10 iš labiausiai nutolusių atostogų vietų žemėje

Oro kelionės ir šiuolaikinės technologijos jau tikrai padarė pasauliui mažesnę vietą, o tai, ką naudojamas būti nutolusiose, egzotiškų atostogų paskirties vietas tapo šiek tiek paleisti iš malūnas turistinių vietų vietoj. Jei jūs neprieštaraujate vyksta be jūsų prabangos, naktinis gyvenimas ir visais patogumais už laiką, nors, vis dar yra keletas vietų liko žemėje, kurie dar turi būti paliestas viskas įskaičiuota kurortų ir kelionių autobusais. Tai yra vietų, kurios vis dar sunku pasiekti ir gerai Nestandartinis kaip atokiose salose ar kalnų rekolekcijas, vietos bus jums jaustis kaip jūs esate daugiau nuotykių nei paprastas turistas. Jei norite pabėgti nuo visko, ir mes tikrai reiškia visa tai, tada skaityti ir sužinoti daugiau apie dešimt labiausiai nutolusių atostogų paskirties žemėje.

1. La Rinkonada Peru

Tai tikrai ne jūsų tipiškų atostogų paskirties, tačiau ji yra labai maža! La Rinkonada yra maža kasybos miestas, aukštos Peru Anduose. Mieste, kuris, manoma, yra didžiausias miestas pasaulyje, gali būti pasiektas tik klastingai kelių kelionę per likvidavimo kalnų keliai, kad mano dienas užbaigti. Miestas, kuris yra įsikūręs ant ledyno, yra 30000 gyventojų, kurie beveik visi dirbantys kasybos aukso iš po ledo. Ši vieta yra viena už bebaimis Explorer tik, nors, nes, jei retas įrenginiai Mieste nedėkite jums ne, tada aukštis ligos bus!

2. Jorko Kyšulio pusiasalis, Australija

Tai Australijos plotas yra taip toli, kad kai kurie regiono dalys tik kada nors buvo matyti iš sraigtasparnio orą. Jorko Kyšulio pusiasalis yra nepaliestos dykumos sritis, driekiasi šiaurinėje Patarimas Australijos ir yra viena iš didžiausių pasaulyje likusių neužstatytas teritorijas. Jei ieškote vietos aplankyti, kur kelias buvo anksčiau, tai bus jis. Vieninteliai žmonės jūs galbūt susitikti čia yra jūsų kolegos keliautojai nedaug ir galbūt vieną arba du iš vietinių aborigenų gyventojų.

load...

3. McMurdo stoties, Antarktida

Nors dabar galite jį pasiekti lėktuvu, Antarktida yra dar viena iš tolimiausių vietų Žemėje. Visi jūs rasite Antarktida keletas tarptautinių mokslinių tyrimų centrų, pavyzdžiui, McMurdo stoties. Stotis galima rasti Ross Island, kuri yra išjungtas šiaurinio galo žemyne. Nors McMurdo stoties yra taip toli nuo bet didmiestyje, kaip jūs galite gauti, dėka šiuolaikinių airstrips, mokslininkų ir darbuotojų stotyje vis dar mėgautis šiuolaikiniais patogumais ir patogumais.

4. Koh Tonsay, Kambodža

Koh Tonsay, o tai reiškia, triušis sala, yra graži sala, yra tik 2 kvadratinių kilometrų ploto ir yra apie 5km į pietus nuo Kambodžoje. Žmonės, kurie aplankė salą pasakyti, kad ji yra viena iš nedaugelio nepaliestų atogrąžų rojų, kas liko ant žemės su savo nuostabia medžių iškloti balti paplūdimiai ir jos šiaudinius nameliuose. Šiuo metu patogumų yra labai nedaug, o sala yra gana daug apleistas, tačiau ji tampa vis labiau populiarus tarp turistų, todėl, jei jūs norite, kad gyvenimo skonis kaip išsigelbėjęs, tada jums geriau pamatys Koh Tonsay greičiau.

5. Pitkerno salos

Pitkerno salos turi tik penkiasdešimt žmonių, kurių dauguma yra palikuonys įgulos nariai garsaus HMS Bounty, kuris mutinied gyventojus, kad jie galėtų gyventi savo gyvenimą šiame atogrąžų rojuje. Tai yra vienas iš sudėtingiausių vietų pasiekiamumas žemėje, nes ji neturi tūpimo aikštelės. Vienintelis būdas patekti į Pitkernas yra imtis dešimties dienų kelionę laivu nuo žemyninės Naujojoje Zelandijoje.

6. Įspėjimo, Kanada

Su Uždaryti kaime, ant šiaurinio galo Nunavut teritorijoje Kanadoje, mes kalbame atokiose ir kalbame beveik apleistas. Kaimas, kurio praleidžia pusmetį 24 valandų tamsos ir likusią metų dalį 24 valandų šviesos, turi tik penkis gyventojus, todėl, jei jūs ieškote atsiplėšti nuo minios, tai yra už jus paskirties!

7. Jau nacionalinis parkas, Brazilija

Jūs tikrai galite gauti atgal į gamtą į jau nacionalinis parkas Brazilijoje. Parke slypi didžiausias atogrąžų pasaulio viduryje ir gali būti pasiektas tik ilgą kelionę laivu. Tik vietiniai jūs sutiksite čia bus beždžionės, upių delfinų ir kitų laukinių gyvūnų ir nevartokite savo iPad su jumis, nes artimiausias elektros tiekimas yra šimtus mylių.

8. Velykų sala

Gerai žinomas dėl savo masyvi akmens skulptūros, Velykų sala yra 2000 mylių nuo Čilė pakrantėje Ramiojo vandenyno viduryje. Saloje yra apie 70 kvadratinių mylių dydžio ir yra namo apie 4000 žmonių. Nors sala yra nuotolinio niekam standartus, ji vis dar yra santykinai lengva pasiekti, nes salų tarptautinis oro uostas. Nepaisant to, kad, nors saloje vis dar jaučiasi vienišas dėl savo geografinės padėties ir dėl to, kad jis buvo beveik dryžuotas švarus jokių medžių prieš šimtmečius.

9. Lasa, Tibetas

Lasa, dvasinis kapitalas Tibete, yra kaip nuotolinio nes Kinijos vyriausybė nori, kad ji būtų kitą dieną. Kartais jie priimti turistus, kartais jie uždrausti užsieniečiams apskritai. Tačiau, jei jūs gaunate, kad žygį į šį gražus miestas, rasite nuostabų Potala rūmai, Jokhang šventykla ir labai šiltas vietinei tibetiečių, kuris, beje, nemėgstu būti vadinamas kinų!

load...

10. Klyuchevskoy gamtos parkas, Rusija

Rusiją nuotolinio Kamčiatkos pusiasalis, Intrepid nuotykių gali rasti Klyuchevskoy gamtos parkas, kuris sėdi žemiau Klyuchevskoy vulkanas. Viskas rasite čia yra vietos laukinės gamtos, tarp kurių yra vilkai, lapės ir avis, ir, jei esate pakankamai drąsus, galite imtis žygis palei trasa, žinomas kaip „Kelias į naujausius išsiveržimai“.

load...