10 įdomių faktų apie Williamą Shakespeare’ą, apie ką jūs tikriausiai nežinote

Nepaisant to, kad William Shakespeare yra turbūt geriausiai žinomas dramaturgas visame pasaulyje kada nors žinoma, yra daug faktų apie jo gyvenimą, kad lieka paslaptis. Mes žinome, kad jis parašė apie 40 pjesių, virš 150 sonetų, du ilgi pasakojimo eilėraščių ir kai kurių kitų eilėraščių, bet mes net nežinau, kada jo gimtadienis buvo. Yra keletas, kurie sako Šekspyras buvo sukčiavimas ir jis net nebuvo jam, kad iš pradžių parašė William Shakespeare darbus ir čia yra dešimt kitų įdomių faktų, kad jūs tikriausiai nežinojo apie „Bard Avon“:

1. Šekspyro tėvai buvo beraščiai

Tai neįtikėtina galvoti, kad žmogus tėvai, kurie buvo kilęs, kaip didžiausia rašytojo anglų kalba, nors buvo gana tikriausiai neraštingi. Mes negalime žinoti tam tikrų, tačiau yra žinoma, kad Šekspyro tėvas pasirašė savo vardą su ženklo, o ne parašu. Taip pat manoma, kad Šekspyro pačių vaikai buvo neraštingi.

2. Jis padarė savo likimo iš jo raštu

Dar vienas iš įdomių faktų apie William Shakespeare yra tai, kad, skirtingai nei daugelis jo amžininkų, William Shakespeare sukaupusi gana asmeninę laimę savo gyvenime. Jis padarė savo pinigus iš jo pjeses, savo vaidyba ir atsižvelgiant akcijų pelno iš jo pjeses kūrinius. Iki 33 metų amžiaus, jis galėjo nusipirkti antrą didžiausią namą Stratford-upon-Avon.

load...

3. Mes visi kalbame Šekspyro kalbą

Daugelis žmonių mano, kad Šekspyro Rašomoji kalba yra nesuprantama, bet mes iš tikrųjų naudoti Šekspyro kalbą visą laiką, ir, kai jis negalėjo rasti tinkamą žodį, jis padarė jį! Žodžiai kasdienio anglų mes naudojame šiandien, įskaitant; kruvinas, blankus, nužudymo, spinduliavimas ir akies obuolio visi atėjo iš Šekspyro.

4. Jis nerašė kartoms

Šekspyras nerūpėjo ne visi, jei jo rašymas truko amžinai, ar ne, jis parašė jiems šiuo metu. Per savo gyvenimą, jo pjesės buvo populiarus, bet nebuvo surengtas labai gerbiamas, kaip literatūros kūrinių. Šiandienos požiūriu, jie padarė gerai kasose, bet buvo planuojamos kritikų!

5. Nėra Šekspyro palikuonys

Įdomūs faktai apie William Shakespeare taip pat į tai, kad ten nėra jo palikuonims paliko. Šekspyro vienintelis sūnus, Hamletas mirė būdamas vienuolikos ir visi jo dukra vaikai mirė jaunas, todėl nebuvo jokių William Shakespeare palikuonys per dvidešimt penkerius metus savo mirties.

6. Anne Hathaway buvo nėščia, kai ji ištekėjo Šekspyras

Ūkininko dukra, Anne Hathaway, 26, buvo trys mėnesiai nėščia, kai ji ištekėjo už 18-erių metų Šekspyras. Tai tikrai būtų sukėlęs keletą antakių tomis dienomis, o jų santuoka buvo išdėstyti labai paskubomis iš tikrųjų.

7. Šekspyro vardas tikriausiai buvo ne parašyti Šekspyras

Kitas vienas iš įdomių faktų apie William Shakespeare yra tai, kad kai kurie aštuoniasdešimt skirtingų Vertimai Šekspyro vardu buvo rasta, iš „Shappere“ į „Shaxberd.“ Ir net pats poetas naudojo skirtingus rašymo skirtingu laiku ir dažnai sutrumpintas jo vardą į tokius dalykus kaip „Willm Shakp“

8. Šekspyras dingo tarp 1585 ir 1592

Bard visiškai išnyksta iš istorinių įrašų tarp 1585 ir 1592. Tai nėra tiksliai žinoma, kur jis pateko į metus, bet kai kurie mano, kad jis galėjo dirbo mokytojas ir kiti manau, kad jis galėjo dingo keliauja po Europą.

9. Šekspyras naudojamas bendradarbius rašytojų

Tai buvo įprasta tuo metu rašytojų bendradarbiauti darbų ir Šekspyras buvo ne šioje išimtis. Nors jis padarė didžiąją dalį savo darbo vien, yra žinoma, kad kiti autoriai rašė dalis Henriko VIII ir Makbet.

load...

10. Šekspyras neatrodė kaip ir jo nuotrauką!

Dauguma vaizdų matote William Shakespeare yra iš tikrųjų nieko daugiau, nei spėlioti. Yra tik dvi nuotraukos jam, kad yra manoma, kad būti autentiški, vienas yra Martin Droeshout graviravimas ir kita yra bažnyčios paminklas.

Kokie kiti įdomūs faktai apie William Shakespeare ar mes pamiršti paminėti? Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...