10 įdomių ir beprotiškų festivalių visame pasaulyje, kuriuos verta aplankyti

Tai vasaros metu ir kad gali reikšti tik vieną dalyką – festivalio sezonas!

Bet iš tikrųjų, festivalis sezonas jau įsibėgėjo, ir buvo nuo pat metų pradžios. Nuo sambos ritmų iki valgomų skanėstų, pasaulio festivaliai yra įdomus aplieti ir visada kažkas vyksta tam tikru pasaulio kampelyje. „Cosmopolitan“ ir energingi, festivaliai pasiūlyti mums gana skirtinga patirtimi ir atmosfera kas nors kitas.

Bet kadangi yra tiek daug festivalių ten, kaip jums eiti apie pasirenkant vieną, kad yra šiek tiek kitoks? Na, galite pažvelgti į mūsų sąrašą 10 geriausių įdomus ir beprotiškų festivaliuose iš viso pasaulio, kad yra verta aplankyti!

load...

1. Cascamorras – Baza, Ispanija

Tai vienas įdomus ir crazy, festivalis, yra daug smagiau (ir net daugiau proto), nei ji iš pradžių garsų.

Tiesiog vaizdas scena: esate Granada, Ispanija, ir jūs paprašė padengti save tepalu siekiant įteisinti garsaus statula, kuris vyko prieš 500 metų vagysčių. Neskamba kaip smagu, ar ne? Na, tai yra! Dar geriau, jūs gaunate į šalis, kaip ir jo 1550 m po to. Jūs galite, žinoma, pašalinti riebalus iki šio taško.

Nebent jūs į tą daiktą natūra. Ei, mes ne teisti jus!

2. Užgavėnės – Naujasis Orleanas, Amerika

Kai, Užgavėnės yra festivalis baigti visas šventes. Kiekvienas yra girdėjęs apie jį, visi matė nuotraukas ir vaizdo įrašus apie tai, ir dažniausiai visi žino ką nors, kas sako, kad jie jau ten buvo.

Tai daugiausia buvo mythologised pastaraisiais metais ir tikrai ateina su reputacija, kad prieš jį. Bet jei norite linksmintis gatvėje kovo 4, Naujasis Orleanas yra už jus miesto. Grynas bėgimas nuo tikrovės, ir grynas Vakarėlio kaip niekas kitas.

Tiesiog nereikia varžyti save per daug, jums gali baigtis internete. Ei, tai atsitinka!

3. Kinų Naujieji Metai

Taip, mes visi švęsti Naujųjų metų. Tačiau Kinija neturi švęsti jį į savo butą su keliais draugais, keli kokteiliai ir keletą pigių fejerverkai. Nope, Kinija daro tai teisingas būdas. 

load...

Tai reiškia, drakonas, žibintai, gėlės, brangus fejerverkai, minios, neoninės šviesos, spalvų ir muzikos. Tai iš esmės gatvėse karnavalas, o dar geriau yra tai, kad vyksta pavasarį. ERGO, kai jis šiltas!

Ir ten buvo jums švęsti gruodžio 31 į užšalimo šalčio. Jūs taip darote tai negerai visą šį laiką.

4. Mirusiųjų diena – Meksika

Meksikiečiai tikriausiai švęsti mirę žmonės daugiau nei mums visiems. Nors mes mokame mūsų pagarbą mirusiųjų išleidimą gėles savo kapo kartą per metus, Meksikos s skirti visą atostogas į savo mirusių artimųjų.

Iš tiesų, Mirusiųjų diena yra nacionalinė šventė į Nachos žemės. Jei ten ją švęsti, tikėtis cukraus kaukolių, nagietki ir daug medinių skeletas dėvėti sukneles.

