jums bus iš naujo hidratas greičiau per daug.

4. Padeda virškinimui

Sveikata Privalumai jogurtas taip pat geriau virškinimą. Probiotinės jogurtai (patikrinkite etiketes) yra jogurtai, kurie buvo fermentuoti tokiu būdu, kad gerųjų bakterijų vis dar yra jų, kai jūs juos valgyti. Šie geros bakterijos padės jums tinkamai suvirškinti sunkesnio maisto ir padėti jūsų virškinimo sistema veikia labai gerai.

5. Tai turtingas kalcio šaltinis

Vienas iš svarbiausių naudą sveikatai jogurtas yra tas, kad jis yra daug kalcio. Dauguma žmonių žino, kad jogurtas yra kalcio, kuris yra geras kaulų, nagų ir dantų, bet ar žinojote, kad praktiškai kiekvienas ląstelių savo kūno yra kalcio? Ne tik kalcio duoti jums stiprius kaulus ir sveikus dantis, ji taip pat turi svarbų vaidmenį jūsų raumenys ir jūsų nervų sistemos veiklą.

6. Tai puikus šaltinis mineralų ir vitaminų

Taip pat kalcio, kuris dauguma žmonių žino apie, jogurtas taip pat yra geras šaltinis riboflavino (vitaminas B – 2), tiamino (vitamino B – 1), magnio, kalio, fosforo, vitamino B5 (pantoteno rūgštis), geležies, seleno ir cinko. Jame taip pat yra vitamino B12, kuris padeda išlaikyti jūsų raudonųjų kraujo kūnelių ir saugo jūsų nervų sistemą tvarkingi.

7. Stiprina imuninę sistemą

Dar vienas naudą sveikatai jogurtas yra tas, kad jis gali sustiprinti savo imuninę sistemą. Taip yra dėl to, kad jogurtas padeda padidinti T ląstelių organizme, kurie yra atsakingi už kovą negalavimų gamybą. Tai užtruks tik keturios uncijos jogurto dieną stiprinti savo imuninę sistemą ir padeda kovoti su infekcijomis ir ligomis.

8. Jis gali padėti jums numesti svorio

Sveikata Privalumai jogurto nesibaigia ten. Jogurtas gali padėti jums numesti svorio per. Mažai riebalų jogurtas gali būti puikus pakaitalas kitų saldžių maisto produktų, kai jums nukentėjo su cukraus troškimas. Tai tirštas ir riebus skonis bus patenkinti potraukį ir jogurtas leis Jums jaustis visiškai, todėl jums nebus pagunda vėl valgyti iki kito valgymo.

9. Gali padėti kovoti su osteoporoze

Osteoporozė yra kaulų, kad padidina kaulų lūžių riziką liga. Jogurtas yra puikus derinys kalcio ir vitamino D, kad padėtų išvengti šios ligos atsiradimui. Kalcio sustiprins kaulus ir vitaminas D padeda organizmui efektyviau įsisavinti, kad kalcis.

load...

10. Tai yra sveikas cukrų

Buvo nustatyta, kad, nepaisant to, kad daugelis jogurtai saldaus skonio ir juose vaisių, jie iš tikrųjų gerai dantų ir dantenų. Mokslininkai Marmuro universiteto nustatė, kad, net ir tuos jogurtus, kurie padarė sudėtyje yra cukraus, nepakenkė dantų emalį ir pieno rūgštis, randama jogurto, apsaugotas dantenas.

Kas kitas nauda sveikatai jogurto ar mes pamiršti įtraukti į mūsų sąraše?

Nedvejodami pasidalinti savo sveikos mitybos patarimų žemiau esančiame komentarų skyriuje.

load...