10 įžymybių, kurios vedė savo meilužes

Kai kurie iš geriausiai žinomų garsenybių porų nebuvo tiksliai pradėti savo gyvenimą kartu, kaip laisvų ir pavienių asmenų, kurie ieško meilės. Iš tiesų, yra nemažai įžymybės, kuris, atrodo, „pamiršo“, jie jau turėjo partnerį, kai jie pradėjo susitikinėti savo dabartinius tuos. Galbūt įžymybės yra tiesiog per daug užsiėmę, yra žinomas paminėti savo partneriui, kad jie norėjo baigti santykius. Nepriklausomai nuo jų priežasčių oszukiwanie savo reikšmingas kitiems, čia yra dešimt įžymybės, kuris galų gale žmona savo šeimininkes.

1. Swizz Beats ir Alicia Keys

Pasak Alicia Keys, Swizz Beats ir jo tada žmona, R & B dainininkė Mashonda, jau nusprendė eiti savais keliais, kai jie pradėjo susitikinėti 2008 metais Atrodo, nors, kad niekas neturėjo tegul Mashonda on šią naujieną. Nepaisant šoko apreiškimo, kad Alicia keys ir Swizz Beats buvo tapęs elementą, du susituokė 2013 ir dabar turi du vaikus kartu.

2. Johnny Depp ir Amber Heard

Karibų žvaigždė Johnny Deppas piratai, apgavo ant jo dviejų vaikų motina, kai jis, matyt, krito Amber Heard, o filmavo filmą Romo dienoraštis 2009 Depp reikalas su Amber Heath baigėsi jo santykius 14 metų su Vanessa Paradis.

load...

3. Bruce Springsteen ir Patti Scialfa

Bruce Springsteen krito iš E Street Band, Patti Scialfa narys, o jie buvo atlikti kartu taikliai pavadintas „Tunnel Meilės Express Tour“ 1988 metais Bruce, tačiau turėjo žmoną laukia namuose jam. Springsteenas ir jo palikti namie žmona, Julianna Phillips buvo išsiskyrę iki to laiko kelionė atėjo į pabaigą!

4. Justin Theroux ir Jennifer Aniston

Kai Justin Theroux pradėjo susitikinėti Aniston, jis vis dar buvo su savo draugei 14 metų Heidi Bivens. Sunku paslėpti santykius, kai esate Celeb, o kai gandai pradėjo cirkuliuoti apie Theroux / Anistono reikalas, Bivens motina viešai priminė Theroux, kad jis vis dar buvo su dukra. Justin Theroux ir Jennifer Aniston susituokė 2017 m.

5. Brad Pitt ir Angelina Jolie

Jennifer Aniston ne visada turėjo dalykų visą savo nuosavą kelią, nes Brad Pitt apgaudinėjo ją su Angelina Jolie. Bradas ir Angelina tariamai pradėjo savo romaną, kai Bradas ir Jennifer vis dar vedęs. Jennifer Anniston paliko Brad Pitt 2005 metais ir B. Pittas ir A. Jolie galiausiai susituokė 2016 m.

6. Woody Allen ir netrukus-Yi Previn

Woody Allen sukūrė vienas iš didžiausių skandalų, kad Holivudo kada nors žinoma, kada jis apgaudinėjo ilgalaikio partnerio Mia Farrow. Priežastis, kodėl šis reikalas padarė tokį didelį naujienos buvo, kad Allenas buvo sudariusi susitarimą su Mia Farrows įdukra Soon-Yi Previn reikalas! Tuo reikalas metu Allenas buvo 56, o netrukus-Yi buvo tik 21. Skandalingas nominali truko, nors; jie susituokė 1997 metais ir vis dar kartu ir šiandien.

7. Princas Čarlzas ir Camilla Parker Bowles

Nepriklausomai nuo to, kad jie turėjo tiek susituokė su kitais žmonėmis, Princas Čarlzas ir Camilla Parker Bowles buvo, tariamai, yra on off susitikimams nuo tos dienos, jie pirmą kartą susitiko 1970 metais per polo rungtynes. Galų gale, jie abu padalinti iš jų sutuoktiniai ir padarė savo reikalas visuomenę, ir jie susituokė 2005 metais viename interviu Charles žmona, Princesė Diana, sakė jos santuokos su princo Charleso; „Ten buvo trys iš mūsų šiame santuokos, todėl buvo šiek tiek perkrautas“.

8. Dean McDermott & Tori Spelling

Tai buvo beveik meilė iš pirmo žvilgsnio Dean McDermott ir Tori Spelling, kai jie susitiko ant 2005 TV filmas rinkinį „Mind per Murder“. Vienintelė problema buvo ta, kad jie abu buvo jau ištekėjusi kitais žmonėmis. McDermott ir rašybos ne leisti, kad nežymus gauti jų kelyje; jie abu padavė skyrybų tiesiog per mėnesį po to, kai jie susitiko tarpusavyje ir susituokė po metų.

9. Kevin Federline ir Britney Spears

Viesulas romantika tarp Kevin Federline ir Britney Spears baigėsi blogai ir tai negavau ne su įprastu pradžioje arba. Pora anketa reikalas prasidėjo, o Kevin Federline buvo atsarginė šokėja ietis „ir per tris mėnesius nuo posėdžio, jie užsiima. Vėliau paaiškėjo, kad Federline jau buvo susižadėjusi su jo du vaikus, Shar Jackson motinai. Federline’as ir B. Spears ištekėjo 20054, bet išsiskyrė 2006 santykiai baigėsi su nepadorus kova dėl globos savo dviem sūnumis.

load...

10. Jason Aldean Bretanė Kerr

Kai kantri žvaigždė Jason Aldean buvo sugauti bučiavosi American Idol „varžovas Brittany Kerr 2014, jis patikino savo žmoną, kad ji alkoholis buvo kaltas dėl savo nusikaltimo. Aldean ir jo žmona bandė apsimesti, kad viskas buvo jų santuokos dar vieneriems metams, tačiau ji vis dar nesustabdė skyrybų vyksta į priekį 2015 ir vėliau santuoką Aldean ir Kerr.

Ar žinote, kitų garsenybių, kuris vedęs savo meilužės?

load...