5. Tomorrowland – Strėlė, Belgija

Tai, kad festivalis iš tiesų vyksta į vietą, vadinamą strėlės turėtų būti pakankamai vilioja jums padaryti kelionę per į Belgiją. Jei taip nėra, Tomorrowland yra Belgijos premjeras šokių festivalis, ir palankiai vertina daugiau nei 100.000 prakaituotas partygoes kiekvieną vasarą. Vyksta birželio pabaigoje, tai ideali vieta gauti savo smūgių tam tikru saldus elektro.

6. Veikia Bulls festivalis – Pamplona, ​​Ispanija

Būkite atsargūs, jei galva Pamplona tai liepos, kaip Bulls festivalio Bėgimas yra vienas, kad yra lengva gauti pasivijo. Tai iš esmės apima keletą bulių įkrovimo žemyn Pamplona gatves, su dalyviai veikia už savo gyvenimą!

Nors sužalojimų atsitiktų čia, tai yra grynas adrenalino ir suvirpinti, kad liaudies per galvą į šį festivalio. Galų gale, yra ten tikrai geresnis būdas gauti savo smūgių nei persekiojo siautėjo jaučio ?!

7. Oktoberfest – Miunchenas, Vokietija

Yra gandas, kad Vokietijos s neturite humoro jausmą, tačiau taip pat yra gandas, kad Vokietija žino, kaip įdėti įdomus ir beprotiškas festivalyje.

Laimei, gandai yra tiesa ir Oktoberfest yra Vokietijos šventė visų dalykų alaus. Kiekvienais metais jis tiesiog gauna daugiau ir geriau, su beveik $ 100,000,000 vertės alaus tarnavo kiekvieną dieną į 2016 Incredible festivalio metu. Nenuostabu, visi kiti buvo turintys alaus sausros.

8. Karnavalų – Rio de Žaneiras, Brazilija

Carnaval yra dar vienas festivalis kaip Užgavėnės, kur jo reputacija prieš jį. Mes visi girdėjote apie jį, ir jei jūs neturite, jums reikia gauti su programa.

Carnaval švenčia Kultūra Brazilijos kelią. Tai reiškia, pompastiką, nuojauta, samba Beats, spalvą ir non-stop vakarėlio! Nuo milžinišką paradai gražių moterų, karnavalas yra hedonists svajonė. Dar geriau, tai Šalys paplūdimyje. Rėkauti!

9. Burning Man festivalis – Black Rock dykuma, Nevada, JAV

Burning Man festivalis gali skambėti šiek tiek kvailai, bet tai nereiškia, kad į šio sąrašo punkto ?! Laimei, niekas iš tikrųjų gauna netyčia sudegino ne šio festivalio, kad iš tiesų yra saviraiškos šventė.

Iš esmės, Burning Man festivalis suburia 48,000 meno mėgėjus, kurie nori kurti meną ir išreikšti save. Eksperimentinis, akis atveriantis ir kartais pavojingas, yra gana pažodžiui joks kitas festivalis, verčia ribas tuo pačiu būdu.

10. Sniego & Ledo festivalis – Harbinas, Kinija

Wrap šilta, jei jūs ketinate šį vieną, nes raktas yra daugiausia pavadinimą: jūs iš esmės bus apsuptas visai daug ledo ir sniego!

Kinijos sniego ir ledo festivalis tikrai yra stebuklinga ir kerintis festivalis, nusipelno savo vietą čia. Festivalio lankytojai gauti imtis kurio spalvingas ledinis skulptūrų masyvo turą temperatūroje, kad svarstis į – 15 laipsnių. Toks populiarus, tai ledinis festivalis, aplankė jį 2017 13 milijonai turistų.

Kaip paskutinį žodį turime pasakyti, kad nors įdomus dalis šių festivalių yra gerai, smagu, Nesaugi turėtų būti pakankamai, kad jums klysta dėl atsargūs. Kur jums eiti, smagiai, – bet būtų saugūs!

Kas yra jūsų mėgstamiausia įdomus ir beprotiškas festivaliai visame pasaulyje?

load...