10 įspėjamųjų ženklų, skirtų moterims

Daugelis iš mūsų vis dar ieško Viena – vaikinas mes praleisti mūsų likusį gyvenimą su. Mūsų sielos draugas, kuris bus ten mus visą laiką, mylintis mus guodžia mus, dalintis akimirkomis su mumis ir apsaugoti mus.

Rasti vieną vaikiną, kad yra perfect for you nėra lengva, ir daugelis iš mūsų bijo tų pačių pasimatymų klaidų vėl. Daugelis iš mūsų data ropliai, The pralaimėtojus, The lazies, šėliones, The pernelyg paliegusius saldainių, FIFA žaidėjų, The Machos The Mommies berniukus, o per besimokančių kas mes negali suspėti su. Bet kas apie vienos rūšies žmogus, mes visi bijo labiausiai, The mergišius?

Womanizer „yra žmogus, kuris nėra pasirengęs įsikurti, bet jis nieko daryti įtikinti jus, kad jis yra. Jis jums pasakys, jūs savo gyvenimo meilę, ir kad jūs turite puikias akis, puikias kojas ir didelę viską.

load...

Bet kaip jūs žinote, kai jūs turite mergišius ant rankų, o ne tikrą straipsnį? Paimkime viršuje 10 įspėjamųjų požymių mergišius išvaizdą.

Jis Paimama Jūsų vardas Neteisingas

Vakar jums buvo Rita, šiandien esate Lisa ir rytoj jums bus Priscilla. Žinoma, jis sako, kad jis gavo penkiolika aunties ir penkis skirtingus mamytės, bet jūs turėtumėte žinoti, giliai, kad jis iš tikrųjų gavo per daug Pažintys gyvenime.

Jis super veltui

Dėl daug moterų, turinti didelį humoro jausmą yra pirmasis bruožas mes ieškoti būsimasis partneris. Bet jei žmogus yra mergišius, tai labai tikėtina, kad jo humoro jausmas, kai jūs liečiate jo nesuteptas plaukų gabalai miręs.

Nebandykite paliesti jo kostiumus arba todėl, kad jie kainuos bombą.

„Prašau pasakyti tu negali tiesiog mano sausai Valykite tik kostiumas plovimo? GALĖČIAU. Mirti. „

Jis niekada Gyvena iki jo pasaulis

Mes visi pajuto kraujo antplūdį į mūsų galvų kaip mūsų vyras pasakoja, ką jis ketina daryti mums. Jis ketina imtis mums toli už romantišką savaitgalį, supažindino mus su savo šeima, ir iš esmės fiksuoti mėnulį už mus.

Visa tai skamba taip įdomu ir mes iš karto pirkti į savo svajonę. Jo žodžiai valomas mus nuo mūsų kojų.

load...

Po kelių savaičių ir mėnesių, nors jis vis dar nepadarė gerai savo žodį. Jūs vis dar buvo toli savaitgalį kartu (kaip iš tiesų, atrodo, kad jis praleidžia didžiąją dalį savo savaitgalius atokiau nuo jo paties), ir jūs dar net susitiko su savo šeima. Ar šis vaikinas nekilnojamojo ir jo begalinis sąrašas pasiteisinimų tik priedanga? Jūs bet!

Jis turi gerą reputaciją

Jei moterys turi sugalvoti, kad jūs arba messaged jums Facebook kad jūsų naujas žmogus gavo reputaciją, jums neturėtų greitai atmesti šiuos kaltinimus kaip apraiškų pavydo. Vietoj to, jums turėtų išgirsti juos ir padaryti savo paties proto.

Jis tik atrodo atsiranda vėliau At Night

Iš savo patirties, tai yra didžiausias signalinė lemputė ženklas iš jų visų, kad jūs turite daugiamečių mergišius ant rankų.

Jūsų vyras turėtų būti dieną ir naktį, ir ne tik „bet kuriuo metu po dešimties PM.“ Tai tiesiog nėra pakankamai gera, kad jis tik daro epizodinis išvaizdą, kai saulė jau nustatyti. Žinoma, jis jums pasakys, kad jis dirba vėlai arba Plauktiņš, bet jūs žinote, giliai, kad kažkas tiesiog neatrodo čia.

Žmogus, kuris yra ne mergišius nori matyti jus visą laiką, o ne witching valandą tik.

Kai jis Pagyrimai Jums visą laiką

Jie sako, kad kai vaikinas komentarai mumis per daug tai paprastai reiškia, kad jie jaučiasi kalti dėl kažko, ar jie kažką slėpti.

Kartais vaikinai dušas mums komplimentų, kai jie jaučiasi gerai apie kažką – pvz iš womanizing vietoje.

Kai vyras žiūri į akis ir jums pasakys, kaip tu graži, tai nuoširdus ir tikras.

Bet kai jis hiper ir nesustos apimantis jums komplimentų apie savo akis, kojas, jūsų plaukai, jūsų bum et cetera, jums turėtų būti ant jūsų apsauga.

Jis juda Tikrai greitas

Jūs net pristatė save ir jis jau nori pirkti namą su jumis ir turėti visus savo kūdikius. Raudona vėliava.

Jis Užraktai savo telefoną

Mes visi užrakinta mūsų telefonus, kai mes buvome vaikai (vis dar neįsivaizduoju, kodėl), bet ne normalus suaugęs žmogus tai 2106.

Išskyrus womanizers, žinoma.

Jei pastebėsite, kad jo telefonas yra nuolat šurmuliuos ir jis visada text nors, tai gana didelis įspėjamasis ženklas. Bet jei jis taip pat užrakina savo telefoną, kad jūs niekada negali prieiti prie jo, tai pilnas raudonų perspėjimo, kad jis nėra tas žmogus už jus.

Jis neskambina Atgal amžius

Jūs ką tik turėjo didelę naktį su juo, kad jūs abu atrodė mėgautis. Jūs turėjo juoktis, kai vakarienę ir romantikos tiek. Jis nuėjo taip pat.

Bet tada jis negrąžina savo raginimą dienų vėliau. Ką daryti?

Galų gale, žinoma, jis grįš ir pasakyti, kad jis buvo užimtas ar kažkas lygiai taip pat tuščia. Jis norės kitą krizenimas, šiek tiek daugiau vakarienė ir šiek tiek daugiau romantikos dar kartą.

Paimkite visa tai kaip įspėjimo ženklas. Jis tik nori, kai kamuolys atšoko keletą poreikius įvykdyti. Kai jie jau buvo pasirūpinta, kad jis ne ieškoti kitų nuotykius.

Jis flirtuoja socialinės žiniasklaidos

„Facebook“ dažnai yra puiki vieta sužinoti, ar jūsų vyras yra mergišius. Jei jis nėra mergišius, jo nuotraukos ir komentarai bus visiškai normalu ir pagarbiai. Gali būti Nuotraukos jam naudojasi gėrimu su vaikinu, o gal vienas ar du jo mama.

Tačiau, jei jis negali gauti pakankamai priešingos lyties, galite tikėtis pamatyti daug nuotraukų jį reguliariai naktų su daugybe skirtingų merginų. Jūs taip pat pastebėsite, Glamour pastabas ir kvietimų į hang out su visais moterų jūs niekada girdėjote apie prieš rūšių. Nesvarbu, kiek jis jums pasakys, jis tave myli, tai aišku, kad jis negali kontroliuoti savo apetitą mergaitėms.

load...