10 įdomių faktų apie Prancūziją

Jei jūs paminėti Prancūziją, tada dauguma žmonių galvoja apie gerą maistą, gero vyno, mados, šviežių prancūziškų ragelių ir rafinuotumas. Arba, kad arba jūs manote apie vyrų dviračių dėvėti dryžuotas Megztiniai, yra beretė ir svogūnų aplink savo kaklą eilutę! Taigi, galime pabėgti nuo stereotipų, o su šių dešimties įdomiausių faktų apie Prancūziją, kad jūs tikriausiai niekada nežinojo:

1. Prancūzija yra viena iš labiausiai lankomų šalių pasaulyje

Nesvarbu, ar lankotės Prancūzija patirti prašmatnus ir rafinuotumas Paryžiuje arba ramioje Get-Away nuostabų kraštovaizdį, jums neturėtų būti vieni. Prancūzija yra viena iš labiausiai lankomų šalių pasaulyje, o 2007 metais, per 80 milijonų lankytojai padarė savo kelią į Prancūziją, kuri iš tiesų yra daugiau nei žmonių, kurie gyvena šioje šalyje.

2. Kalėdų eglučių papuošalai atsirado Prancūzijoje

Dekoravimo eglutes su niekučius tradicija atsirado Rytų Prancūzijoje XVI amžiuje. Prieš tada, eglutes puošia vaisių ir gėlių, bet kai obuolių derlius nė vienas metais, kaime vadinama Goetzenbruck stiklapūtys, pagamintas stiklo niekučius pakeisti obuolius ir tradicijas įstrigo.

load...

3. Prancūzija nedirba sekmadieniais

Jei norite aplankyti Prancūziją savaitgaliui, tada nereikia tikėtis, kad bus padaryti daug apsipirkti sekmadienį. Iš poilsio diena vis dar stebimas Prancūzijoje ir dauguma parduotuvėse bus uždarytas visą dieną sekmadienį ir daugelis bus uždaryta pirmadienį taip pat.

4. Prancūzijos moterys gyvena ilgiau

Štai dar vienas įdomių faktų vienas apie Prancūziją: Prancūzijos moterų turi aukščiausią gyvenimo trukmė Europoje. Nesvarbu, ar tai yra Prancūzijos mityba, gyvenimo būdas, ar kažkas ore rezultatas, niekas nežino kodėl, bet tai faktas. Prancūzijos vyrų yra ne visai taip pasisekė, bet jie turi trečią aukščiausią gyvenimo trukmė Europoje.

5. Jie neturi duoti patarimų Prancūzijoje

Paslaugų visada įtraukiami į Prancūzijos restoranų sąskaitas, todėl nėra reikalo palikti arbatpinigių. Jūs galite palikti keletą eurų, jei norite, bet tai nėra tikėtina, tokiu pačiu būdu, kaip ji yra kitose šalyse.

6. Džinsai atėjo iš Prancūzijos

Įdomūs faktai apie Prancūziją nesibaigia ten. Dauguma žmonių mano, kad džinsai yra kilęs iš JAV, tačiau jie buvo išrastas Prancūzijoje ir importuoti į Levi Strauss JAV. Audinys priima savo vardą iš miesto, kuriame jis atsirado, kuris buvo Nimas.

7. Prancūzų Bučiavimas nebuvo kilę Prancūzijoje

Niekas nežino, kur yra kilęs prancūzų bučiavosi, tačiau nėra jokių įrodymų, ne visi, kad tai buvo aistringas prancūzų, kuris jį išrado. Tai labiau tikėtina terminas prancūzų bučiavosi išrado anglų, kaip rodo savo nepritarimą jų palaidos pusbroliai elgesį kitoje pusėje kanalo būdu.

8. Prancūzijoje narkotikas parduotuvė parduoda vaistus

Galite vietoje prancūzų vaistinė Iki apšviestas žalia kryžiaus, kuris bus rodomas ne, bet nereikia tikėtis rasti didelį makiažas skaitiklis ten. Prancūzijoje vaistinės paprastai tik parduoti vaistus ir jie parduoda labai mažai kitur.

9. Prancūzija yra sūrio ir vyno namų

Prancūzija tikrai yra sūrio ir vyno namų. Jis yra vienas iš didžiausių pasaulio gamintojų vyno ir yra 17 skirtingų Prancūzijos vynuogių auginimo rajonuose. Ir, kaip puikus akompanimentas visiems šio vyno, Prancūzija taip pat gamina daugiau nei keturi šimtai įvairių veislių tradicinės sūrio.

load...

10. Privačios DNR testai yra neteisėtas Prancūzijoje

Yra dar viena iš įdomių faktų apie Prancūziją: Prancūzija yra vienintelė šalis pasaulyje, kur privačios DNR testai, įrodyti tėvystę pavyzdžiui, yra neteisėtas. Tarsi tai buvo nepakankamai blogai, ten taip pat yra Prancūzijos įstatymas, kuris teigia, kad naujagimiui, kuris gimė nevedęs motina, gali būti tvirtinama pirmojo žmogaus, kuris teigia, kad kaip savo vietos rotušėje.

Ar norite pridėti keletą kitų įdomių faktų apie Prancūziją mūsų sąraše?

load...