10 įžymybių, kurios vedė vyresnes moteris

Vyrai įžymybės gana daug, kad jų pasiimti kai šilčiausias ir spalvingi pasaulio moterų. Jaunas, talentingas ir gražus, šie vaikinai taip pat turi šlovės, laimės ir energijos.

Tačiau, nors kai kurie Maloniai vyrai įžymybės užimtas nedėkite iki su moterimis savo amžiaus, kiti naudoja savo žvaigžde kirsti off vaikystės fantazijos – data ir vyresni moteris, kas jums turėjo simpatiją, kai buvote paauglys.

Visi berniukai turėjo seną simpatiją, kai jie buvo jaunesni. Tačiau dauguma turėjo pripažinti, kad jie niekada gauti gyventi iš savo fantazijos. Paimkime bent 10 vyrų įžymybes, kurie vedę vyresnio amžiaus moterims ir pagaminti vyrai pavydi visur išvaizdą.

load...

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher rasti šlovę per stoner komedija Dude, kur mano automobilis? kurioje jis grojo pusė nelaimingas pora, kuris gavo aukštos vieną naktį ir negalėjo surasti savo automobilį kitą dieną.

Realiame gyvenime, C. Ashton yra protingas, išvaizdus vyrukas, kuris tikriausiai turėjo visos merginos išmaldos jo dėmesį. Jis pasirinko, kuris buvo penkiolika metų vyresnis už save Holivudo royalty Demi Moore. Nėra abejonių, prisimenant, kad scena iš Dvasios, jis vieną dieną paprašė ją iš ir galiausiai jie įsimylėjo ir susituokė.

Santuoka truko septynerius metus, galiausiai eina į pabaigą 2017 m.

Hugh Jackmanas

Australijos aktorius Atleta Hugh Jackman, be abejo, labiausiai žinomas dėl žaidi Ernis dalyvauti X-Men franšizę. Moterys mačiau savo kūną – ir jie kasti.

Bet Jackman jau fended visą moterų susidomėjimą, nes jis iš tikrųjų buvo vedęs tos pačios moters, 20 metų.

Tas pats moteris, kuri yra trylika metų jo vyresnysis.

Hugh susitiko Debora-Lee Furness namo Australijoje 1995 metais dirbdami Australijos televizijos šou vadinamas Corelli. Nepaisant amžiaus skirtumas, pora sugyventi ir susituokė po metų.

load...

Jie turi sūnų ir dukrą kartu ir padalinti savo laiką tarp JAV ir Sidnėjuje.

Aaron Johnson

Prieš keletą metų, keli žmonės girdėjo Aaron Johnson. Paauglį nereguliarių aktorius, jis pagaliau nusileido savo didelės pertraukos, kai jis nusifilmavo 2009-John Lennon biografiniame filme niekur berniukas.

Nors filmo plojimai paprastai buvo skirta jos direktorius Samas Tayloras-Wood, Aaronas ne tai per daug, nes jis pradėjo susitikinėti sakė direktorius, nepaisant to, kad jis buvo 19 ir ji * kosulys * 42.

Kai kurie gali teigė, kad tai buvo tik trumpalaikis romantika, kad dažnai atsitinka, kai du mokesčiai žmonės dirba kartu filmo, bet pora gavo Treč trejų metų ir vis dar kartu dabar.

Savo karjerą ketina jėga, taip pat. Sam neseniai režisavo filmo versija Penkiasdešimt Shades of Gray, o sam Taylor-Wood nusifilmavo kick-ass ir Anna Karenina.

Guy Ritchie

Kai Madonna pranešė, kad ji buvo pažintys Kino režisierius Guy Ritchie 1990-ųjų pabaigoje, ten buvo daug „kas?“ S daug ir net daugiau juokingas žvilgsniai.

Tada Ritchie išleido savo režisūrinį debiutą Lok, stauk arba šauk 1998, ir jo karjera sprogo.

