10 internetinių įrankių, kurie gali padidinti našumą

Daugelis iš mūsų nenaudokite visą laiką taupymo funkcijas ir programas, kurie yra prieinami mums mūsų nešiojamieji kompiuteriai, telefonai ir tablečių, tačiau yra tūkstančiai internetinių įrankių, kurie gali padėti jums organizuoti savo gyvenimą ir padidinti savo produktyvumą ir daug iš jų yra visiškai nemokama. Yra įrankiai valdyti savo laiką, yra padaryti sąrašus pirmenybę savo užduotis, ir ten net programos, kad bus sustabdyti jus tuščiai tykančio internete, kai jums reikia dirbti. Jei jums reikia šiek tiek padėti esančių ant visų jūsų kasdienius darbus, čia yra dešimt prisijungę įrankiai, kurie bus padaryti jūsų dieną našesnė.

1. Dreaminder

Kiekvienas turi padaryti viską, ką gali sekti savo svajones, bet kiek svajonės turėti jūs turėjote ir tada pamiršta viską apie? Dreaminder yra tvarkingas tiek internete programa, kuri leidžia jums padaryti dėmesį savo svajonių ir nustatyti amžių, kad jūs norite būti, kai jį pasiekti. Tada gauti priminimus apie tų svajonių, todėl tai puikus būdas motyvuoti save ir įsitikinti, kad jūs niekada pamiršti savo svajones

2. StayFocusd

StayFocusd yra internetinė eilutės įrankis, skirtas visiems, kurie kada nors buvo išsiblaškęs Twitter „ar“ YouTube video, kai jie turėjo būti kažkas daug produktyvaus internete, kuri yra tikriausiai tik apie visiems! Tai yra „Google Chrome“ išplėtimas, kad bus kontroliuoti, kiek laiko galite skirti laiko švaistymo svetainių per dieną. Jei negalite atsispirti noras patikrinti savo draugų „Facebook“, kai reikia dirbti, galite nustatyti terminus svetainėje arba galite užblokuoti save visiškai iš jo ir kitų panašių svetainių

load...

3. Time Out

Likti produktyvus visą dieną, jūs turite imtis reguliariai trumpas pertraukas, bet tai lengva pamiršti, kad patarimų, kai jūs apsėstos savo darbą. Time Out išsprendžia šią problemą už jus, suteikiant Jums nustatyti laikmatį priminti jums imtis savo pertraukas nuo ekrano. Kai atėjo laikas jums imtis dešimties minučių pailsėti, ji bus lėtai išnyks ekraną ir duoti jums priminimą, todėl jums nereikės laikyti save dirbti ir padangos iš.

4. „Google“ kalendorius

Kitas geras patarimas, kaip padidinti produktyvumą yra naudoti „Google“ kalendoriaus. Jūs jau turite kai kurie iš geriausių produktyvumo įrankius Jūsų kompiuteryje, bet jūs tikriausiai ne juos naudoti, arba galite net nežino, kad jie yra ten. „Google“ kalendorius, pavyzdžiui, yra laisvai naudoti internetinę kalendorių, kad jūs galite sinchronizuoti su beveik visų kitų rūšių kalendoriai. Jūs galite naudoti ją visuose įrenginiuose ir jūs galite nustatyti datas, pašto priminimus ir net grafiko datas su savo draugais.

5. Prisiminti Milk

Prisiminti Pienas yra išsamus internete padaryti sąrašą taikymą. Galite nustatyti užduotis, su terminais, o užduotys yra prieinami iš kitų programų ir kitų prietaisų per daug. Ji suteikia paprastą būdą valdyti viską, nuo jūsų darbo projektus, priminti jums kurią dieną imti šiukšlių namuose.

6. UberConference

Ubetrconfrenerce yra tik vienas iš daugelio vaizdo konferencijų apps ir daugelis iš jų yra visiškai nemokama naudoti. Jie leidžia jums nustatyti vaizdo konferenciją ragina su daugeliu žmonių, todėl jūs galite rengti susitikimus internetu ir jums nereikia palikti biure visi. Tai taupo kelionių metu ir sąskaita daug ir šias programas yra labai lengva įdiegti ir naudoti.

7. Sekti laiką

Įrašo laikas yra produktyvumo įrankis, kad bus išlaikyti kiek laiko praleidžiate ant įvairių užduočių kompiuteryje takelį. Ji veikia fone ir, bent dienos pabaigoje, jūs galėsite tiksliai pamatyti, kiek jūs laiko savo panaudotus atsiliepimo laiškus ir kiek laiko jūs išleidote Twitter. Tai geras būdas sužinoti, kur visi jūsų laikas yra tikrai ketina kiekvieną dieną.

8. FocusBooster

FocusBooster yra tarsi sudėtingesnių versija Time Out kad jau minėjome. Šis internetinis produktyvumo programa valdo savo laiką planavimas savo kasdieninę veiklą į vieną užduočių dvidešimt penkių minučių kiekvieno, po kurios jums bus raginami imtis trumpos pertraukos. Tai puikus būdas dirbti drausmingas mados ir ji taip pat stebi prie bendros sumos laiku, praleistą ant kiekvienos užduoties, todėl jūs galite pamatyti, kur jums gali būti eikvoti laiko.

9. Mystickies

Mystickies yra kompiuterizuotas versija post-it-Note. Tai toks paprastas idėja, bet ji yra tokia naudinga. Jūs galite iškviesti programą bet kuriuo metu ir, kaip popieriaus post-it-NOTE, pasižymėkite pranešimą, užsirašykite, arba užsirašykite mintis jums buvo, ir šis raštas liks matomas, kol esate pasiruošę Pašalinti.

load...

10. Diigo

Diigo leidžia jums organizuoti visus savo mėgstamų svetainių ir interneto turinio vienoje vietoje. Tai daug lengviau, nei tiesiog laikyti tinklalapiuose pasirinkimą naršyklėje ir galite paryškinti ištraukas tinklalapyje, kad jums rasti ypač įdomus, arba pridėti savo pastabas ir anotaciją prie turinio taip pat. Jūs taip pat galite organizuoti savo išsaugotus svetainių į sąrašus, todėl jie yra lengvai vėl susirasti vėliau.

Kaip padidinti produktyvumą? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...