10 įkvepiančių patarimų, padėsiančių pasiekti jūsų gyvenimo tikslus

Mes visi turime gyvenimo tikslus. Kai kurie iš mūsų turi didesnių tikslų nei kiti. Pavyzdžiui, nors kai kurie, kad ji jų tikslas išlikti tinkami ir sveika, kiti nori gyventi Holivudo Hills.

Tačiau, nors nustatant gyvenimo tikslus yra vienas dalykas, iš tikrųjų juos pasiekti yra dar visai. Kiek iš mūsų gali pasakyti, kad mes teisingame kelyje pasiekti savo tikslus? Ir kaip daugelis iš mūsų yra gana atvirai mylių nuo juos pasiekti?

Pasiekti savo gyvenimo tikslus gali būti pakankamai užbaigti savo gyvenimą. Jei esate pasiryžę daryti tik tai, tegul pažvelgti 10 įkvepiančių patarimų, kurie gali padėti išvaizdą.

load...

Būti įvykdytas

Niekas kas pasiekė savo tikslus taip padarė be padarytas. Paprasčiau tariant, jūs negalite pasiekti viską, ką iš tikrųjų nori gyvenime, jei mano, kad tai jūsų visų.

Jūsų gyvenimo tikslai nusipelno bent jau iš tavęs Nuoširdus įsipareigojimų, noro ir ryžto. Jei kovoja su šio proceso, tai gali būti, kad jūsų tikslai reikia truputį keisdami. Galų gale, jei gyvenimo tikslas yra ne verta įsipareigojant, tai tikrai teisingas tikslas? Jums įsipareigoja 100% į kažką, tikslas turi būti prasmingas.

Sekite savo pažangą

Svarbu, kad užsirašyti savo tikslus ant popieriaus, kad jūs žinote, ką jūs siekiame ir ką turime daryti. Bet kaip dalis proceso, jūs taip pat turėtų stebėti savo pažangą.

Sekti savo pažangą gali b padaryta naudojant vartus sekimo darbalapį. Taip pat galite atsisiųsti ir naudoti tikslas valdymo programą, arba įgyvendinti savo pasirinktą metodą.

Sekti savo pažangą padeda jums likti ant bėgių. Ji saugo jus atnaujinta kur esate, ir leidžia jums žinoti, kiek dar reikia nuveikti.

Prašyti pagalbos

Bus laikas, kai sugalvoti su kliūtimis į jūsų tikslų. Šie momentai bus nustatyti, kaip sėkmingai jūs užbaigti savo tikslus. Lengvas variantas, kai susiduria su tuo, kas atrodo neįmanoma kliūtis yra sukti į dešinę aplink ir pasiduoti.

Bet žinote, kas yra geriau? Prašyti kitų patarimų! Jūs negalite suprasti, bet žmonės gali padėti jums pasiekti savo tikslus. Kodėl viską sau, kai jūs turite draugų ir šeimos paraginti?

load...

Imtis veiksmų

Kas atskiria žmones siekti savo tikslų iš tų, kurie ne tai, kad buvęs ėmėsi veiksmų, o pastaroji grupė nebuvo.

Jūs negalite išlaikyti laukti kol dalykų atsitikti. Jūs negalite leisti sau įstrigti planavimo pragarą, nei galite laikyti priėmimo pasiteisinimų, pavyzdžiui, „Aš neturiu laiko šią savaitę.“

Dabar yra laikas. Jei norite pasiekti savo tikslų, tiesiog turite imtis veiksmų.

Papasakokite žmonėms

Kai norėjau prarasti daugiau svorio ir tapti sveikesniais, aš padariau didelę pranešimą apie jį „Facebook“. Pasakiau visiems, kurie gali pamatyti savo postą, ką mano tikslai buvo ir norėjo pasiekti. Kodėl? Nes ji man atskaitinga kito.