Dešimt metų jaunesnis nei Madonna, Ritchie greitai pasiekti šlovę kaip akiplėšiškomis, britų gangsteris filmų režisierius. Taigi atrodė keista, kad esmingiausias Anglų Geezer būtų pažintys esmingiausias Amerikos princesė.

Tada, 2000 metais, šis keista pora susituokė.

Jie išvyko turėti du vaikus kartu, prieš padalijant 2008 metais.

Taran Noah Smith

Jei jūs kada nors stebėjo Hit dešimtmečio JAV seriale Majsterkowanie, jums prisiminti vaikas žvaigždė Taran Noah Smith, kuris vaidino jauniausią sūnų.

Jis laimėjo keletą apdovanojimų už savo veiklos rezultatus ir pasiekė šlovės daug. Jis taip pat pakuotas save moters, Heidi Val Pelt, kuris vedė vos dvejiems metams po šou baigtas.

Jis vis dar buvo tik septyniolika, o ji buvo trisdešimt trys.

Laiminga pora įkurta veganų restoranas, bet galiausiai išsiskyrė 2007 m.

Denzel Washington

Gražuolis ir laimėti šypsena, kuri gali išlydyti visų mūsų širdis, Denzel Washington yra žinoma žaisti sudėtingus-but-nice guy vaidmenis filmuose. Nuo sumažėjo iki skrydžio jis pateikia visą savo sielą į savo vaidmenis.

Deja, moterims visur, Denzelis buvo laimingai vedęs nuo 1983 Jo žmona, Pauleta Pearson, yra šešeri metai vyresnis nei save. Pora susitiko dėl jo filmo debiutas, Wilma rinkinys, ir gavo prikabinti tais pačiais metais.

Šiandien jie yra plačiai žinomas kaip vienas iš Holivudo labiausiai ilgalaikis poroms.

Roger Moore

Roger Moore grojo 007 agentas James Bond būdu vaidmenį prieš franšizės tapo mega hitu visame pasaulyje. Toli nuo sprogstamųjų Aukštos jinks apie šiandienos Bond, Moore’o suklestėjimas buvo žymi Martini-aisiais ant uolų ir nuostabus anglų kirpimo.

Kaip ir visi geri obligacijos, nors Roger myli savo moteris. Prieš keletą metų pasiekti vaidmenį 007 Roger susituokė su Dorothy Squires, anglų Gal kas buvo trylika metų vyresnis už save.

Santykiai yra geriausiai apibūdinama, kaip Rocky ir baigėsi 1968 metais, po penkiolikos metų. Per audringą romaną, Squires yra įtariamas išmesti plytų per Moore’o lange.

Geras Prep už Bond filmus!

Ben Foster

Ben Foster turėjo daug gyventi iki kada jis pradėjo susitikinėti Robin Wright, nes ji gali tikėtis Oskaro „laureatas Sean Penn tarp jos buvusių liepsnos.

Benas turėjo unikalią pardavimo taškas nors: Jis buvo keturiolika metų jaunesnė už ją!

Jis aiškiai įspūdį Robin, ir pora vis dar kartu ir šiandien.

Jonathan Plummer

Jonathan Plummer lėmė labai audringą gyvenimą, nes žmona autorė Terry McMillan.

Pora pasiekė daug dėmesio, kai jie susituokė, nes ji buvo keturiasdešimt septyni, o jis buvo tik ginklų kūdikis ne dvidešimt keturi.

Pora sugebėjo mėgautis septynerių metų santuokos, nors, bet galiausiai turėjo ją nutraukti, kai Jonathanas išėjo kaip gėjus.

Jis nuo pasirodė Oprah aptarti savo seksualumą ir kodėl jis nemelavo Terry apie jo tikruosius jausmus.

Wissam Al Mana

Wissam yra tik nedidelė Celebrity Vakarų pasaulyje, tačiau yra didžiulis spręsti Kataras, kur jis mėgaujasi savo kaip sławna milijardierius vaidmenį.

Jis pasiekė šlovės mūsų krantų, kai jis vedė amerikiečių dainininkė Janet Jackson, kuris devynerius metus vyresni nei jam.

Image source

load...