Padaryti sau atskaitingas jums rūpimais žmonėmis yra puikus būdas pasiekti savo tikslus. Kai papasakojo žmones jūs ketinate daryti kažką, jums bus daug ryžtingiau eiti ten ir iš tikrųjų jį pasiekti.

Tai nėra lengva dalintis savo nesėkmių, reikia pripažinti. Bet tai paskatins savo draugams ir šeimos nariams suteikti jums padrąsinančius žodžius, ir tai padės išlaikyti jūsų kelyje.

Break Up Them

Vienas iš labiausiai paplitusių priežasčių, kodėl žmonės nesugeba pasiekti savo tikslų, nes jie tiesiog per didelis ir nerealu. Tai atsitinka, gyvenimo tikslus ypač daug; norime tokius dalykus, kaip su mansarda ir jachtų, tačiau netrukus supranta, kad pasiekti šiuos dalykus tiesiog bus per daug sunku.

Dėl šios priežasties, tai yra gera idėja nutraukti savo ilgalaikį tikslą į mažų ilgalaikių tikslų, kurie padės jums pasiekti savo tikslą serijos. Iš esmės, jūs nustatyti terminai, kurie yra mažesni tikslai, kurie yra lengviau pasiekti nei masyvi ilgalaikis tikslas.

Pasiekti tikslus yra maratonas, o ne sprintas, ir jūs turite imtis kūdikių veiksmus gauti iki galo.

Būk specifiškas

Jei tiesiog pasakyti: „O, aš noriu prarasti šiek tiek svorio!“ Jūs yra per daug neaiški. Kiek yra šiek tiek svorio? Ir kai jūs norite numesti jį?

Norėdami padėti jums pasiekti savo tikslus, tai yra gera idėja turi būti daug daugiau specifinių. Užuot tiesiog pasakyti, kad jūs norite numesti svorio, užsirašykite, kiek svorio norite prarasti ir tada, kai kurias.

Nustatymas datas suteikia jums aiškesnį tikslą dirbti į. Be datos, sunku likti ant bėgių, nes jums gali pasakyti sau: „O, aš tai padaryti rytoj arba kitą savaitę.“

Iš to pasekmė yra ta, kad jūs nuolat išleidimą ko ne.

Pakartokite mantros

Mantra gali būti kažkas taip paprasta, kaip „aš galiu tai padaryti, aš galiu tai padaryti“. Nuostabiausia galingi dalykai, mantros gali padėti jums pasiekti savo tikslus.

Būkite pasirengę sunkiai dirbti

Niekas, kas pasiekta jokio tikslo buvo lengva. Kiekvienas, kuris nustatytas gyvenimo tikslus ir išėjo ir pasiekti juos turėjo sunkiai dirbti už jį.

Išgirsite visus skudurų rūšių turtus reportažai visą laiką. Jim Carrey šeima buvo tokia bloga, kai jis augau, kad jie visi gyveno autobusiuką. Oprah Winfrey iškėlė vieną mama prastos kaimynystėje. Michael Jordan buvo pasuko žemyn jo kolegijų Varsity krepšinio komanda.

Norėdami įdėti savo likimą savo rankomis, jūs turite būti pasirengę judėti daug purvo. Čia bus kliūčių, tačiau, jei norite, kad šis, jūs turite būti pasirengę kvadratinių iki iššūkius.

Vizualizuoti savo tikslą

Jei jums vizualizuoti kažką, jūs turite daug daugiau galimybių jį pasiekti. Sportininkai ir verslininkai tai daryti visą laiką. Jie įsivaizduoti, kaip jie nori dalykų, kuriuos reikia išdegti, nes ji suteikia jiems psichologinį pranašumą.

Pavyzdžiui, futbolo žaidėjas į galutinį išvakarėse bus įsivaizduoti save kėlimo trofėjų. Verslininkas steigiant verslą bus įsivaizduoti, kad laimėti apdovanojimus.

Vizualizuoti sėkmės suteikia jums daug daugiau galimybių iš tikrųjų jį pasiekti.

load...